FlySky FS-TH9X Alımı Hakkında Yardım

Konyahmet

Yeni Uye
Arkadaşlar sanal pazar üstünden şu kumandayı buldum, aliexpressde 86$ burda 260TL tavsiye edermisiniz? Ayrıca bu arkadaşı tanıyan daha önce alışveriş yapan varmı? Sizden kumanda hakkındada yorum isticem. Ben kumandayı ilk başta arduino kontrol etmede kullanıcam, daha sonraları belki basit ve ucuz bir uçak yapabilirim. Şuanlık 3D yazıcıda şasesini çıkarıcağım ve üstünde bazı eklentiler olan bir araba yapmayı düşünüyorum, bu kumandayı asıl olarak onun için alıyorum, arabayı arduino ve bu kumanda ile kontrol etmeyi düşünüyorum.
Ayrıca bu kumanda FS-T6 dan kötü değildir demi? Bir arkadaşımda FS-T6 vardı o memnundu bende normalde FS-T6 alıcaktım ama bu kumandayı görünce size bir soruyum dedim.

Aliexpress

Sanalpazar

https://www.rckolik.com/index.php?topic=1804.0

Bu konuyu güzelce incele derim.
Bir de kimse yurtdışından 200 TL ye alıp gelene kadar bekleyip bazen de gidip gümrükler uğraştığı bir ürünü maliyetine satmaz hele bir de kişi bunun ticaretini yapıyorsa kar eklemesi de gayet normaldir.

Celalettin abinin de dediği gibi az da olsa makul kar ile satış bence de normal.

Eğer arkadaşın FS-T6 kullanıyor ve memnun ise, bu kumanda seni de mutlu edecektir. Aşağıdaki konuda Zafer hocam ekonomik, giriş seviyesi olarak bu kumandayı önermişti mesela.

Şöyle bir hesap yapalım ailece. 86 USD kur 2.67 alet 230 tl ye geliyor %90 da gümrüğe takılma ihtimali var hadi takılmadı diyelim 230 tl ye aldık.Satıcı en az %6 sanalpazara komisyon ödüyor o da 15.6 tl eder yani satıcının cebine 244 tl giriyor ben 14 tl için hayatta bu işi yapmam.En önemlisi bugün satın alıyorsun 3 Günü'de geçmez ürün elinde.9 taksit de cabası.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Şöyle bir hesap yapalım ailece. 86 USD kur 2.67 alet 230 tl ye geliyor %90 da gümrüğe takılma ihtimali var hadi takılmadı diyelim 230 tl ye aldık.Satıcı en az %6 sanalpazara komisyon ödüyor o da 15.6 tl eder yani satıcının cebine 244 tl giriyor ben 14 tl için hayatta bu işi yapmam.En önemlisi bugün satın alıyorsun 3 Günü'de geçmez ürün elinde.9 taksit de cabası.

:bravo: kesinlikle katılıyorum abi

Yok hocam urunun fiyati iyi ona dicek biseyim yok :) ben fiyat uygun geldigi icin acaba bu iste bi is varmidir anlaminda sormak istemistim :) sizin yorumlariniz olumlu gibi, insallah aksama dogru aliyim diyorum

Veli Ahmet AKTEKE' Alıntı:
Yok hocam urunun fiyati iyi ona dicek biseyim yok :) ben fiyat uygun geldigi icin acaba bu iste bi is varmidir anlaminda sormak istemistim :) sizin yorumlariniz olumlu gibi, insallah aksama dogru aliyim diyorum
Bu arada söylemeyi unuttuk. Satan arkadaşı tanımayız, etmeyiz. Bu nedenle 2.el bir ürün için bizlerin bir şey söylemesi pek doğru olmaz. Yine de son karar sizin.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada söylemeyi unuttuk. Satan arkadaşı tanımayız, etmeyiz. Bu nedenle 2.el bir ürün için bizlerin bir şey söylemesi pek doğru olmaz. Yine de son karar sizin.

Urunler 0 mis. 5 tane almis 4 tanesinimi ne satiyormus. Bide malum get ile aldigim icin iade filan edebilirim sorun sorun olmaz heralde

Kumandayı sipariş verdim, inşallah sorun yaşamam :)

Kumandayı sipariş verdim, inşallah sorun yaşamam :)

Sanalpazar üzerinden satın aldığınız için üründe bir sorun olursa onay vermeden geri gönderme hakkınız mevcut.Kesinlikle usd kur bu seviyede iken 260 tl o ürün için iyi fiyat.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Sanalpazar üzerinden satın aldığınız için üründe bir sorun olursa onay vermeden geri gönderme hakkınız mevcut.Kesinlikle usd kur bu seviyede iken 260 tl o ürün için iyi fiyat.

Arkadaşla konuştum R2hobbies sitesi kapanmış heralde 2 ay önce ordan indirimli 6 tane almış. Taksitli olduğu için burdan almayı tercih ettim bide gümrüğe takılabilir filan deniyordu riske atmıyım dedim

Arkadaşla konuştum R2hobbies sitesi kapanmış heralde 2 ay önce ordan indirimli 6 tane almış. Taksitli olduğu için burdan almayı tercih ettim bide gümrüğe takılabilir filan deniyordu riske atmıyım dedim

Aynı satıcıdan bende 290 tl fiyatla turnigy9x v2 satın aldım ürün çift alıcı ile geliyor.Şu an kargo eve teslim aşamasında.akşam ürünün fotoğraflarını ve kendi bilgim kadarıyla ön incelemesini yapıp paylaşmaya çalışayım.

Bende 260tl ye satın aldım dün. bugün 299tl olmuş :) şuan kargoda. yarın gelir sanırım

Hakan Yılmaz' Alıntı:
Bende 260tl ye satın aldım dün. bugün 299tl olmuş :) şuan kargoda. yarın gelir sanırım

Hakan, onca maceradan sonra tekrar başladın galiba Quada :) ...