Drone Şirketi İçin İsim Önerileriniz

Atakan sert

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba, sevgili rckolik üyeleri.
Bir Drone şirketi için isim önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler.

Sirketin ana ve yan faaliyet alanlarini belirtirsen daha isabetli bir isim tutturabilirim. Yani, tasarim ve arge dahil olmak uzere uretim mi yapilacak? Uretim son kullanici icin mi, yoksa askeri mi olacak? Son kullanici icin ise, high end mi olacak, yoksa budget mi? Yoksa sadece dugunlerde hava cekimi mi yapilacak??

Bunlari belirtirsen, lazer gudumlu nokta atis bir isim bulurum sana, fiyati da 20bin euro olur ☺️

Geleneksel mi olsun , özgün / popüler mi olsun yoksa global mi olsun ?
Geleneksel olcaksa , öz drone , has drone , harbi drone ...veya öz iha , has iha vs.
Özgün olcaksa , Kutatgu , Nasreddin , Tomanbey bide II. Mahmut . Malum bu aralar eskiye dönüş çok popüler .
Golabal olcaksa , kesinlikle E.f IV 2020 olmalı . Çok havalı isim olur ...??

• Haha
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Sirketin ana ve yan faaliyet alanlarini belirtirsen daha isabetli bir isim tutturabilirim. Yani, tasarim ve arge dahil olmak uzere uretim mi yapilacak? Uretim son kullanici icin mi, yoksa askeri mi olacak? Son kullanici icin ise, high end mi olacak, yoksa budget mi? Yoksa sadece dugunlerde hava cekimi mi yapilacak??

Bunlari belirtirsen, lazer gudumlu nokta atis bir isim bulurum sana, fiyati da 20bin euro olur ☺

Bunlari belirtirsen, lazer gudumlu nokta atis bir isim bulurum sana, fiyati da 20bin euro olur ☺
Abicim, çekim , pazarlama, eğitim içerikli olcak ama ileri yönelik Arge çalışmalarıda düşünüyorum. Fiyat biraz ucuz değil mi ?

Geleneksel mi olsun , özgün / popüler mi olsun yoksa global mi olsun ?
Geleneksel olcaksa , öz drone , has drone , harbi drone ...veya öz iha , has iha vs.
Özgün olcaksa , Kutatgu , Nasreddin , Tomanbey bide II. Mahmut . Malum bu aralar eskiye dönüş çok popüler .
Golabal olcaksa , kesinlikle E.f IV 2020 olmalı . Çok havalı isim olur ...??
Hahahha bu güzel önerileriniz için teşekkür ederim. Geleceğe yönelik, teknolojik ve en önemlisi Milli değerlerimizi içeren bir isim arıyorum ?