FBL Ünite Öneri

İyi akşamlar 2. El ünite almak istiyorum tarot zyx s2 ve koala kbar mini arasında kaldım hangisini almamı önerirsiniz sebebiyle birlikte söylerseniz çok sevinirim.

Berkan, sen geçen gün Kbar aranıyor diye ilan açmıştın sanırım, sanki zaten kararını vermişsin ama bir de ZYX S2 yi bilgisayar'a bağlayamama meselesi vardı diye de hatırlıyorum fakat şimdi kararsız kaldım diyorsun, zaten Tarot üniten yok mu ?
Neyse sen Kbar aramaya devam et derim. Sebebi de gayet basit, bağlantı için dongle ihtiyacın olmayacak, mini usb kablo ile direk bağlanacaksın bilgisayara ve en önemlisi Kbar'ın her daim sürücüleri günceldir.;)

Berkan, sen geçen gün Kbar aranıyor diye ilan açmıştın sanırım, sanki zaten kararını vermişsin ama bir de ZYX S2 yi bilgisayar'a bağlayamama meselesi vardı diye de hatırlıyorum fakat şimdi kararsız kaldım diyorsun, zaten Tarot üniten yok mu ?
Neyse sen Kbar aramaya devam et derim. Sebebi de gayet basit, bağlantı için dongle ihtiyacın olmayacak, mini usb kablo ile direk bağlanacaksın bilgisayara ve en önemlisi Kbar'ın her daim sürücüleri günceldir.;)
Hocam tarot ünitem bozuk olduğu anlaşıldı o yüzden tekrardan tarot da alabilirim bütçe meselesi yani, benim için önemli olan hangisi daha kalitelidir hangisi daha stabil bir uçuş sağlar bunu öğrenmek istiyorum.

Hocam tarot ünitem bozuk olduğu anlaşıldı o yüzden tekrardan tarot da alabilirim bütçe meselesi yani, benim için önemli olan hangisi daha kalitelidir hangisi daha stabil bir uçuş sağlar bunu öğrenmek istiyorum.

Tamam, öğrendin işte.;):lol::RCKolik:

Bak hatta sahibinden de buldum bile bir tane.. tabi hala duruyorsa.
Tıkla:

Hocam fiyat sizce iyimi kbar için 2.eline biraz fazla değilmi?

Şimdi ne diyebilirim ki ?, fiyatını satıcısı belirlemiş. Mesaj atarsın indirim yaparmısın diye sorarsın.
Bakınca aliexpreste 200 - 250 lira civarı fiyatı var bu ünitenin, yani her halde 100 liraya da bulunmaz bu günkü dolar kuruna bakınca.

Not: Sakın ve sakın yanlış bir şeyler gelmesin kimsenin aklına, sana örnek verdiğim malzemeyi satan vatandaşı tanımam.

Şimdi ne diyebilirim ki ?, fiyatını satıcısı belirlemiş. Mesaj atarsın indirim yaparmısın diye sorarsın.
Bakınca aliexpreste 200 - 250 lira civarı fiyatı var bu ünitenin, yani her halde 100 liraya da bulunmaz bu günkü dolar kuruna bakınca.

Not: Sakın ve sakın yanlış bir şeyler gelmesin kimsenin aklına, sana örnek verdiğim malzemeyi satan vatandaşı tanımam.
Önerileriz için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Uzun zamandır kullandığım ve memnun olduğum bir ünite K bar, daha iyileri kalitelileri var elbette ama fiyatını fazlasıyla hakeden bir ünite bence.

İkinci el fiyatına gelirsek ben k barımı o fiyata vermezdim çünkü sıfırını almaya kalksam, ne kargosu ne vergisi ne gelipte elime ulaşıp ulaşmayacağından emin olamam şu ara.

Uzun zamandır kullandığım ve memnun olduğum bir ünite K bar, daha iyileri kalitelileri var elbette ama fiyatını fazlasıyla hakeden bir ünite bence.

İkinci el fiyatına gelirsek ben k barımı o fiyata vermezdim çünkü sıfırını almaya kalksam, ne kargosu ne vergisi ne gelipte elime ulaşıp ulaşmayacağından emin olamam şu ara.
Hocam geçen hafta çindeki ürünüm elime ulaştı sıkıntı yok yani kargo ulaşma konusunda. Sıfır fiyatına gelirsek de kargo vergi dahil 200tl civarına geliyor kbar ünite ama ben beklemek istemiyorum o yüzden 2.el bakıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Hocam geçen hafta çindeki ürünüm elime ulaştı sıkıntı yok yani kargo ulaşma konusunda. Sıfır fiyatına gelirsek de kargo vergi dahil 200tl civarına geliyor kbar ünite ama ben beklemek istemiyorum o yüzden 2.el bakıyorum.
Karar sizin tabi ki tercihine birşey diyemem ama bugünlerde gümrük ile ilgili sıkıntı yok diyebilmek gerçekten zor, bir standart yok bu ara. 10 liralık ürüne 30 lira vergi çıktığına, gelen ürünlerin gümrükten geri döndüğüne, alınanların astarının yüzünden pahalı çıktığına dair birçok güncel örnek var forumda. Tabi ki enseyi karartmamak lazım bir şekilde ihtiyaçlar alınacak gelecek, bu hobi devam edecek, yurt dışı ürün almadan olmaz ancak bu ara durum eskisinden çok farklı malesef.

Hiç tanımadığım birinden ve özellikle 2.el ünite alma fikri, fiyatı ne olursa olsun beni cezbetmez , hele hele edindiğim tecrübeleri varsayarsak , 2. El ünite eğer çok acil, aman aman bir ihtiyaç değilse, sıfırını almak en doğru tercihtir.
Elektronik malzemelerin hepsinde, en kaliteli olanlarında bile arıza yapma riski mevcuttur , sıfır alırsan satıcıya ispat edip , bir yenisini veya en azından paranı geri alma şansın olur. Ancak diğer seçenekte , tanıdık olsun veya olmasın , mağduriyeti gidermek oldukça zor ve can sıkıcı durum olabilir.
Dışarıdan alırım ve sabrederim , eninde sonunda gelecektir , nasıl fotoğraftan araba satın alınamıyorsa , ünite , servo, kumanda ve hatta komple modelin kendisi gibi ekipmanlar da fotolara ve reklam kokulu satırlara inanarak alınmaz, alırsın, test edersin , çalışırsa kullanırsın :saygilar:

Merhaba,
Uzun zamandır zyx s2 kullanıyorum 450 ve X5 modellerimde hiç üzmedi beni.Her kalkışımdan ve havadaki onca eziyetimden sonra skidlerimi güvenle yere indirdi ? hatta minnet borcum var diyebilirim?
Dangılı kutudan çıkıyor, Windows arayüzü oldukça basit, ayarları kolay, tavsiye ederim ??

Son düzenleme:
Merhaba,
Uzun zamandır zyx s2 kullanıyorum 450 ve X5 modellerimde hiç üzmedi beni.Her kalkışımdan ve havadaki onca manevralarımdan sonra skidlerimi güvenle yere indirdi ? hatta minnet borcum var diyebilirim?
Dangılı kutudan çıkıyor, Windows arayüzü oldukça basit, ayarları kolay, tavsiye ederim ??
Doğrudur hocam bende de vardı zyx s2 hatta bluetooth modül bile aldım ama ünite bir türlü programla eşleşmedi ama telefona bağlanıyordu. Ben yinede taroz zyx s2 yi pek düşünmüyorum bu saatten sonra çünkü bluetooth programına bağlansa bile çoğu ayar yapılamıyordu ve çoğu kişinin kbar önermesi ile birlikte kbar almaya karar verdim. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Solakoğlu