[Duyuru]: Mayıs Ayı Rekorların Ayı oldu :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,
Forum kurulduğundan bu yana hiç bir ay, Mayıs ayı kadar bereketli olmamıştı :D Bu ay resmen REKORLARA doyduk :halay:

1- Aylık Yeni Üye Rekoru:
Daha önce 157 olan yeni üye rekorumuz, bu ay 171 yeni üyeye ulaştı. Bu da günlük 171 / 31 = 5,51 Üye/Gün

2- Aylık Yeni Konu Rekoru:
Daha önce 200 olan yeni konu rekorumuz, bu ay 243 yeni konuya ulaştı. Bu da günlük 243 / 31 = 7,84 Konu/Gün

3- Aylık Yeni Mesajı Rekoru:
Daha önce 2673 olan yeni mesaj rekorumuz, bu ay 3052 yeni mesaja ulaştı. Bu da günlük 3052 / 31 = 98,5 Mesaj/Gün

4- Son 24 Saatte Giriş Yapanlar Rekoru
Hatırlayacağınız üzere, bu rekorumuzu da 127 üye ile yine bu ay kırmıştık.

Son 24 Saatte Giriş Yapanlar Yeni Rekorumuz

Destek ve katkıları için tüm RCKOLIK ailesine ve üyelerine bir kez daha teşekkür ederiz. Rekorlarımız artarak devam edecektir :D :RCKolik:

RCKOLIK Yönetimi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İstatistikler doğrultusunda günlük mesaj sayısı feciymis :agreed: :yuppi: :bravo:

YNT:) [Duyuru]: Mayıs Ayı Rekorların Ayı oldu :)

Slm. Mehmet bey.

Adı üstünde boşunamı '''''''' ÜÇ SİLAHŞÖRLER '''''''' Dmişler '''''' HEPİMİZ BİRİMİZ , BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN '''''' varız doğrumudur :thumbup:

RCKolik ailesini en özel kılan , anlam vede manidar kılan bence budur '''' YARDIM SEVER '''' mantığı doğrultusunda hareket ediliyor olması :saygilar:

Tüm aile mensuplarına slm.eder başarılarında daim olmasını temenni ederim. %p

MAşallah Maşşallah :RCKolik: :saygilar:

açık konuşmayı severim. helikopter ile ilgili başka bir forumda daha aktiftim, son zamanlar hariç... orası üye sayısı ve geçmişi olarak daha eski ve kalabalık görünüyor fakat son dönemde rakamlar gerçeği yansıtmıyor. eski tecrübeli arkadaşların çoğu artık inaktif durumda, yeni arkadaşlar da haklı olarak v911 v922 odaklı konularla aktifler. isim de vereyim hadi :) ilker,hakan,arda,adnan beyler gibileri artık ht de çok görmüyorum... emin abi bıraktı... sonra ikinci nesil tecrübeler aktifti (dr. lar başta olmak üzere örneğin ergün ve ilker beyler) sonra onlar da çekti elini ordan... tadı tuzu kalmadı, adı kaldı sadece oranın...

bazı konuları burda ve orda açıyorum. pek orda yorum tepki vs gelmiyor ki bu da yukarıdaki yorumumu doğruluyor.

Mehmet Küçüksarı ve Türker Akgün iyi ki varsınız ve bu forumu böylesine canlı tutmayı başarıyorsunuz ;) İster 1700 üyesi olmasın, ister günde şu kadar üye bu kadar mesaj gelmesin. Ama muhabbet olsun, yeri gelsin bilgilerimizi aktaralım, yeri gelsin sadece muhabbet olsun ama adminleri buradaki kadar aktif başka forum görmüyorum bugünlerde.

:saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
açık konuşmayı severim. helikopter ile ilgili başka bir forumda daha aktiftim, son zamanlar hariç... orası üye sayısı ve geçmişi olarak daha eski ve kalabalık görünüyor fakat son dönemde rakamlar gerçeği yansıtmıyor. eski tecrübeli arkadaşların çoğu artık inaktif durumda, yeni arkadaşlar da haklı olarak v911 v922 odaklı konularla aktifler. isim de vereyim hadi :) ilker,hakan,arda,adnan beyler gibileri artık ht de çok görmüyorum... emin abi bıraktı... sonra ikinci nesil tecrübeler aktifti (dr. lar başta olmak üzere örneğin ergün ve ilker beyler) sonra onlar da çekti elini ordan... tadı tuzu kalmadı, adı kaldı sadece oranın...

bazı konuları burda ve orda açıyorum. pek orda yorum tepki vs gelmiyor ki bu da yukarıdaki yorumumu doğruluyor.

Mehmet Küçüksarı ve Türker Akgün iyi ki varsınız ve bu forumu böylesine canlı tutmayı başarıyorsunuz ;) İster 1700 üyesi olmasın, ister günde şu kadar üye bu kadar mesaj gelmesin. Ama muhabbet olsun, yeri gelsin bilgilerimizi aktaralım, yeri gelsin sadece muhabbet olsun ama adminleri buradaki kadar aktif başka forum görmüyorum bugünlerde.

:saygilar:

Aynı şekilide düşündüğüm için son zamanlarda artık bende " :RCKolik: " diyorum . Umarım bu şekilde devam eder forumumuz. :saygilar:

Teşekkürler arkadaşlar sizler foruma renk katmasanız hiçbir keyfi olmazdı bu işin. :RCKolik:

nice rekorlara abi. hep birlikte :)

Valla Mehmet, helal olsun size! Böyle olduğu belliydi zaten, konuları okumaya yetişemiyorum artık! :bravo:

Mehmet Bey,

Ben bu forumun çömezlerindenim daha hergün forumun ne kadar derin bir geçmişe sahip olduğunu görebiliyorum. Şans eseri bulduğum üyelik kayıt istatiklerine ilişkin günümüzde durum nasıl paylaşmanızda bir mahsur yok ise, merak ediyorum.

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Mehmet Bey,

Ben bu forumun çömezlerindenim daha hergün forumun ne kadar derin bir geçmişe sahip olduğunu görebiliyorum. Şans eseri bulduğum üyelik kayıt istatiklerine ilişkin günümüzde durum nasıl paylaşmanızda bir mahsur yok ise, merak ediyorum.

Ercan bey "Yararlı Linkler" sekmesi altında "İstatistik Merkezi" linkinden siz de görebilirsiniz :)

Sağolsun lar mehmet Türker beyler. Zaman zaman forumdaki kullanımı billmediğimden kaynaklı mehmet beyi yordum anında müdahaleler geçikmedi. Heleki ilk zamanlarda resim video yüklemede mehmet i epey bi uğraştırdım yordum :saygilar:
Bağımlılık hiç olmadığı zamanlarda bile cadde sokakta tlf. Pc den her gün bakmadan okumadan gecemiyorum. Hakikat çok keyifli bir forum burası.
Emeği gecenlerin eline sağlık.
Edit küçükbir boşlukta iken tlf.dan girip okudum yazdım ;)

Maşallah Maşallah... Bu formun bence diğerlerinden ayıran en büyük özelliği geniş katılımlı buluşmalar sayesinde forum üyeleri genel olarak birbirlerini reel anlamda da tanıyorlar. Bu sayede daha samimi bir ortam oluyor.