Flysky Trainer kablosu

abdullah karaca

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar.
Similasyonda uçuşlarını rahatlıkla gerçekleştiriyorum.Real de kalkış yapıp geziyorum fakat iniş için hazır hissetmedigimden deneyimli pilot arkadaşıma veriyorum.FLYSKY X10B kumandan var iki tane Traning yada öğrenci modu mu doğrusu olur bilemedim ? bu moda alıp uçuş yapmak istiyorum daha rahat belirli bir süre fakat kablo bulamadım iki kumandayı birbirine bağlayan kablo nereden bulabilirim.Yardiminiz için şimdiden teşekkürler...

Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar.
Similasyonda uçuşlarını rahatlıkla gerçekleştiriyorum.Real de kalkış yapıp geziyorum fakat iniş için hazır hissetmedigimden deneyimli pilot arkadaşıma veriyorum.FLYSKY X10B kumandan var iki tane Traning yada öğrenci modu mu doğrusu olur bilemedim ? bu moda alıp uçuş yapmak istiyorum daha rahat belirli bir süre fakat kablo bulamadım iki kumandayı birbirine bağlayan kablo nereden bulabilirim.Yardiminiz için şimdiden teşekkürler...
Öncelikle simülatörde çalışmaya devam edin. Gerçekte dahi iyi uçumaya başlasanız bile arada sırada simülatöre girmek lazım.

Simülatör modunj hiç kullanmadım onunla ilgi yorum yapmayacağım

İniş kısmına gelirsek uçuşa başladığınızda. Yanınızdaki tecrübeli kişilerin uzaklaşmasını isteyin biraz garip bir durum fakat zorunda kalmazsanız daha kaç uçuş daha o uçağı indirecek cesareti toplayamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Kesinlikle hocam katılıyorum ama daha başlangıç seviyelerinde olduğum için biraz iki kumanda ile öğrenci modunda uçmak istiyorum fakat kablo bulamadım nerden temin edebilirim

.FLYSKY X10B kumandan var iki tane Traning yada öğrenci modu mu doğrusu olur bilemedim ? bu moda alıp uçuş yapmak istiyorum daha rahat belirli bir süre fakat kablo bulamadım iki kumandayı birbirine bağlayan kablo nereden bulabilirim.Yardiminiz için şimdiden teşekkürler...
Sizin Flysky kumadanın modeline de uyar mı emin olamadım ama şöyle bir ürün var.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ya da en güzeli @Sumer Yamaner abimiz ile temasa geçerek şu yapmış olduğunu ürünü temin edebilirsiniz. Kumandanın 1 alıcısını kullanarak 2 kumandayı Kablosuz bir şekilde Trainer - Öğretici modunda kullanabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Mehmet hocam çok teşekkür ederim sağolun .
Bu kablodan Türkiye'de bulmam pek mümkün değil sanırım.Sumer hocamdan biraz destek alalım müsaitse yada Türkiye'de var ise bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim.