[Foto]: Goblin 700 Competition Canopy sticker çalışmam

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
Karadeniz ekibinden pilot arkadaşlarımın yurtdışında fusino marka özel isimli canopy yaptırmalarına karşılık orjinal canopyden asla vazgeçemediğimden Pilot ve isim yazma olayını kendim hallettim hem çok uyguna maloldu hemde güzel oldu tabi beğenmeyenlerde olabilir ama benim açımdan sorunyok . Bu uygulamayı yapmayı düşünenler için söylüyorum yazılar reklamcılarda folyo ve pc den yazıları kesim makinesinden çıkartılarak yazılmıştır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel olmuş abi eline sağlık. Helide çok güzel maşallah. :thumbup:

Öncelikle sen beğenmişsen olay bitmiştir zaten Muammer :thumbup:

Şahsi fikrim kuyruk tarafı da dikkate alınırsa, bence canopyde biraz fazla yazı ve sticker olmuş. Ben olsam sadece "3D Pilot Muammer Akbulut" yazardım hatta onu da kısaltmaya çalışırdım :) Canopy fazla olan TORQ Sticker sökerdim.

Fakat yazı ve montaj işliciği çok temiz ve güzel olmuş, ellerine sağlık :)

Formula arabalarına benzemiş, üstelik bu uçuyor. :halay:

Zevkler ve renkler tartışılmaz elbette Mehmet abiye katılıyorum, önemli olan sizin beğenmeniz.

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Ynt: [Foto]: Goblin 700 Competition Canopy sticker çalışmam

Eline saglik abi , yeni goblinlerde sevemedim tek sey canopy de yanlamasina yazilan goblin yazisi , sen dikine yazmissin bu yuzden cok basarili olmus ... goblininde aklina gelsede bu sekilde yazmaya baslasa :)

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Canopydeki torq stickerları mecburiyetten ordalar bende fazla bir şeyler yapıştırma taraftarı değilim fakat sök taklarda o bölümlerde vernikte çatlamamalar oldu ne yazıkki bende bu şekil önlem almak istedim . Kuyruk tarafına fazla kalabalık olmasın diye birşey yapmadım ama Goblin yazısı hoşuma gidiyordu ama ediz inde dediği gibi yan olarak değiş dik yazılınca daha simetrik göründü.

Eline sağlık reis güzel olmuş %p

Çok Güzel Olmuş, Ellerinize sağlık.

Yazılar biraz gözü yorsanda, sen beğendiysen sıkıntı yok abi ;) işçilikte güzel olmuş eline sağlık..

Valla işçilik süper. Benim açımdan, yeni goblinlerde en sevmediğim şey öndeki goblin yazısı, hatta en sevdiğim goblin kanopisi de competition'ın sarı kırmızı kanopisi, bu kanopi. Ben olsam olduğu gibi bırakır, sadece isim yazardım :)

abi eline sağlık çok güzel olmuş aslında bende torq stikerlarını beğenmedim canopyde ancak o bölgedeki çatlaklar için güzel düşünce

Emre Kaman' Alıntı:
Valla işçilik süper. Benim açımdan, yeni goblinlerde en sevmediğim şey öndeki goblin yazısı, hatta en sevdiğim goblin kanopisi de competition'ın sarı kırmızı kanopisi, bu kanopi. Ben olsam olduğu gibi bırakır, sadece isim yazardım :)

şahsi fikrim tabi benım bu , lımıted edıtıon var goblın 700 dfc lerın yanı bendekıne benzıyor , bıde şu carbon edıtıon .... goblın 380 de sari , speed de sarı kırmızı :D :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :RCKolik: :RCKolik:

ELİNE SAGLIK GÜZEL OLMUŞ