Fly Sky FS-TH9X 9 Kanal da simülatör kullanma yardım

mrb uzun süredir klavye kullanarak realflight simülatör kullanıyorum fakat kumanda aldım fly sky 9 kanal

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fotografdaki kumanda yanında gelen simülatör kablosu fotoğrafdaki her türlü denemelerime rağmen bağlantı kuramıyorum realflight kumandayı görmüyor adım adım belirtecek arkadaşım varmı ? tşkler şimdi den

Adem Bey öncelikle mesaj içinde göstermeye çalıştınız resimleri düzelttim ve görünür hale getirdim. Bunun için başka yere yüklediğiniz resim linkini mesaj içerisinde
[img ]http://Resim linki[/img ] şeklinde paylaşmanız gerekiyor.

Bu arada siz bu kumamda ve elinizdeki kablo ile simulatörü kullanamazsınız. Temel olarak 2 seçeneğiz var :

1-THK'den özel USB Sim kumandası almak
2- İlla ki elimdeki kendi kumandamı kullanacağım derseniz o zaman yazılımı kırmak için gerekli ilave bir DONGLE almanız gerekiyor.

Dongle çeşitleri ve çok daha fazla detay için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz ;)

Modülü çıkarıp deneyin çalışması lazım

Berkay35' Alıntı:
Emin misin Berkay :eek: Kumanda yanında gelen USB kablo dongle gibi çalışıp real flight crack edebiliyor mu yani ???

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Adem Bey öncelikle mesaj içinde göstermeye çalıştınız resimleri düzelttim ve görünür hale getirdim. Bunun için başka yere yüklediğiniz resim linkini mesaj içerisinde
[img ]http://Resim linki[/img ] şeklinde paylaşmanız gerekiyor.

Bu arada siz bu kumamda ve elinizdeki kablo ile simulatörü kullanamazsınız. Temel olarak 2 seçeneğiz var :

1-THK'den özel USB Sim kumandası almak
2- İlla ki elimdeki kendi kumandamı kullanacağım derseniz o zaman yazılımı kırmak için gerekli ilave bir DONGLE almanız gerekiyor.

Dongle çeşitleri ve çok daha fazla detay için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz ;)

tşk ederim bilgi için mehmet bey biraz inceleyeyim

Berkay35' Alıntı:

yeni bir realflight indiriyorum yaklaşık 8,5 gb lık az kaldı indiğinde denemek isterim

adem bozkurt' Alıntı:
yeni bir realflight indiriyorum yaklaşık 8,5 gb lık az kaldı indiğinde denemek isterim
Forum geneli olarak hala Real Flight 4.5 kullanıyoruz. Detaylar ekte ;)

Forum geneli olarak hala Real Flight 4.5 kullanıyoruz. Detaylar ekte ;)

onu incelemiştim mehmet bey hatta tx dosyasını aldım bu indirdiğim olmaz ise sizin linklerden deneyeceğim şuanda inen G5 olanı full olan sanırım benim elimde g4 ve g5 in demo su var bir arada g4,5 full indirmiştim fakat kumanda arkadasında ki serial numaralarını istediği için kullanamamıştım

Mehmet abi o usb ucunda var bir sistem :)

simülatör sorun bir şekilde çalışıyor fakat emülatör ile kumanda ayarını yapamadım bir türlü benim kumandamın bir rakam aralığı var fakat bulamadım resimlerde ki gibi kas kolu çalışıyor fakat ruder yarım çalışıyor aileron lar çalışmıyor fly sky 9 kanalın bir rakam aralığı olsa gerek

Berkay35' Alıntı:
Mehmet abi o usb ucunda var bir sistem :)
Bence yok Berkay. Zira aşağıdaki mesajda Adem crack işlemi için EMU kullanıyor. Anladığım kadarı ile bu kablo sadece usb çeviriyor ve crack işlemini yine EMU yapıyor.

adem bozkurt' Alıntı:
simülatör sorun bir şekilde çalışıyor fakat emülatör ile kumanda ayarını yapamadım bir türlü benim kumandamın bir rakam aralığı var fakat bulamadım resimlerde ki gibi kas kolu çalışıyor fakat ruder yarım çalışıyor aileron lar çalışmıyor fly sky 9 kanalın bir rakam aralığı olsa gerek
Adem bey aşağıdaki tablodaki bazı değerleri deneyin belki sizin kumanda için de doğru değer şans eseri tutabilir :rolleyes:

Benimde canım rf indirmek istedi valla :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bence yok Berkay. Zira aşağıdaki mesajda Adem crack işlemi için EMU kullanıyor. Anladığım kadarı ile bu kablo sadece usb çeviriyor ve crack işlemini yine EMU yapıyor.
Adem bey aşağıdaki tablodaki bazı değerleri deneyin belki sizin kumanda için de doğru değer şans eseri tutabilir :rolleyes:

mehmet bey o değerlerin 2 tanesini denedim gas kolu çalışıyor elevatör ve ruder çalışıyor fakat aileron lar çalışmıyor bit türlü dongle diye bir aparat varmış onun olması gerekmiş sanırım

adem bozkurt' Alıntı:
mehmet bey o değerlerin 2 tanesini denedim gas kolu çalışıyor elevatör ve ruder çalışıyor fakat aileron lar çalışmıyor bit türlü dongle diye bir aparat varmış onun olması gerekmiş sanırım
Adem bey yukarıda da açıklamaya çalıştığım gibi, benim bildiğim kadarı ile gerçek kumandalarımızı simulatorda çalıştırmanın TEK YOLU dongle kullanmak. Zira bu dongle aynı zamanda crack görevi de görüyor ve mesela aldığınız dongle her versiyonu desteklemiyor.

2 çeşit dongle var. Birisi USB üzerinden kablolu diğeri ise hem kablo hem de var ise alıcınızı bağlayarak wireless olarak çalışanlar. Detaylar ekte ;)

Adem bey yukarıda da açıklamaya çalıştığım gibi, benim bildiğim kadarı ile gerçek kumandalarımızı simulatorda çalıştırmanın TEK YOLU dongle kullanmak. Zira bu dongle aynı zamanda crack görevi de görüyor ve mesela aldığınız dongle her versiyonu desteklemiyor.

2 çeşit dongle var. Birisi USB üzerinden kablolu diğeri ise hem kablo hem de var ise alıcınızı bağlayarak wireless olarak çalışanlar. Detaylar ekte ;)

Sorunumu burda net olarak belirtmeye çalıştım

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol