Flysky kumandama frsky alıcı verici taktım çok mutluyum

Ercan ÇINAR

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.ercancinar.com
İlgi Alanı
Multikopter
Arkadaşlar,

Flysky 9ch kumandam ile HEXA ile kullanırken, bazen istikrarsız biçimde 50 mt düşeyde, 40 mt yatayda bile koptuğu durumlar oluyordu. ( Failsafe ile hexa usul usul otopilot a geçtiği için sorun yoktu)

Ancak Frsky'ın verici ve alıcı modülü ile bugün değiştirebilmek mümkün oldu, sonuç tek kelime ile muhteşem. 250m metre yarı küre içinde hiç kopmadı, FPV parçalarımdan eksik olan da geldiğinde kopteri 500mt gönderip geri getireceğim o zaman daha detaylı yorumlayabilirim.

Frsky verici modülü tam otursun diye, kumandanın plastik çıkıntısını kestim sorunsuz oturdu. :agreed:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı Olsun.
Kırımsız uçuşlar dilerim :RCKolik: :RCKolik:

Frsky'ın verici ve alıcı modülünu kullanmak cok yerinde bir karar olmus Ercan. Kullananlar cok memnunlar, hayirli olsun :RCKolik:

Hayırlı olsun Ercan hocam. Bende kumandamı 9xtreme olarak geliştirmeye devam ediyorum LRS Modülü aldım Nagoya anten aldım, rssi evin içinde odadan odaya düşmüyor bile haberiniz olsun (kafanıza giriyorum :laugh: )

Hayırlı olsun yarın fs-i6 elimr ulaşacak bağlantı kurabilirsem ben de yorumlayacağım

Hayırlı olsun Ercan abi.Ben de FrSky DJT 2.4 Ghz modül setini kullanıyorum.Fpv uçmuyorum ama gözümün gördüğü kadarıyla gidebildiğim kadar uzağa gittim buna rağmen bana mısın demedi.Diğer kullanıcılar 3-3.5km gittiklerini söylüyorlar bu modul ile.Tabi ki arazi durumu da etkiliyor.

Hayırlı olsun güle güle kullanın inş :thumbup:

Hortlayan konu sendromu [emoji16][emoji16][emoji16]

Aynen hocam ben de farketmedim doğrusu :lollol: :lol: