Dx4e Ayarları için Yardıma ihdiyacım Var

teknohalil

Yeni Uye
selamın aleykum abilerim kardeşlerim. :saygilar: ikinci el bir mcpx aldım bende dx4e kumanda var bind yaptım ancak tam gaz versemde paller doğru açıya gelmiyor ve havalanmıyor hem ayarların hemde calibrasyon yapılması lazım ACT de çalışmıyor ayarlarının yapılması lazım internette türkçe kaynak bulamadım ama siz değerli rckolik ailesine danışmak istedim.Ayarlarının nasıl yapıldığını bana anlatma şansınız varsa minnettar olurum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. :saygilar:

halil ibrahim' Alıntı:
selamın aleykum abilerim kardeşlerim. :saygilar: ikinci el bir mcpx aldım bende dx4e kumanda var bind yaptım ancak tam gaz versemde paller doğru açıya gelmiyor ve havalanmıyor hem ayarların hemde calibrasyon yapılması lazım ACT de çalışmıyor ayarlarının yapılması lazım internette türkçe kaynak bulamadım ama siz değerli rckolik ailesine danışmak istedim.Ayarlarının nasıl yapıldığını bana anlatma şansınız varsa minnettar olurum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. :saygilar:

Merhaba,,
6 kanal bir helikopteri 4 kanal kumanda ile bind edemezsiniz...

kadir kocaman' Alıntı:
Merhaba,,
6 kanal bir helikopteri 4 kanal kumanda ile bind edemezsiniz...
Kadir MIX işlerini helideki ana kart yaptığı için 4 kanal kumanda mCPX için yeterli ki RTF deki kumanda da DX4e veriyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de ilk olarak olmaz diye dusunmustum, ama bi baktim oluyormus. :) ama benim anlamadigim yada tahmin ettigim, idle-up olmuyor 4 kanal ile degil mi? İki kanal cyclic icin, bi kanal rudder, thr ve pitch de bi kanalda ortak olacaktir, dogru mudur??

Oncelikle benim belirttiyim kumanda rft modelle beraber geliyor heee tamam 3d yapamam ama ucururum. Aldigim ikinci el oldugu icin yeniden ayarlarinin yapilmasi lazim dijital konsol olmadigi icin ayarlarini bilmiyorum ingilizce kaynak var ama ben anlamiyorum bilen abilerim kardeslerim varsa bana ozet gecerlerse cok memnun olurum. Allah razi olsun. :saygilar:

Binding için bulabildiklerim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

stick ayarları

stick kalibrasyon

Celalettin yazkan abinin gonderdiyi videolar isimi gordu allah razi olsun. Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim allaha emanet olun kirimsiz ucuslar dilerim. :saygilar:

halil ibrahim' Alıntı:
Celalettin yazan abinin gonderdiyi videolar isimi gordu allah razi olsun. Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim allaha emanet olun kirimsiz ucuslar dilerim. :saygilar:
Halloldu ise ne mutlu Allah youtube dan razı olsun :halay: