[Duyuru]: A Kalite YENI RCKOLIK Tişört Siparis Listesi

RCKolik Tisört Dizaynı olarak en çok beğendiğim Çalışma (Lütfen sadece Sipariş verecekler Oy Kullans

• 1 Numaralı Çalışma

Oy: 4 9.8%
  • 2 Numaralı Çalışma

Oy: 10 24.4%
  • 3 Numaralı Çalışma

Oy: 27 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Biraz geçte olsa, sonunda daha KALITELI Tisört ile ilgili çalışmamızı Ismail kardeşimizin de desteği ile tamamlamış bulunmaktayız .

Öncelikle hemen belirtelim ki, bu yeni tisörtlerimiz bu sene PILOT-TR Festivalinde gördüğümüz herkesin beğenisini ve dikkatini çeken tisortler ile birebir aynı kalitede olup, aynı firma tarafindan üretilecektir.Dolayısıyla sonucu şimdiden garanti edebiliyoruz ;) İsterseniz o tişörtleri öncelikle bir hatırlayalım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şimdi gelelim detaylara :

1- Hali hazırda kullandığımız tişörtler pamuklu iken, bu tişörtlerimiz polyester olup yağmur desen denilen ve nefes alabilen kumaştan imal edilecektir.
2- Renkler ve tüm desenler özel boyama olup, 30 C yıkamada kesinlikle çıkma / akma yapmamaktadır.
3- Min sipariş adeti 10 adettir. Yani ilerleyen zamanlarda gelecek yeni talepleri karşılamak teknik olarak daha kolay olacaktır.
4- Daha önceki siparişlerimizde yasanan beden ölçülerindeki kısıtlama bu sefer bulunmamaktadır. Yani isteyen arkadaslarimiz XS, 2XL, 3XL ve 4XL ebatlarında sipariş verebilecektir.
5- Logomuzun tema rengi olan “Kırmızı” referans alınarak 3 adet çalışma yapılmıştır. Açılan anket sonrası en yüksek oyu alan tisört sipariş edilecektir.
NOT: Paylasılan çalışmalardaki küçük hatalar imalat öncesi düzeltilecektir. Çalışma ana hatlari ile fikir vermesi amacı ile paylasilmistir.

Ankete ;

-- Sadece sipariş listesinde adını yazdıran kişilerin oy kullanmasını rica ederiz. (Diğer oylar geçersiz sayılacaktır)
-- Sadece tek numuneye oy verilecektir.
-- Konu kapanıncaya kadar verilen oyunuzu değiştirebilirsiniz.

6- Çalışmalardan da görüleceği üzere ;

-- Lacoste yaka ve 2 düğmeli
-- Arka Sırt kısmı RCKOLIK Logolu
-- Kollar’da “rckolik.com” yazısı
-- Sol ön tarafta Küçük RCKOLIK logosu ve isteyen arkadaslar icin hemen altına İsim.

7- Beden ölçüleri ise şu şekildedir.

8- Gelelim fiyat konusuna. Ne yazık ki kalitenin de bir bedeli var. Bu tişörtlerimiz görsel anlamda daha kaliteli ve gösterişli oldukları için ne yazık ki önceki siparişlerimize göre daha pahalılar.

Fakat sonuç dikkate alındığında $22 civarında fiyati olan bir Mikado veya MKS baski tisortlerinden hicbir eksiği bulunmamaktadır.
Dolayisiyla fiyat konusunu irdelenirken bu hususu da dikkate almanizi oneririz.

)_size_x-large_z0001001-xl-p-31075.html

Fiyat-1 : 54 TL ISIMLI (45 TL + 5 TL (İsim Baskısı) + %8 KDV)
Fiyat-2 : 49 TL Isimsiz (45 TL +%8 KDV)

NOT : 23.11.15 Tarihli Güncelleme
Bu arada sipariş öncesi son bir pazarlık yaptık ve ISIM ücreti olarak + 5 TL iptal ettirdik. Böylece ISIMLI Tisört siparişlerinin fiyatı da ISIMSIZ Tisörtler ile aynı oldu ve

SON Fiyat : 49 TL Isimli / Isimsiz (45 TL +%8 KDV)

SİPARİŞ Süreci :
1- Listemiz 1 hafta süre ile açıp olup, sipariş toplama süreci 20 Kasım tarihi itibari ile sona erecektir.
2- Sipariş vermek isteyen arkadaşlar;
a-) Bedenlerini kontrol ettikten sonra hangi üründen
b-) Kaç adet istediklerini ve
c-) ISIM isteyip istemedikleri
bu konu altında mesaj olarak paylaşacaklardır.
3- Sipariş veren arkadaşlarımız toplam sipariş bedellerini aşağıdaki banka hesap numarasına havale edeceklerdir.

Garanti Bankası, Mehmet Küçüksarı
IBAN : TR75 0006 2000 2120 0006 6957 73

4- Siparişler imalatların toplu halde tamamlanmasına müteakip, Ismail arkadaşımız tarafından tek tek kargoya verilecektir. Bu nedenle sipariş sahiplerin bana özelden "Adres" bilgilerini paylaşmalarını rica ederiz.

NOT: Kargo için toplu bir anlaşma yapılarak en uygun fiyatta gönderim yapılmaya çalışılacaktır. Mesafe, sipariş adetine bağlı olarak Kargo bedelinin 5-10 TL arasında olması beklenmektedir. Şu aşamada ne yazık ki net bir kargo bedelini sizlerle paylaşamıyoruz. Kargo bedeli Urun teslimi sirasinda kargo firmasina yapilacaktir.

Sipariş Listesi
1- Mehmet Küçüksarı // 2 adet (2XL), 1 adet (M) -- İsimli \\ Odeme yapildi
2- Türker Akgün // 2 adet (XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi
3- Mevlüt YILMAZ // 2 adet (XL), 1 adet (XS) -- Isimli (XL: Mevlüt Yılmaz, XL: Ebru yılmaz, XS: Sıla Yılmaz) \\ Odeme yapildi
4- Rasim Öztürk // 1 adet (L) -- İsimli \\ Odeme yapildi
5- İsmail Şencan // 2 adet (XL), 1 adet (L) , 1 adet (M) -- İsimli \\ Odeme yapildi
6- Hakan Ülgenalp // 2 adet (M) -- İsimli
7- Doğukan Ocak // 1 adet (S) -- İsimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
8- Emre Kaman // 1 adet (4XL), 1 adet (2XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi
9- Mordo Ortaşı // 2 adet (3XL) -- İsimsiz
10- Erhan Yılmaz // 1 adet (XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi
11- Özkan Çıkıkçı // 1 adet (XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi
12- Onur Turan // 2 adet (XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
13- Muammer Akbulut // 1 adet (2XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
14- Ahmet Sağır // 1 adet (XL) -- Isimli ( Isim olarak "çınar" yazilacak) \\ Odeme yapildi.
15- Zafer Şahin // 1 adet (2XL) -- Isimsiz \\ Odeme yapildi || Adres :Var
16- Cahit Kaş // 1 adet (S), 1 adet (M) -- Isimsiz \\ Odeme yapildi || Adres :Var
17- Evrim Sütel // 2 adet (4XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
18- Mustafa Hacılar // 2 adet (M) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
19- Tevfik Sıkılı // 1 adet (XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
20- Sümer Yamaner // 2 adet (4XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
21- Ahmet Apuhan // 1 adet (L) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres : Sumer abiye gonderilecek.
22- Mesut Sert // 1 adet (XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi.
23- Adnan Kaptan // 1 adet (XL) -- Isimli
24- Mustafa Çoban // 1 adet (XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
25- Kemal İplikçioğlu // 1 adet (M) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
26- Mustafa Atabek // 1 adet (L) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
27- Hakan Daşpınar // 1 adet (M) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
28- Murat Samastı // 3 adet (XL) -- Isimli || Adres :Var
29- Erdeniz Samastı // 3 adet (M) -- Isimli || Adres :Var
30- İlker Sönmez // 1 adet (4XL)
31- Sinan Şengüler // 1 adet (L) -- Isimli || Adres :Var- Ismail \\ Odeme yapildi
32- Mustafa Yıldız // 1 adet (M) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
33- Fatih cebir // 1 adet (XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi
34- Arda Erkan // 1 adet (L) -- Isimli \\ Odeme yapildi
35- Erdener ŞENSOY // 1 adet (2XL) -- Isimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var
36- Ömer Erkan // 1 adet (XL) -- Isimli || Adres :Var
37- İbrahim DEMİRBİLEK // 1 adet (XL) -- Isimli || Adres :Var
38- Ergün Gürer // 1 adet (S), 2 adet (3XL) -- İsimli \\ Odeme yapildi || Adres :Var

TOPLAM : 60 adet

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar YENİ rckolik tşhirt'ümüzün son haliyle numune resimlerini paylaşalim.

2- Mevlüt YILMAZ- 2 adet (XL), 1 adet (XS) Yeni çalışma için teşekkür ederiz. İnşallah bu seferki her ortamda giyebileceğimiz kalitede olur.

Eve gidince bir ölçü alayım bakalım ne olmuş son durum :lol:

Rasim Öztürk - 1 adet (L) - isimli

Eve gidince bi ölçü kontrolü yaparım ben de :)

Bu arada 2. nolu çalışmanın kazanma ihtimalini yüksek görerek, sırttaki RCKOLIK logosunun biraz daha üstte konumlandırılması (tamamen kırmızı bölgenin içinde) daha uygun gibi geliyor bana... Taslak bir çalışma olduğu için sanırım üzerinde ufak oynamalar olacaktır.

Arkadaşlar logonun altına ismini yazdırmak isteyenler lütfen belirtsin.

ÖRNEK SİPARİŞ :
2 adet XL - 1 adet L - 1 adet M
ismimin yazılmasını istiyorum veya istemiyorum.

İsmail eline sağlık, bu seferki gerçekten profesyonel bir çalışma olacak kesin görünüyor.Modellerin birisini seçip onun üzerinde mi gideceğiz , yoksa istediğimiz model mi olacak tam anlamadım ama ben 3 numarayı tercih ediyorum.Kirlenme işini falan düşünmüyorum , neticede siyah olan daha güzel toz gösteriyor , kısa kollu model olduğu için de sadece sıcak havalarda giyebileceğimiz için , beyaz renkli olanı , 3 numarayı daha çok tercih ederim.Hele bir düşüneyim , 2 de güzel 3 de....... :thumbup:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Arkadaşlar logonun altına ismini yazdırmak isteyenler lütfen belirtsin.

ÖRNEK SİPARİŞ :
2 adet XL - 1 adet L - 1 adet M
ismimin yazılmasını istiyorum veya istemiyorum.
İsim hatırlatma için teşekkürler İsmail ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İsmail eline sağlık, bu seferki gerçekten profesyonel bir çalışma olacak kesin görünüyor.Modellerin birisini seçip onun üzerinde mi gideceğiz , yoksa istediğimiz model mi olacak tam anlamadım ama ben 3 numarayı tercih ediyorum.Kirlenme işini falan düşünmüyorum , neticede siyah olan daha güzel toz gösteriyor , kısa kollu model olduğu için de sadece sıcak havalarda giyebileceğimiz için , beyaz renkli olanı , 3 numarayı daha çok tercih ederim.Hele bir düşüneyim , 2 de güzel 3 de....... :thumbup:
Anket sonucunda en çok oyu alan hangi model ise, tüm ekip için onu sipariş edeceğiz.

Şimdi sana zahmet Hakan'ım ankete oy verdikten sonra kaç adet, hangi ölçü de ve İsim istiyor musunuz onu bizlerle paylaşır mısın :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Teşekkürler Hakan abim.
Abicim hangi model fazla oy alırsa o model yapılacaktır. Yani ben 2 numarayı seçmiş olabilirim fakat 3 numara fazla oy alırsa tshirt' ümüzün deseni o olacak. :)

Şimdiden emeği geçenlere teşekkürler.
Ben birinci ve ikinci seçeneklerin ilk yaptırdıklarımıza benzediğini düşünüyorum. 3. Seçenek daha güzel göründü gözüme. Bedeni ve adet bilgisini akşam yazarım.

Harikasınız! Battal beden olmasına çok sevindim. Akşam ölçümü kontrol edip yazacağım. 8XL falan oluyo mu ki? :D

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim , çuvala bile bastırsak 2 tane almak boynumun borcu ,kesin 2 ya da 3 tercih edilecek ki ikisi de güzel tasarım zaten , şimdi ölçtüm , göğüs kısmım 95 geldi , demek ki 98 M beden olur.

2 adet M beden , tabii ki de isimli olsun... :saygilar:

Seçeneklerden ikisi eşit çıkarsa oy verenlerin ağırlıklarını toplarız ağır çeken ekibin seçtiği olur :p

Cahit Kaş' Alıntı:
Şimdiden emeği geçenlere teşekkürler.
Ben birinci ve ikinci seçeneklerin ilk yaptırdıklarımıza benzediğini düşünüyorum. 3. Seçenek daha güzel göründü gözüme. Bedeni ve adet bilgisini akşam yazarım.
Cahit hocam özellikle eski renkleri bilerek koruduk. Zira büyük buluşmalarda KIRMIZI- SIYAH rengin çok dikkat çektiğini ve beğenildiğini gözlemledik.

Ama her ne kadar 2. seçeneğe oy vermiş de olsam, şahsen 3. seçeneği de çok beğeniyorum. Kim bilir belki Anket kapanmadan önce seçimimi değiştirebilirim :D

sumeryamaner' Alıntı:
Harikasınız! Battal beden olmasına çok sevindim. Akşam ölçümü kontrol edip yazacağım. 8XL falan oluyo mu ki? :D

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi yeter ki sen iste 8 değil 18 bile olur :laugh:

İlker Sönmez' Alıntı:
Seçeneklerden ikisi eşit çıkarsa oy verenlerin ağırlıklarını toplarız ağır çeken ekibin seçtiği olur :p
Bu küçük ihtimal aklıma gelmemişti ama çözümü tuttum İlker hocam :lol:

S beden 1 adet beni de yazabilir misiniz :)

İsimde yazılırsa sevinirim :)

İsim zaten giriş mesajında sunulduğu için ayrıca belirtmek istemedim.

Tabi ki isimli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...