ESM FW190 Türk Hava Kuvvetleri

ESM FW190

Özgür Evren Varol' Alıntı:
Sümer abi kadar taş düşmesin kafamıza, Sümer Abinin kendisi düşsün! Başımın üstünde yerin var abim sonuçta :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imzamı atarım burada :)

Kırım sonrası fotolar üzücü ya çok, vakit geçmiş ama geçmiş olsun yine de

ESM FW190

Hadi biraz nostalji yapalım, kafa dağıtalım... Videoları sesli izlemenizi tavsiye ederim, arkadaki konuşmalar gayet matrak :)
Şu 4 zamanlı nitro motor sesinin üstüne ses tanımam arkadaş :thumbup: Bu arada Sümer abimiz yine formundaymış maşallah :laugh: ;D

Hiçbir fırsat kaçmıyor bakıyorum :)

Elinize sağlık sayın Admin :saygilar:
Biz ne için varız ;D ;D Bu arada bu tür fırsatları bize sunduğunuz için esas biz teşekkür ederiz :thumbup:

ESM FW190

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şu 4 zamanlı nitro motor sesinin üstüne ses tanımam arkadaş :thumbup: Bu arada Sümer abimiz yine formundaymış maşallah :laugh: ;D

Benim gözümde zaten nitro motorlar sadece 4 zamanlıdır... diğerleri nitro sivrisinek [emoji12][emoji12][emoji12]

Sümer abimiz her zaman formunun zirvesindedir, insani kıskandıracak bir istikrar örneğidir :)

ESM FW190

Burak Küçükerol' Alıntı:
Kırım sonrası fotolar üzücü ya çok, vakit geçmiş ama geçmiş olsun yine de

Teşekkürler,
Herşeyde bir hayır vardır, bu kırımın olduğu gün kendime birgün 1/5 ölçekli fw-190 yapıp bir una da radyal motor koyacağıma dair söz vermiştim :)

ESM FW190

Ya gerçekten çok sevdiğim model bu savaş uçaklarında.Üzücü durum ama yapacak bişeyde yokmuş :(

Beni gaza getirmeyin! Çok fazla uçağım oldu....

ESM FW190

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Beni gaza getirmeyin! Çok fazla uçağım oldu....

Deniz Celalettin abi ne yapsın.Hobi magzası gibi ne model uçak ve malzeme ararsan var.Emeklilikte hiçbirşeye para vermeden kullanacağı bi,r dünya stoğu mevcut.Bizde stoklayalım yavaş yavaş ne dersin :) ;)

ESM FW190

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Sen bize bi yetiş hele.... :laugh:

Malzeme ve uçak olarak benimde elimde yabana atılmayacak kadar hatırı sayılır bir birikim oldu.Hep senin yüzünden oldu bende kutuları istifledim :laugh: ;D

ESM FW190

Sonu pek iyi bitmemiş ama güzel, keyifli günlermiş. :thumbup: :halay:

Daha güzelleri de olur inşallah, sonu kırımla bitmezse çok daha iyi elbette. :RCKolik:

Sümer abi demek gerçek uçaklardakiyle aynı gelenek model uçaklarda da devam ediyor. :eek: Pilot uçağı piste güzelce indirebildiği zaman alkışlamak gerekli. :coolxf: Bunu çok iyi aklımda tutmam gerek, 40 yılda bir olacak birşey çünkü. :lollol: :lol: :lol:

Benim gördüğüm kadarıyla genellikle modelci arkadaşlarımız sim falan hak götürdüğü için inişten ziyade " Yumuşak Düşüş " yapmayı tercih ediyorlar. ;D

Not : Hezarfen ekibini bu işte referans kabul etmiyorum çünkü adamların zaten yarısı pilot. :lol: :lol:

ESM FW190

Türker Akgün' Alıntı:
Sonu pek iyi bitmemiş ama güzel, keyifli günlermiş. :thumbup: :halay:

Daha güzelleri de olur inşallah, sonu kırımla bitmezse çok daha iyi elbette. :RCKolik:

Sümer abi demek gerçek uçaklardakiyle aynı gelenek model uçaklarda da devam ediyor. :eek: Pilot uçağı piste güzelce indirebildiği zaman alkışlamak gerekli. :coolxf: Bunu çok iyi aklımda tutmam gerek, 40 yılda bir olacak birşey çünkü. :lollol: :lol: :lol:

Benim gördüğüm kadarıyla genellikle modelci arkadaşlarımız sim falan hak götürdüğü için inişten ziyade " Yumuşak Düşüş " yapmayı tercih ediyorlar. ;D

Not : Hezarfen ekibini bu işte referans kabul etmiyorum çünkü adamların zaten yarısı pilot. :lol: :lol:

Zaten dönüp dolaşıp bana bulaşmazsan işin rastgitmez. :p

ESM FW190

Sümer Yamaner' Alıntı:
Zaten dönüp dolaşıp bana bulaşmazsan işin rastgitmez. :p

Sana olan sevgim ve saygım bambaşka Sümer abi. :saygilar:

Sesini duyduğum zaman takılmadan edemiyorum. :D

Not: Tanımayan, bilmeyenler için : Mesaj kesinlikle ironi içermez.