Eğlenceli bir gün :)

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün canım sıkıldı kaptım modeli İzmirin öbür ucuna Denizin yanına gittip :) Yeni bi yer keşfetmiş manzaralı felan gittik oraya yanımızda 3 tane baz istasyonu neyse Deniz kaldırdı hart hurt uçuyor sinyal kesildiğini farketti ve çekti hold indirdi otların arasına alcam diye canım çıktı :D Neyse aldım aşağı inelim dedik belki olmaz kaşınıyoruz :D Gittik ilk gene bi Deniz test etti kesilme olmadı ben aldım bi half attım sonra tictoc girerken gene gitti sinyal hold çektim ve otlara gömdüm giden pal ve yeni canopyim hasar aldı en çok ona üzüldüm :( :( :( :( Ama çok eğlendik ve çok eğlenceli vidyomuz var iyi seyirler :D
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da Denizin yeni modelin 700E

Efsaneler arasına girdi kanka bu fidyo ;D

Sana da gecmis olsun Berkay :-\ Gerci hold iyi cekmissin ama yeni canopy hasar almasi seni epey bir uzmus.

Bence sikinti baz istasyonu degil, sanki alici ile ilgili baska bir sikinti olabilir.

Bu arada arkadaki arabalara, binaya ya da en onemlisi uzerinize dusmemesi tam bir sans olmus. Aman dikkat, Allah beterinden saklasin ve son olsun dilelim :-\
Keske cevrede daha rahat acik alanlar olsa da sizde rahat rahat ucup acilsaniz. Kizacaksiniz belki ama soylemeden gecemeyecegim , ben bu alanda asla ucamazdim, ucmazdim ;)

Yasanan bu talihsizlik ve sansli kirimi bir tarafa birakirsak epey eglenmissiniz belli :D Unutmadan ilk ve tek half piro oldukca basarali. Calismalara Aynen devam Berkay, pilotaj harika ilerliyor :thumbup:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Efsaneler arasına girdi kanka bu fidyo ;D
Tabiki kanka :D
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sana da gecmis olsun Berkay :-\ Gerci hold iyi cekmissin ama yeni canopy hasar almasi seni epey bir uzmus.

Bence sikinti baz istasyonu degil, sanki alici ile ilgili baska bir sikinti olabilir.

Bu arada arkadaki arabalara, binaya ya da en onemlisi uzerinize dusmemesi tam bir sans olmus. Aman dikkat, Allah beterinden saklasin ve son olsun dilelim :-\
Keske cevrede daha rahat acik alanlar olsa da sizde rahat rahat ucup acilsaniz. Kizacaksiniz belki ama soylemeden gecemeyecegim , ben bu alanda asla ucamazdim, ucmazdim ;)

Yasanan bu talihsizlik ve sansli kirimi bir tarafa birakirsak epey eglenmissiniz belli :D Unutmadan ilk ve tek half piro oldukca basarali. Calismalara Aynen devam Berkay, pilotaj harika ilerliyor :thumbup:
Teşekkür ederim abi :) Abi bilmiyorum aslında alıcıdan kaynaklıda olmuş olabilir test etmek lazım. Abi neyini beğenmedin yav ne güzel yer insanda yok aslında yukarıda uçmak vardı manzara karşısında of of :D Uçuş bu ayın son uçuşuydu Lys sınavım var Haziran ayı içinde onu anlattıktan sonra son gaz devam inş. :D

Berkay35' Alıntı:
Tabiki kanka :DTeşekkür ederim abi :) Abi bilmiyorum aslında alıcıdan kaynaklıda olmuş olabilir test etmek lazım. Abi neyini beğenmedin yav ne güzel yer insanda yok aslında yukarıda uçmak vardı manzara karşısında of of :D Uçuş bu ayın son uçuşuydu Lys sınavım var Haziran ayı içinde onu anlattıktan sonra son gaz devam inş. :D
O zaman LYS kadar sana uçuş yasağı koyuruz Berkay :D Şimdiden sınavında başarılar kardeşim, inşallah güzel bir puan alıp, gönlündeki yeri kazanırsın %p

Yukarıdaki uçuş keyfi için seninle hem fikirim :thumbup: Burası bana dar ve arkası dolu bir vadi gibi geldi de o yüzden demiştim ;)

O zaman LYS kadar sana uçuş yasağı koyuruz Berkay :D Şimdiden sınavında başarılar kardeşim, inşallah güzel bir puan alıp, gönlündeki yeri kazanırsın %p

Yukarıdaki uçuş keyfi için seninle hem fikirim :thumbup: Burası bana dar ve arkası dolu bir vadi gibi geldi de o yüzden demiştim ;)
Aynen abi kendime yasağı koymam gerek :) Teşekkür ederim :)
Şu an inşallah alıcıda sorun vardır diyorum eğer öyleyse yukarıda uçmaya devam tabii sınavdan sonra :D :D

Allahtan 30 dolarlık canopylerden almamışım oturur ağlardım :D
Şimdiki planım bu set :)

Berkay35' Alıntı:
Allahtan 30 dolarlık canopylerden almamışım oturur ağlardım :D
Şimdiki planım bu set :)
Yine de sen bilirsin Berkay ama bence bu paraya bunu alma. Zira zaten frame hiç bir zaman göremiyoruz ki. Daha ucuza cok daha güzel canopy var, yerinde olsam sadece canopy alırdım. Ama zevk meselesi tabii ki, bu set beni daha çok mutlu eder dersen, tercih senin ;)

Yine de sen bilirsin Berkay ama bence bu paraya bunu alma. Zira zaten frame hiç bir zaman göremiyoruz ki. Daha ucuza cok daha güzel canopy var, yerinde olsam sadece canopy alırdım. Ama zevk meselesi tabii ki, bu set beni daha çok mutlu eder dersen, tercih senin ;)
Abi görünmese bile ben onun öyle olduğunu biliyorum o bana yeter :D 15$ kargo varmış yeni gördüm bu beni aşar ama fin seti ayrı satılıyor 11 dolar onlardan mutlaka almalıyım :)

Abi bunun güzelliğini napçaz off off para olsa neler alıcamda öğrencilik zor be abi :D

Berkay35' Alıntı:
Abi bunun güzelliğini napçaz off off para olsa neler alıcamda öğrencilik zor be abi :D
Bu renk erkek heliciye pek gitmez gibime geldi Berkay :laugh: Yoksa gerçekten çok hoş :D

Geçmiş olsun Berkay'cım. Ama maşallah herşeye rahmen güzel eglenmissiniz :RCKolik:

Araniyor ilanini videodan gecmen hoş olmuş :D

YNT:) Eğlenceli bir gün :)

Slm. Berkay'cım

Büyük geçmiş olsun kırım için çok üzüldüm :( Lakin sizlere bir şey olmadığı içinde sevindim Allahım esirgesin video'da gördüğüm kadarı ile otluk alana düşmüş araçlara yada sizlerede

çarpabilirdi. :( Önemli olan sizlere bir zarar gelmemiş her şeyden önemlisi sağlık kardeşim tekrar geçmiş olsun :saygilar:

O inşaatın duvarına çarpsa daha fazla hasar olurdu ucuz atlatmışsın. Geçmiş olsun :)

Bu renk erkek heliciye pek gitmez gibime geldi Berkay :laugh: Yoksa gerçekten çok hoş :D
Gider abi gider :) :)
Bulut' Alıntı:
Geçmiş olsun Berkay'cım. Ama maşallah herşeye rahmen güzel eglenmissiniz :RCKolik:

Araniyor ilanini videodan gecmen hoş olmuş :D
Teşekkür ederim :) Pal bulundu bile :D
SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Slm. Berkay'cım

Büyük geçmiş olsun kırım için çok üzüldüm :( Lakin sizlere bir şey olmadığı içinde sevindim Allahım esirgesin video'da gördüğüm kadarı ile otluk alana düşmüş araçlara yada sizlerede

çarpabilirdi. :( Önemli olan sizlere bir zarar gelmemiş her şeyden önemlisi sağlık kardeşim tekrar geçmiş olsun :saygilar:
Çok teşekkür ederim :)
Kadir Kurt' Alıntı:
O inşaatın duvarına çarpsa daha fazla hasar olurdu ucuz atlatmışsın. Geçmiş olsun :)
Aynen öyle aslında holdu geç bile çektim daha erken çekmeliydim :) Sağol :)