Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Yine şahane bir buluşma geçirdik, sevgili Emre abi ve Ahmet abiye tekrar teşekkürler.:)
Bir kaç görsel daha var onları da paylaşayım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Can gorseller icin tesekkurler :)

Rasim devamsizligin sinirda, haberin olsun :D

Videodaki kendime bir cevap vermek istiyorum. Governoru acmayi unutup sabit curve ile ayar yapmaya calisirsan, tutmaz tabi! :D Governoru acmayi akil edince hersey cok guzel oldu. Model cok guzel tepki verdi, cok keyifliydi. O kadar keyifliydi ki, yarim depoyla kalktigimi unutup yakiti havada bitirdim :D Ama sorunsuz inebildim :)

Süper görseller Can, eline sağlık. :bravo:

Modeller de, çiçekler de çiçek gibi maşallah. :lollol:

Bu aralar bende Rasim gibi devamsızlıktan sınıfta kalacağım sanırım. :embarras:

Herkesi çok özledim inşallah en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. :RCKolik:

Bu haftasonu da Eskisehir'deydim. Artık Ne yapalım Kocaeli ekibimiz eski günlerine dönünceye kadar boyle şehir şehir gezmeye devam :D

Bu hafta cok guzeldi, güneşli ve nerede ise sıfır rüzgarlı bir günde bol muhabbet ve aralarda uçuş ile günü tamamladık. Gune ait 2-3 görsel paylaşalım.

Evet dün Mehmet abi heliportumuzu teftiş etmek üzere bizlere katıldı :) Gayet güzel, hatta biraz sıcak bir günde uçtuk, sohbet ettik, güzel bir pazar buluşması oldu. Bizim ekibe bir fotoğrafçı lazım onu da anlamış olduk. Mehmet abi de olmasa yine sıfır görselle koca günü kapatacakmışız :D

Saolun arkadaşlar :) Kırım dediğimize bakmayın, 180'in kırımından ne çıkar :D

Fatih öyle deme, ufak modellerimi tek tek kırdım, kırdığımdan beri pilotajda en ufak gelişme olmadı. 700'ler biraz geriyor beni :D Warp'ı topladım, haftasonunu iple çekiyorum. Bu warp muhteşem uçuyor :yuppi::halay:

Saolun arkadaşlar :) Kırım dediğimize bakmayın, 180'in kırımından ne çıkar :D

Fatih öyle deme, ufak modellerimi tek tek kırdım, kırdığımdan beri pilotajda en ufak gelişme olmadı. 700'ler biraz geriyor beni :D Warp'ı topladım, haftasonunu iple çekiyorum. Bu warp muhteşem uçuyor :yuppi::halay:
hadi hayırlı olsun keyif almana sevindim yeni modelinden, şaka bir yana ufak antreman ve kobay modeli şart ;D:D:RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman
Çok güzel buluşma olmuş elinize sağlık abiler :)

180 de kertenkele misali tehlike anında kuyruk bırakmış, bu kadarıyla kurtulması güzel :D

Uzunca bir zaman evimden şehrimden ayrı kaldıktan sonra bugün ayak basabildim, haftasonu misafirlerini de gönderdikten sonra kocaelide sahadayım inşallah. Pilavın kokusu burnumda tütmeye başladı bile :)