Egede buluşalım ...

eguzelsoy

Bilgi paylaıtıkça değerlidir ...
Web sitesi
www.dvtturkiye.com
Arkadaşlar , modelcilik hayatım 2 hafta önce başladı ve bu hoby birlikte yapıldığı zaman çok daha keyifli olduğunu bu formu inceledikten ve videoları gördükten sonra daha iyi anladım .. İzmir çeşmede yaşıyorum , bu başlığı açmamdaki amaç, izmir ve çevresindeki herkesi bir araya toplamak hem tanışma hemde birlikte keyifli uçuşlar yapabileceğimiz toplantıları düzenlemek .. Ufak ve kendi çapımda yaptığım bir araştırma sonucu şu an izmirden 4 modelci arkadaşıma ulaştım ki 2 tanesi bu foruma bildiğim kadarı ile üye , kadir ve tamer arkadaşlarımız ...

Bu başlığı açmamdaki temel amacım, forumda izmir ve çevresindeki arkadaşlara ulaşıp belirleyip bizlere kimlerin katılabileceğidir. Bu arada tabiki sınırlama sadece izmir ve çevresi için değil diğer şehirlerdende isteyen ve arzu eden herkes katılabilir.

İlk toplantımız normalde bu haftasonu sasalıda olacak şekilde konuşulmuştu ancak modelim malesef elime ulaşmadı ama sorun yok genede haftasonu hava güzel ve her şart uygun olursa orada olmaktan büyük keyif alacagım . Haydi arkadaşlar yakınımızda kimler varsa yazsın beraber bir tarih belirleyim keyifli bir toplantı ve elbette uçuşlar gerçekleştirelim ... :halay:

Egede buluşalım ...

Ege buluşma konusunda biraz sessiz malesef. Geçen senelerde daha çok buluşma oluyordu.

Ben her hafta sasalıya gidiyorum zaten, hava ve modeller uygun olduğu sürece de uçuyorum kendi çapımda. Bahar aylarında da heliden çok multiciler çok geliyor. Bende ufak bir zehir almıştım multileri görünce :)

Bu hafta işallah hava güzel olur. Kadirde o tarafta zaten, bildiğim kadarıyla da pilleri her haftasonu hazırda bekliyor :D

Berkay' ın da sınavları izin vermiyordu uçmaya onuda burdan daver ediyoruz bu haftasonun sasalıya :)

İlerleyen günlerde de Manisa ile ortak buluşmada yapabiliriz Sasalı tarafında.

Egede buluşalım ...

Inşallah Ege buluşmaları eski canlılığına tekrar kazanır arkadaslar.

Unutmayalım ki buluşma olması ıcın 2 kişi bile yeterli :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Egede buluşalım ...

Yarı yıl tatilinde ızmire gidecek gibiyim o zaman olursa gelebilirim
Edit: Ygs çalışmam var belki gelemem

Egede buluşalım ...

yeni bi arkadaş daha katıldı aramıza ismi okan izmirde , cok başarılı bir pilotmuş trex 700 u var oda aramıza katılacak genc arkadaşlarımızdan %p , hadi izmir uyanalım artık her hafta uçuta olacagım ama 1 kişi gelir ama 10 bilginiz olsun , malzemeler geldiği gibi havada iyise her zaman katılıma açıgım bu arada az once bir arkadaşıma marmaristen daha aramıza katıldı ve bir arkadaşımızda her hafta kendisi ogrencım olur izmire geliyor ders almak için oda yeni bir heli topluyor oda bizimle her hafta aramızda olacak havalar el verdiği sürece soyle kabaca baktıgımda sımdıden 6-7 kişi olduk bile :halay: :yuppi:

Egede buluşalım ...

Yeter baba :D Biz genelde 2-3 kişi toplanıyoruz, fena da olmuyor. Kalabalık buluşmalar iyidir ama "arada sırada". Genelde uçuş sırası beklemesi sıkmayacak kadar az, muhabbet olacak kadar bol olmak ideal ;)

Egede buluşalım ...

Engin Bey buluşmalardan fotoğraf ve video paylaşımları yaparsanız bizler de size katılmış oluruz bir nevi. :halay: :yuppi:

Buralarda havalar kötü İzmir atmosferi bize çok iyi gelecektir. :RCKolik:

Egede buluşalım ...

İzmirin havasıda belli olmuyor malesef, geçen cumartesi yazdan kalma hava vardı, sabahında kıştan gelme havaya dönmüş :)

Ama bu pazar işallah güzel bir hava olurda uçuş yaparız. Daha Kadir' in uçağı havalandıramadık, kurtlanacak yakında :laugh:

Egede buluşalım ...

tamerkaymakci' Alıntı:
İzmirin havasıda belli olmuyor malesef, geçen cumartesi yazdan kalma hava vardı, sabahında kıştan gelme havaya dönmüş :)

Ama bu pazar işallah güzel bir hava olurda uçuş yaparız. Daha Kadir' in uçağı havalandıramadık, kurtlanacak yakında :laugh:

Tamer sorma iki vida kaldı takılıp uçulacak ama uğraşamıyorum bir türlü,, Birde 500 başım da kit duruyor 1 haftadır, onu kim bilir ne zaman bitiririm... .Hafta sonu buluşursanız resimleri videoları beklerim :) benim %90 bir şey çıkacak gibi gözüküyor.

Egede buluşalım ...

tabiki seve seve video ve fotgraf paylaşacagım ama ınsallah hava guzel olur , belli olmuyor malum bildiğiniz gibi havası ve kızlarına pek guven olmuyor :laugh:

Egede buluşalım ...

Benim kuş yaralı yatıyor bi süre aradayım hatta bırakmayı felan düşünüyorum :) Ama buluşma olursa katılırım mangal felan :D

Egede buluşalım ...

Berkay35' Alıntı:
Benim kuş yaralı yatıyor bi süre aradayım hatta bırakmayı felan düşünüyorum :) Ama buluşma olursa katılırım mangal felan :D
Hayırdır kanka niye ara verdin ?

Ynt: Egede buluşalım ...

Berkay35' Alıntı:
Kus yarali [emoji1] cok masrafli ya birakicam [emoji1]
Helikopter bu kanka adamı sömürür kırımda :D Sen depron uçağı ayarla onla takıl

Ynt: Ynt: Egede buluşalım ...

Kadir Kurt' Alıntı:
Helikopter bu kanka adamı sömürür kırımda :D Sen depron uçağı ayarla onla takıl
Yok heli meli ucak mucak satiyom herseyi [emoji1]