Esc galiba yandı nasıl tamir edebilirim?

Sinan Aydoğan

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba, rc araç için motor almıştım tüm parçalarım geldi. Dün akşam yorgunlukla pil ile esc yi ters kutup bağladım yanık kokusu geldi. ileri geri olan esc den bunu tamir etme şansım olur mu yoksa yeni mi almam gerekecek?

kitin içinde gelen 35a esc motor 2838 4500kv motor bana uygun 200tlyi geçmicek esc önerebilirmisin bi sitede buldum 160tlye 40a esc site ismi vermiyim. eğer sizin önerebileceğiniz bi ürün varsa sevinirim.

Benim bulabildiklerim hep 200 TL üzeri
Düzeltme:
Bunu buldum. Ama nasıldır bilemem:
TRY 71.30 | Skywalker 12A 15A 20A 30A 40A 50A 60A 80A ESC hız denetleyicisi ile UBEC RC FPV Quadcopter için RC uçaklar helikopter Hobbywing

• Beğen
Tepkiler: Sinan Aydoğan
ben bunu 1 yildir kulaniyorum tarot 450 pro icin, cok mennunum. gelen baslangic ayari helikopter icin zaten uygum geliyor. extra ayar yapmana pek lüzüm kalmaz.
160 tl

• Beğen
bu arada benim esc rc car için drone için değil. ileri gerisi olması gerekiyor escnin
düzeltme yanan ürünün resmi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arabaları kastettiğini anlamamışım, kusura bakmayın:) araba esc si icin kullanacagınız şase ve ayrintili bilgilerini belirtirseniz motora uygun esc için daha tecrübeli abilerimiz öneride bulunacaktır.

• Beğen