[Foto]: aling canopy kırık

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
rc711 den sipariş ettiğim yedekler arasında orjinal aling 450 pro dfc canopy ne yazıkki birçok yerinden kırık olarak geldi içinden bakılınca kırık gözükmüyor fakat dıştan bakılınca boya ve vernik çatlakları çok belli görülüyor tamiri için ne yapabilirim . gerçi rc711 de bu durumu bildirdim ama umudum yok . cevaplarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Muammer Akbulut' Alıntı:
rc711 den sipariş ettiğim yedekler arasında orjinal aling 450 pro dfc canopy ne yazıkki birçok yerinden kırık olarak geldi içinden bakılınca kırık gözükmüyor fakat dıştan bakılınca boya ve vernik çatlakları çok belli görülüyor tamiri için ne yapabilirim . gerçi rc711 de bu durumu bildirdim ama umudum yok . cevaplarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

abi nasıl bişey olduğu çokta önemli değilse 450 için baya canopi var bende göndereyim sana

ben herzaman elimde orjinal ve sıfır bitane olsun istiyordum aslında helideki canopy sağlam ve orjinal ama kısmet böyleymis rc711 yeni yollamaz ise bunu bir şekilde tamir edeceğim

Tırnak koruyucu şeffaf oje sürerseniz çatlakların ilerlememesi için faydalı olabilir Muammer Bey.

türker bey benimde ilk aklıma gelen bu daha önce pallerdeki catlakları yapıştırdıktan sonra öje ile boyamıştım baya iyi olmuştu rc711 den sonuç alamazsam tırnak parlatıci cila uygulayacağım teşekkürker

Tam şanssızlık olmuş Muammer bey ama özellikle canopy siparişlerinde böyle bir risk var ne yazık ki. Su ana kadar bir tek Fusonu canopy de Extra sigorta özelliği var. Zaten öyle bir gönderiyorlar ki hasar görmesi nerede ise imkansız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: [Foto]: aling canopy kırık

2000 numara sulu zimpara kopmle daha sonra kuruyunca komple vernik sorunu halleder

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mesut bey vernik olarak spray vernikler var tüp olara satıliyor yoksa oto sanayinde boya verniğimi nasıl bir vernik kullanılabilir. Şanssızlık mehmet bey normalde kendi kutusunda yollasalar bişey olmayacak fakat kargo bedelini azaltmak için ince bir kartona sarıp yollamışlar bakalım maile ne cevap gelecek merak ediyorum yenisini göndermezlerse asla rc711 den iğne bile almam

Ynt: [Foto]: aling canopy kırık

Muammer bey sprey verniklerin katmani cok ince , imkan varsa sanayide akrilik oto vernigi attirin .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şeffaf uçak kanopilerini mucizevi bir kimyasal olan "canopy glue" ile onarıyoruz. Hobyytime'da bulunuyor. Tutkal kıvamında beyaz sıvıyı sürüp incecik yayıyor ve kurumaya bırakıyorsunuz. Şeffaf bir tabaka oluşturuyor. Çok şık olmasa da işe yarayabilir.