DSMX Kumandaya DSM2 Kumandanın yedek anteni takılır mı ?

Yıldıray Peker

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar.

JR 12X DSMX kumanda kullanmaktayım. Anteni kozmetik görünümünden dolayı değiştirmem gerekiyor. JR12X anteni bulamıyorum. Ancak gördüğüm kadarıyla JR DSX12 DSM2'nin anteni ile aynı(yanlışım varsa düzeltiniz lütfen).

Sormak istediğim,iletişim protokolünün anten üzerinde bir etkisi var mı ? Yoksa anten,kablodan mı ibaret ?

DSMX protokollü 12X kumandaya DSM2 protokollü DSX12'nin antenini takmam halinde,elektronik olarak uyumsuzluk,menzilde kısalma vb. olur mu?

Teşekkürler.

Merhabalar.

JR 12X DSMX kumanda kullanmaktayım. Anteni kozmetik görünümünden dolayı değiştirmem gerekiyor. JR12X anteni bulamıyorum. Ancak gördüğüm kadarıyla JR DSX12 DSM2'nin anteni ile aynı(yanlışım varsa düzeltiniz lütfen).

Sormak istediğim,iletişim protokolünün anten üzerinde bir etkisi var mı ? Yoksa anten,kablodan mı ibaret ?

DSMX protokollü 12X kumandaya DSM2 protokollü DSX12'nin antenini takmam halinde,elektronik olarak uyumsuzluk,menzilde kısalma vb. olur mu?

Teşekkürler.

Yayın 2,4ghz. üzerinden yapılıyor, yani protokolün önemi yok. 2,4 ghz için ayarlanmış her hangi bir anten kullanılabilir.;)

Merhabalar. Levent Bey Abi ilginiz için çok teşekkür ederim. Şu anda içim çok daha rahatladı. Anteni bulamıyorum. Bu şüphe de aklımdan sayenizde çıktı.

Sağolun Varolun.

Kırımsız hobiler dilerim...

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN