dji f450 kk2.1.5 pi ve sel-level ayarları hakkında yardım

tetec

Yeni Uye
Abilerim merhaba :saygilar: küçük yaşta modelciliğe başladım zagiden sonra ikinci modelim olacak olan quadcopter e geçiş yaptım

malzemeler:kk2.1.5 kontrol kartı
Hobbyking ss series 30a esc
dji f450 flame
a2212 1000kv motor
fly-sky fst-6

sorunum:kk2.1.5 i en iyi şekilde setupladım pi ayarlarını fabrika ayarlarında bıraktım. yani hiç pi srtting e dokunmadım
ayrıca self-level'i de aynı bıraktım

havada hiç stabile durmuyor onun yüzüne neredeyse 20 tane pervane kırdım. youtube den pi ayarlarına baktım fakat framem ile aynı değil yardım edermisiniz ?[attachimg=1] :RCKolik:

dji f450 kk2.1.5 pi ve sel-level ayarları hakkında yardım

Sevgili Volkan,
Öncelikle hoşgeldin. İlk önce foruma üye olduğun zaman sana gelen mesajı bir oku. Orada önemli şeyler var. Sonra bir tanışma konusu aç, kendini bir tanıt, bir selam ver. Senin gibi genç modelci arkadaşlarımızın aramıza katılması bizi sevindiriyor, özellikle de hazıra konmayıp, modelini kendisi toplamayı seçmiş kardeşlerimiz daha bir hoşumuza gidiyor. Ancak hazıra konmamak kısmı bu kadarla bitmiyor. Forumumuzda kk kartıyla da ilgili, çeşitli quadlarla da ilgili çok güzel konularımız var. Arama kısmından, veya multikopterler konu başlığı altından ulaşabilirsin. Modelciliğin öğrenilmesi gereken ilk adımı nasıl araştırma yapılacağı, bilgiye nasıl ulaşılacağıdır. Zaten tamamen aynı ekipmanla kurulmuş dahi olsa, her model diğerinden farklıdır ve modeline tam oturacak pid ayarı vesaire bulman diye birşey söz konusu olamaz. Bulduğun kaynaklar sana bir başlangıç noktası olur, sen üzerine kendin ekleme yaparsın. Kolay gelsin.