FlySky i6x bağlantı

İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar değerli forum kullanıcıları,

Ben bu alanda çok yeniyim. Elimde FlySky i6x kumanda var ve simülasyon için bağlantısını nasıl yaparım ya da yapabilir miyim öğrenemedim bir türlü. İçinden çıkan kablosuyla Clearview adlı bir programda kullanabildim sadece. Phoenix yazılımını kurdum bir hevesle ama meğersem benim düşündüğüm gibi olmuyormuş bu işler. Emu diye bir şey okudum forumda ama onu da tam anlayamadım. Bilen abilerimden rica ediyorum. Bana temel anlamda yardımcı olabilir misiniz?

İyi forumlar.

Yok hocam. Sadece usb kablosu var elimde. Bu jack kablosunu kendim temin etsem bir şekilde olmaz sanırım değil mi? Bu dongle'ı nerden temin edebilirim biliyor musunuz?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Böyle bir şey buldum internette. Fs i6 için. Acaba bu mudur?

Yok hocam. Sadece usb kablosu var elimde. Bu jack kablosunu kendim temin etsem bir şekilde olmaz sanırım değil mi? Bu dongle'ı nerden temin edebilirim biliyor musunuz?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Böyle bir şey buldum internette. Fs i6 için. Acaba bu mudur?
Usb dönüştürücü olmadan sadece aux bir işe yaramaz ne yazık ki. Banggood ve aliexpreste satılıyordu. Resimdeki dongleyi hiç kullanmadım birşey diyemeyeceğim hakkında ama çalıştırır büyük ihtimalle.

Hocam merhaba tekrardan. Phoenixin hangi sürümünü kullanıyordunuz? 6.0 vardı bende. Görmedi dongle ile.

6.0 kullanıyorum bende, dongleyi görmedi derken nasıl bir hata verdi fotoğraf atabilirmisin?

Bende de aynı kumandadan var. Kutusundan çıkan kabloyu bağlayıp Smart Propo Plus programı ile çalıştırdığında simülatörlerde kullanmıştım 1-2 defa

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari