Forumda yeniyim. Kendimi tanıştırayım:)

Merhabalar hepinize. Öncelikle kendimi tanıştırayım adım engin. 23 yaşındayım. Mardin'de ikamet etmekteyim. Benim bu aralar multikoptere merakım oldu. Şu an alamayacağım ama alacağım zamana kadar multicopter hakkında bilgi sahibi olayım dedim. İnternette gezinirken ilk bu forumu gördüm. RC ürünleri hakkında iyi bilgiler görünce bu forum tam bana göre dedim. Size multicopter hakkında çok sorum olacak. Çünkü araştırmaya başlayalı bir kaç gün oldu. Neyse fazla uzatmadan herkese selamlarımı sunuyorum. :)

Engin aramıza hoşgeldin fazla soru soracağını zannetmiyorum quad la ilgilenen arkadaşlar yeteri kadar bilgi paylaşımını ilgili konuda zaten yapmışlardır çok faydalı bilgileri orada bulacağını umuyorum.Keyifli forumlar[emoji4] [emoji106]

Engin hoşgeldin :RCKolik:

Hoşgeldin Engin. :)

Engin hoşgeldin, keyifli forumlar :).

Hosgeldiniz Engin Bey. Öncelikle forumumuzu değerli üyesi Mardinli Cahit Kaş kardeşimiz ile mutlaka tanışmalısınız. Sonraki aşağıdaki konuları tek tek konumunazı tavsiye ederim ;)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hosgeldiniz Engin Bey. Öncelikle forumumuzu değerli üyesi Mardinli Cahit Kaş kardeşimiz ile mutlaka tanışmalısınız. Sonraki aşağıdaki konuları tek tek konumunazı tavsiye ederim ;)

Mardi'de bildiğim kadarıyla RC helikopter ve multikoptere kimsenin merakı yok diye biliyordum. :) Meğerse az da olsa varmış. Onlardan biri Cahit Kaş'mış demek ki. :) Tanışmak isterim tabiki. Bildiğim kadarıyla Antalya İzmir gibi yerlerde RC işlerine merak var.

Hoş Geldin Engin. :) :RCKolik:

Engin hoş geldin. Evet Mardinde pek meraklı yok. Aslında çok var da uğraşan yok. Ne zaman modeli havalandırsam etrafıma bir çok insan toplanır meraktan. :)
En son Mardinden Habip adlı bir arkadaş üye olup bir model bile aldı. Ama sonra sesi kesildi. Modeli uçtu mu onu da bilmiyoruz.
Bu arada özelden iletişime geçelim..