[Duyuru]: Sosyal Medya Hesaplarımız

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar forumumuzun sosyal medyada daha aktif olarak yer alması adına, sevgili Doğukan Ocak kardeşimiz bundan böyle forumumuzun sosyal medya ayağından sorumlu olacaktır. Facebook grubumuzu da yavaş yavaş kapatıp sayfa formatında devam edeceğiz.

Sizlerden isteğimiz aşağıdaki adreslerden bizi takip etmeniz, beğenmeniz veya abone olmanız, RC içerikli paylaşımlarınızda #RCKolik kullanarak bize destek olmanızdır.

Haydi bir el atın :RCKolik:

Facebook:

Twitter:

Instagram:

Youtube:

Büyük buluşmalar haricinde sosyal medya üzerinde ne yazık ki çok fazla aktif değiliz ve pek de paylaşımımız olmuyor :-\

Sağolsun Doğukan kardeşimiz bu kısımda gönüllü oldu :thumbup: Kendisine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz :RCKolik:

Hayırlı uğurlu olsun Doğukan, en güzel şekilde yürüteceğine eminim. :thumbup:

Hala facebook, twitter ve instagram kullanmayan dinazorlardan bir tanesi olarak bu hamleyle iyice köşeye sıkışmış hissediyorum kendimi. :laugh: :laugh:

Şimdi en azından takip etmek için açmak lazım bu hesapları. :RCKolik:

Mesela Emre'nin söylediği #RCKolik kullanımı nasıl birşeydir haberim bile yok. :rolleyes:

Forumu ihmal etmeyin sakın. :lollol: :RCKolik:

Sosyal medya günümüzde olmazsa olmazlardan oldu. Bizde işimiz için kullanıyoruz. Doğukan'a başarılar dilerim. :thumbup: :bravo:

Hemen instagram paylaşımlarımı düzenle deyip #RcKolik ekliyorum %p :yuppi:

Bu görevi bana layık gördüğünüz için teşekkür ederim, elimden geleni yapmaya çalışacağım :thumbup:

#RCKolik hashtagını kullanmak genelde instagram üzerinde bu hashtag'e tıklayanlar doğrudan bizim paylaşımlarımızı görebilecek ve RCKolik ismini sosyal medya üzerinden daha da markalaşmış hale getirebileceğiz. Bu yüzden facebook, instagram, twitter gibi sosyal medyalarda yaptığınız paylaşımların altına #RCKolik hashtag'i eklerseniz forumumuz adına güzel olur :)

Ben de sosyal hesaplarımızın biraz daha dikkat çekmesi için paylaşımların altına bu hashtag'leri yapıştıracağım. İsterseniz siz de kullanabilirsiniz.

#rckolik #helikopter #uçak #model #forum #aile #helicopter #plane #goblin #trex #align #gaui #mikado #Msh #synergy #nitro #700 #600 #450 #keeprchelisalive #hobi #drone #dji #phantom #quad #racing #rchelicopter #rcheli #rcplane #rchelikopter (daha da çoğaltılabilir ancak Instagram da harf sınırı var)

Doğukan kardeşim, tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum..

Başarılar Doğukan facebook dışında diğer sosyal medyaları aktif kullanamıyorum.

Facebook dan üzerime düşeni yaparim [emoji106][emoji106]

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum katili sosyal medyalar :D :D :D
Instagram disinda hesabim yok maalesef, görevinizde başarılar diliyorum.

2 gün önce instagramda paylaşım yaparken RCkolik olarak etiket yaptım ancak ilgili hesap bulamamıştım. RCkolik instagram hesabı tam nokta vuruşu oldu [emoji122][emoji122]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bahadır cengiz' Alıntı:
2 gün önce instagramda paylaşım yaparken RCkolik olarak etiket yaptım ancak ilgili hesap bulamamıştım. RCkolik instagram hesabı tam nokta vuruşu oldu [emoji122][emoji122]
Aynen Bahadır, o kısımda çıktı bir açık vardı, Dogukan sayesinde kapatmış olduk :RCKolik:

Bu arada sosyal medya tarafındaki gelişmeler de gayet başarılı. En azından benim tahmin ettiğimden daha fazla :D

Bunun için önce gayretleri için Doğukan kardeşimize, sonra da her zaman her yerde bizlere olan desteklerini esirgemediği için siz değerli RCKOLIK ailesi üyelerine bir kez daha teşekkür ederiz :thumbup: :RCKolik:

991 üyeli Facebook Grubumuz yanında yeni açtığımız "Facebook Sayfamız" henüz 1 haftayı bile doldurmadı %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskiden olup da sonradan aktif olarak kullanılmadı için iptal edilen "Sosyal Medya" linkleri, forumun alt kısmına yeniden ilave edilmiştir %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol