[Duyuru]: THK Sertifikasyonu Ön Talep Toplama

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Değerli arkadaşlar, Hezarfen Model Uçak Kulübü, THK Model Uçak sertifikasyonu için ön talep toplamaya başlamıştır. THK belirli sayıda katılım olması halinde öğretmen görevlendirerek bu sertifikasyon sınavını yapmaktadır. Biz de eğer yeterli sayıyı tutturabilirsek Hezarfen pistinde bu uygulamayı yapmayı planlıyoruz.

Arzu eden arkadaşlar bu konu altına isteklerini belirtirlerse ya da Facebook kullanan arkadaşlar şu gruba

( )

girerek taleperini bildirirlerse sevinirim. (NOT: THK'nın talep ettiği sertifika ve sınav ücreti dışında ek bir ücret talep edilmemektedir).

Teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------------------------

THK Model Uçak Sertifika Programı 16 Ekim 2016 Pazar Hezarfen RC Club pistinde günü yapılacaktır.
Katılmak isteyen modelci arkadaşlarımızın ;

-- 2 Adet vesikalık fotoğraf
-- Sabıka kaydı (E devletten çıkabiliyor)
-- Nüfus Cüzdanı fotokopisi
-- 100 TL Türk Hava Kurumu hesabına yatırılmış sertifika programı ücretinin dekontu (Hesap numarasını aşağıda)
ile hazır bulunmaları gerekmektedir.

Saat 10:00 da başlaması planlanmaktadır.

Önce Uçak sonra Helikopter programı yapılacaktır.

Evrakında eksik olan arkadaşlarımız malesef programa alınamamaktadır.

Her katılımcı programa başlamadan hemen önce THK mensuplarının sunduğu bir başvuru formunu da doldurulacaktır. (Deneyim konuşuyor, kalem bulundurunuz) :)
Programa katılan ve/veya misafir olarak bulunan herkes program sonunda serbest olarak uçuş yapabilecektir.

NOT: Sınava katılacak adaylar uçaklarını kendileri getireceklerdir. Bir uçakla birden çok aday sınava girebiliyor.

THK hesap no:

Ziraat bankası
THK İban Nr.
TR 61 0001 0025 3200 002008 5822

NOT: Pul parası gibi bir şeyden söz edilmiyor. Ayrıca ben de zamanında ödememiştim. Ama yanınızda KALEM getirin! En büyük sıkıntı o oluyor.

-------------------------------------------------------------------------------------

Buradan şimdilik kesin katılım:

Evrim Sutel (Uçak)
Doğuş (Uçak)
Mehmet Küçüksarı (Heli)
Türker Akgün (Heli)

Bana çaktırmadan adını yazdıranlar :D
İsmail Şencan
Özkan Çıkıkçı

Kesin olmayanlar:
Miraç Egemen Anıl
Emre Kaman

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

THK Sertifikasyonu

Sümer abi müsadenle 1-2 sorum olacak :

-- Eğitim kaç günlük ? 1 mi 2 mi ?
-- Sertifika sadece uçaklar için mi geçerli yoksa heli kısmı da olacak mı ?
-- Son olarak tahmini tarih belli mi ?

Bilgilendirme için teşekkür ederiz :thumbup: :RCKolik:

Ya biz, ya biz...

multici olarak aranıza kaynasam [emoji12]

Dragonfly...

Mehmet'ciğim öncelikle eğitim değil sınav olacak. Normalde uçak için. Helikopter konusu sorarım. Tahminen 16 Ekim gibi görünüyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zaman sınav 1 günde bitecektir diye düşünüyorum abi. Heli kapsamı ıcın de geri dönüşünü bekliyorum :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: [Duyuru]: THK Sertifikasyonu Ön Talep Toplama

Bursa grubunun bir kısmı Eskişehir'de helilerimizle almıştık. Sagdan-soldan alanturu 8 alanturu . Nosein-tail, Side ileri geri saga sola gitmiştik. Multi kısmı ise tamamen hocaların ve mevcut kurs müdürünün insiyatifinde. İkna edici bir abimiz ön ayak olursa Problem çıkacağını sanmam.
Bu arada sınav 2 gün sürüyor mevzuatta, 1. Gün teorik, 2.gün uygulama.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Helikopter de varmış. :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Super. Kocaeli ekibi ile konuşup sayıyı bildireyim abi :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ücret ve tarih kesinleşirse durumuma göre hem Uçak hemde Helikopter için başvuru yapabilirim. Teşekkürler

Tarih belirlenirse katılmak isterim. İnönü bize 15dk mesafede aslında, belki de buradan gelecek hocalar da ama, kısmet oradaysa oradan alırız sertifikamızı :D

16 Ekim şimdilik net gibi ama değişebilir. Fiyat THK'nın belirleyeceği bir şey. Fiyat ve gerekli evrak için muhtemelen yarın ayrıntılı bilgi vereceğim.
Bu arada Emre'cim mesele bir kağıt parçası almak değil bir vesile ile birlikte bir hafta sonu geçirmek. Yani gel derim! :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
16 Ekim şimdilik net gibi ama değişebilir. Fiyat THK'nın belirleyeceği bir şey. Fiyat ve gerekli evrak için muhtemelen yarın ayrıntılı bilgi vereceğim.
Bu arada Emre'cim mesele bir kağıt parçası almak değil bir vesile ile birlikte bir hafta sonu geçirmek. Yani gel derim! :D

Abicim senden bunu duyduktan sonra, bir yolunu bulur gelirim :)