Fiyat-performans ünitesi (rescuesiz)

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Heli
Selamlar üstadlar, hayırlı akşamlar..

Ben fiyat performans açısından güzel olan ve beni yolda bırakmayacak bir ünite satın almak istiyorum. Sıfır almayı düşünüyorum. 100-250tllik bir bütçem var. Üniteden istediğim tek şey sapıtmaması ve ayarlanabilir, standartlara uygun bir ünite olması. Muhtemelen bütün ünitelerin sapıtma ihtimali vardır ama bu ihtimali hem düşük olan hemde fiyatı üzmeyecek bir ünite istiyorum :) rescueli ünite istemiyorum. 450 boyutunda modelde kullanacağım ama 500-600 boyutunda da kullanma şansım olan bi ünite daha güzel olur. Bana seçenekleri sunarsanız çok memnun olurum :)

İlgi Alanı
Heli
Üstadlar çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için :) bu kbarların minisi var birde büyükleri var sanırım. Farkeder mi?

Son düzenleme:
İlgi Alanı
Heli
Dolar uçtu, kbar bile banggoodda 160 lira artık.

200 liraya Skookum SK540 varmış :)
Güzel ünite güzel fiyat. Fakat şu an pek bilen kalmadı ve ne yazık ki Türkçe ayar videosu yok diye biliyorum. Yani ayarlar biraz sorun olabilir.

Bu yüzden şahsen klone'da olsa bolca forumda türkçe kaynağı olduğu için şahsı tavsiyem K-Bar.

İlgi Alanı
Heli