emax esc ayar problemi

zorroo

Yeni Uye
arkadaslar bir Multi toplamaya calisiyorum ama esclerle basim belada birtürlü Ayar moduna sokamadim ne manuel nede program kartiyla Ayar yapamadim sadece birtanesini ayarlayabildim o escnin kontrol ettigi motorun tepkileri mükemmel diger üc tanesi pek ic acici degil :eek: ayarlayabildigim esc yi manuel ayarladim digerleri ni manuel ayarlayamayinca program karti aldim bu seferde program kartini esc ye bagliyorum kontrol kartinin en üsteki 3 led i yanip sönüyor sürekli olarak kafayi yedirtti bu esc ler bana :mad: konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa minnettar kalirim bu arda esc lerim emax 20a simonk kumanda flysky fs-th9x kontrolcü apm 2560 motorla da emax simdiden yardimlariniz icin tesekkürler
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emax esc ayar problemi

sizce sorun ne olabilir...
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emax esc ayar problemi

Osman bey hala buralarda mısınız bilemiyorum, ama simonk yüklü escyi o program kartıyla ayarlayamazsınız.

Escyi kalibre etmeniz lazım. Arm olmuyor, kumandadan ya sinyal alamıyor, yada önceki kalibrasyonundan görmek istediği dip seviyeden daha yüksek bir sinyal alıyor, bu yüzden korumaya geçiyor.

emax esc ayar problemi

Sorunu buldum. Kumandayı en son başka modda bırakmıştım.
3 ve 2cş kanallar yer değiştirdi haliyle..