[Duyuru]: RCKOLIK Resim Yükleme Sitesi Çalışmalarına Başladık

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Daha önce aşağıdaki konuda da konuştuğumuz üzere son zamanlarda sıkça 3.parti "Resim Yükleme" sitelerinde sorun yaşıyoruz. Emek verip yüklediğimiz resimler birden ya siliniyor ya da yükleme yapmak istediğimiz site ara ara çalışmıyor (Şu an TinyPic sıkça yaşadığımız sorun gibi :-\ )

Resim Yükleme Sorunu ve en iyi çözüm

Resimleri kendi forum sitemizde tutmak ise uzun vadede başka sorunlara neden oluyor.

Bizde en ideal çözüm olarak kendimize "RCKOLIK Resim Yükleme" sitesi yapabilir miyiz diye düşünmeye başladık :rolleyes:

Sağolsun sevgili Moderatörümüz "Zafer Şahin" hocamız imdadımıza yetişti :halay: Hemen olaya el attı ve epey bir yol aldık :yuppi:

Konu üzerindeki çalışmalar henüz test aşamasında ve devam ediyor. Söz vermiş olmayalım :laugh: ama amacımız tıpki "TinyPic" olduğu gibi (hatta çok daha iyisi) foruma entegre bir şekilde bu sorunu çözmek :thumbup:

Geldiğimiz aşamada bağımsız olarak "RCKOLIK Resim Yükleme" sitesini hayata geçirdik. İnşallah ilerleyen günler de diğer kısımları da en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışacağız. (Başka bir değişle benzeri kendi sitemizi oluşturduk)

"RCKOLIK Resim Yükleme" sitesine sizler büyük ihtimal forum bağlantısı haricinde dışarıdan ulaşamayacaksınız ama yapılan çalışmalar ve su an için geldiğimiz nokta hakkında sizlere de bilgi verelim istedik %p

Bu vesile ile sevgili Moderatörümüz "Zafer Şahin" hocamıza sizlerin huzurunda :RCKolik: ailesi olarak bir kez daha teşekkür etmek isteriz. Hakkını nasıl öderiz bilemiyorum :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İşin diğer ÖZEL ve GÜZEL bir yanıda bundan sonra yüklenen resimlerin SAĞ ALT köşesine forumumuz LOGOSU otomatik olarak ilave edilmiş olacak :hoppa:

Sonunda resim yükleme sorunu da çözülüyor.Emeği geçenlerin eline sağlık. :)

Yine çıktı ortaya bu Zafer Şahin... :) :) :)
Ama bu sefer güzel olacak. Eee hep benim mi başımı derde sokacak. Biraz da siz uğraşın. Haa bi de söyleyin ara sıra foruma göz atsın. Yoksa üyeliğini silicem. [emoji14]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emeği geçenlerin emeğine sağlık bu bir çok forumun sorunuydu inşallah böylelikle çözmüş oluruz.

Elinize emeğinize sağlık .

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi bu arada örnek resimlerde vantilatör görüyorum.Onun yerine uçak koysaydınız daha güzel görünürdü. :laugh:

Zafer hocam,sen ne güzel bir insansın.Seni çok seviyoruz :bravo:

Emeğinize sağlık. :thumbup:

Elinize, emeğinize sağlık! Onca anlatılanlar doğru dürüst fotoğraf ile desteklenmeyince bir anlam ifade etmiyor. Hepinize çok teşekkürler! Ama Zafer Bey'i de artık ekranda görmek istiyoruz, yalnızca perde arkasında değil! Son zamanlarda çok ihmal etti bizi, çok!

Bu gerçekten harika bir haber. :hoppa: :hoppa: :hoppa:

Pek çoğumuz için pekte anlaşılır değil belkide ama gerçekten büyük bir adım. Benim gibi bu konulardan anlamayan forumdaşlarıma neler olduğunu basitçe şöyle anlatabilirim galiba. Artık bu foruma eklediğiniz hiçbir fotoğrafın linki bozulmayacak, fotoğraflarınız forum varolduğu sürece korunacak ve yedeklenebilecekler. :yuppi: Yıllar sonra bile konunuza baktığınızda görselleriniz koyduğunuz yerde bulabileceksiniz. :yuppi: :yuppi: :halay:

Mehmet abinin bu konuda ne kadar kafa yorduğunun ve emek sarfettiğinin canlı bir şahidiyim. Zafer hocamın da konuya dahil olmasıyla sanıyorum Türkiye'de çoğu forumda olmayan bir garantiye sahip olduk, forum kullanıcıları olarak. :thumbup:

Bu forumun üyesi olmak bence bir lüks, ellerinize sağlık demekten başka birşey yapamıyorum. :saygilar:

Teşekkürler, yaşasın RcKolik. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

:bravo: :bravo: :bravo:

Çok çok güzel bir haber sabah sabah :)

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.