FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

FERDİ İKİZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bütün uçuş videolarımı paylaşmak için tek bir sayfa açmaya karar verdim. Pilotajımda önemli ilerlemeler olduğunda buradan uçuşlarımı paylaşacağım. Pilotaj seviyem henüz her yöne tic toc yapabildiğim seviyede, ama zamanla pirolarla poz verecek seviyeye geleceğime inanıyorum. Şimdilik burada sadece bir fragman paylaşabiliyorum.

Ama videoyu izlemenizden önce şunu belirtmeliyim:
Bilgisayarım yok bu yüzden video editlemekten simülasyon çalışmalarına kadar herşeyimi biricik tabletimden yapıyorum. Bu nedenle fragmanın amatörce olduğunu söylemeliyim, tabletleri bilirsiniz bilgisayarla kıyasladığında yaptıkları en iyi şey ofis dosyası açıp interette gezintidir. Yalnızca tabletim olduğu için çok güzel bir edit yapamıyorum ne yazık ki.

İşte, o cihaz. Biliyorum bu kadar donanım ona bağlıyken ona tablet demek zor ama gerçekten Jely beanli bir tablet kendisi
[attachimg=1]

Bu arada ilk kez bir trailer hazırladım, yorumarınızı merakla bekliyorum.
İyi seyirler :saygilar:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• IMG_20150804_8886.jpg
    IMG_20150804_8886.jpg
    42 KB · Görülme: 354
FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Ferdi bence gayet güzel şeyler izleyeceğiz senden. :thumbup:

Paylaşımlarını bekliyoruz. :RCKolik:

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Trailer de uçuş mu yok, acaba videoda mi sorun var ?
Tabletle dahi olsa bence güzel olmuş.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Türker Akgün' Alıntı:
Ferdi bence gayet güzel şeyler izleyeceğiz senden. :thumbup:

Paylaşımlarını bekliyoruz. :RCKolik:
Sağol, Türker abi. Yapabildiğim kadar yüksek seyir zevkini amaçlıyorum :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Trailer de uçuş mu yok, acaba videoda mi sorun var ?
Tabletle dahi olsa bence güzel olmuş.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uçuş videosu yok, sadece helikopterin tictoc sırasında çıkardığı pal seslerini ekledim. Güzel olduğunu duyduğuma sevindim.
Fly, fly more fly :)

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Ağustos'taki büyük kırımdan sonra modelin her vidasını yeniledim. Bugün hava da güzeldi, bir uçuşumu da paylaşayım dedim.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Arkadaşlar uçuşumla ilgili yorumlarınızı da belirtirseniz memnun olurum:)

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Arkadaşlar uçuşumla ilgili yorumlarınızı da belirtirseniz memnun olurum:)
Ellerine sağlık Ferdi, gayet başarılı bir uçuş olmuş %p Sadece tavsiyem biraz daha yavaş ve kontrollü uçmaya çalışman olabilir. Örneğin daire çizerken daha yavaş çizmeye çalış, şöyle göstere göstere sanki yavaş çekimdeymiş gibi. Bu hem görselliği arttıracak hem de seni zorlayacağı için pilotajını 1 tık daha iyi hale getirecektir ;)

Bir de dikkat ettim uçarken bazen epey bir aşağı inip yere temas ediyorsun. Sen bunu bilerek yapıyorsun değil mi ??

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Çok teşekkür ederim Mehmet abi :saygilar: Bundan sonra ki uçuşlarımda daha yavaş uçurmayı deneyeceğim. Aniden yere vurup çekme ise bana özgü bir manevra, simülasyonda epey uğraştım yapmak için ama basitte olsa başka kimsede henüz görmediğim için benim gözümde çok kıymetli bir hareket. :RCKolik:

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

ARKADAŞLAR FİNAL SINAVLARININ YAKLAŞMASINDAN DOLAYI MALESEF EDİTLİ VE İLK VİDEO KADAR GÜZEL BİRŞEY PAYLAŞAMADIM. AMA EMİN OLUN YAZA DOĞRU GÜZEL VİDEOLARLA KARŞINIZA ÇIKACAĞIM. :RCKolik:

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Yalnızca bir yorum mu :-\ :-\
Ferdi kardeşim uçuşun gayet güzel, eline sağlık. ;)

Ama neden yorum alamıyorum diye moralin bozulmasın. Malesef senin uçarken hissettiğin heyecanı çoğunlukla izleyenler duymazlar ve o sebeple de ekstrem veya gerçekten yorum yapılması gereken birşey olmadığında hızlıca tüketip geçerler. Böyle olması iyi birşeydir diye söylemiyorum ama artık dünya en hızlı şekilde tüketmek üzerine kurulu bir sistemle yürüyor. Dunkan'ın insan ötesi uçuş videolarının bile nadiren ikinci kez izlendiğini ve onların bile yorum almadığını düşününce aynı kuralın bu hobide de geçerli olduğunu kolayca anlayabiliriz.

Ama yine de bence esas olan paylaşımdır ve çoğunlukla geri besleme alamasan bile insanın varlığını pekiştiren birşeydir. :RCKolik:

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Türker Akgün' Alıntı:
Ferdi kardeşim uçuşun gayet güzel, eline sağlık. ;)

Ama neden yorum alamıyorum diye moralin bozulmasın. Malesef senin uçarken hissettiğin heyecanı çoğunlukla izleyenler duymazlar ve o sebeple de ekstrem veya gerçekten yorum yapılması gereken birşey olmadığında hızlıca tüketip geçerler. Böyle olması iyi birşeydir diye söylemiyorum ama artık dünya en hızlı şekilde tüketmek üzerine kurulu bir sistemle yürüyor. Dunkan'ın insan ötesi uçuş videolarının bile nadiren ikinci kez izlendiğini ve onların bile yorum almadığını düşününce aynı kuralın bu hobide de geçerli olduğunu kolayca anlayabiliriz.

Ama yine de bence esas olan paylaşımdır ve çoğunlukla geri besleme alamasan bile insanın varlığını pekiştiren birşeydir. :RCKolik:
Anladım Türker abi. Teşekkür ederim, bende arkadaşları istemeden kırdım mı acaba diye düşünüyordum. O zaman ilerleme oldukça paylaşımlara devam edeceğim :saygilar:

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

-4 derece sıcaklıkta kar yağarken v931 ile yapılan bir gece uçuşundan tek ve ilk kare. Yalnız başıma gittiğim için fotoğraftan başka birşey paylaşamadım. Ama bu v931 müthiş bir mikro, kar yağıyor ama bana mısın demeden uçmaya devam ediyor. Çok zevkliydi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FERDİ İKİS`TEN UÇUŞLAR

Karda uçus gercekten farklı bir zevk. Paylaşım ıcın teşekkurler Ferdi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk