ECALC premium'u olan yardım edebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Multikopter çocuk

Yeni Uye
Yasaklı
İlgi Alanı
Hepsi
Multikopterimin özellikleri şunlar:
Quadcopter
5000 mAh 25c 4S LiPo pil
Ağırlık toplam sürücü dahil 1600 gram
450 milimetre
9.4" çap 4.3" pitch pervane (9443)
Gartt ml 2212 920 Kv
Denetleyici max 40A, ekler 300mA
. bu multikopterin ECALC'de grafiklerini atabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Tanışma konusu sonrası hemen 3 dakika için de konu açınca elbet böyle alakasız bir bölüme açılıyor :rolleyes:

@Multikopter çocuk konuyu ben olması gereken yere ILK ve son kez taşıyorum. Lütfen en azından forumda olan bölümleri bakacak kadar zaman geçiriniz.

Bunun aynısı bir konu 15 gün önce de açıldı. Açıkçası yadırgıyorum bu durumu. Aylık $3 bir ücreti var premium hesabın. Listesi verilmiş ekipmana $200 verirken, $3'a kıyamamak mıdır durum?
Diğer yandan, en standart kombinasyon seçilmiş. Bunun için ecalc'a falan ihtiyaç var mı gerçekten? Ben sana söyleyim, pil iyi ise 10dk, değilse 7-8 dk hover yapar bu cihaz. 1200gr civarına düşürebilirsen 3-4dk fazlası olur.

Bunun aynısı bir konu 15 gün önce de açıldı. Açıkçası yadırgıyorum bu durumu. Aylık $3 bir ücreti var premium hesabın. Listesi verilmiş ekipmana $200 verirken, $3'a kıyamamak mıdır durum?
Diğer yandan, en standart kombinasyon seçilmiş. Bunun için ecalc'a falan ihtiyaç var mı gerçekten? Ben sana söyleyim, pil iyi ise 10dk, değilse 7-8 dk hover yapar bu cihaz. 1200gr civarına düşürebilirsen 3-4dk fazlası olur.

Yarışmadır, yarışmaaaa...
Bu gün yaklaşık bir sayfa yazı yazdım, sonra sildim... okuyan olmayınca yazmanın da...:saygilar:

Biliyorum kusura bakmayın sadece grafiğe ihtiyacım var bir kerelik bir şey olacağı için para harcamak istemiyorum sadece grafiği gönderirseniz çok sevinirim

Biliyorum kusura bakmayın sadece grafiğe ihtiyacım var bir kerelik bir şey olacağı için para harcamak istemiyorum sadece grafiği gönderirseniz çok sevinirim
Grafik falan gönderemeyiz kardeşim....

Tanisma konusunda etiketleyerek forum kurallarını hatırlarmış ve profil ismini değiştir demişiz ama hedefe o kadar kilitlenilmiş ki takan yok.

Bu durumda @Multikopter çocuk arkadaşa ileriki hayatında başarılar :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...