dynam-6 kanallı simulatör hakkında

hakanalp

Yeni Uye
THY simulatör bulamadım bende dynam marka kumanda aldım kutunun içinden rc plane master simulatör cd si, kurulumu anlatan pdf dosyasının bulunduğu bir cd ve simulator adında küçük bir cd çıktı. pdf dosyasında yazan işlemleri sırasıyla yaptım ama rc plane master cd sini yüklerken devamlı eror 105 adında bir hata alıyorum acaba vunu kullanan arkadaşlar nasıl kurdular söyleye bilirlermi. bilgisayarımdan window 7 işletim sistemi var

Ben olsam forumdan indirip Real Flight veya Phoenix kurardım.
THK'nin kumandasıyla birlikte de bir simülatör programı geliyor fakat orada amaç simulatörü değil kumandayı temin etmek esasında. Pek başarlı yazılımlar değil kumandalarla gelenler. :(p

Türker bey THY kumandasını alacaktım ama kalmamış bende dynam aldım phonix yükledim ama oda todo programın çalışmasını durdurdu diyor ne yapacağım bilmiyorum valla

hamit hakan alp' Alıntı:
Türker bey THY kumandasını alacaktım ama kalmamış bende dynam aldım phonix yükledim ama oda todo programın çalışmasını durdurdu diyor ne yapacağım bilmiyorum valla
USB'den bağlayacağınız herhangi bir kumanda çalışacaktır diye düşünüyorum, THK kumandasının olması zorunluluğu olmaması gerekir. Ama söylediğiniz hata mesajıyla ilgili size yardımcı olamayacağım, bir bilgim yok malesef.

hamit hakan alp' Alıntı:
Turker kardesimin de dedigi gibi USB bir kumanda ile herhangi bir simulator programi kullanilabilir, sadece biraz ugrasip dogru ayarlari bulmak gerekiyor ne yazik ki ;)

Yerinizde olsam reak flight kurar ve asagidaki detayli konulari inceleyerek, kendi kumandaniza uygun ayarlari bulabilirsiniz %p

Hamit bey kutunun içinden çıkan programı boşuna denemeyin windows 7' ye yüklenmiyor Türker ve Mehmet beyin dediklerini uygulayın.

Aynı kumanda bende var Phoenix ile kullanıyorum ve memnunum..