[Foto]: HK250 Flybar / Dfc Upgrade / İnceleme ve toplama

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar.

Micro sınıfı ayrı bir zevk.Bir ara bulaşmış olduğum için aradan geçen zaman sonra micro sınıfı bir heli istedim.Aslında 180 cfx boyutunda bir heli almayı düşünüyordum ama seneler önce aldığım hk 250 kiti değerlendirmek istedim. Her neyse amaç forumda çeşitlilik olsun. :laugh:

Ünite olarak , kbar kullanmak istiyorum sanırım. Zaten hali hazırdaki bu heli için kullanmak için aldığım üniteyi süpriz bir şekilde aldığım tt e325 v2 modelimde kullandım ve oldukçada memnun kaldım. :thumbup: ( )

Heli için topladığım elektronik bu şekilde ,

Turnigy 250 Series 3600KV Brushless Outrunner Helicopter Motor 1
Corona DS-918MP Digital Servo 1.8kg/ 9g / 0.06sec 3 ( Cylic servoları için )
Corona 919MG Digital Metal Gear Servo 1.7kg/ 12.5g/ 0.06sec ( Kuyruk servosu için )
Hobby King 20A ESC 3A UBEC

**** Ayrıca align dfc kafa ve tail boom aldım. Dfc kafadan pal tutucuların çıkması güzel oldu zaten alırken araştırmıştım.Bildiğim kadarıyla diğer üst size modellerde çıkmıyor. Extra olarak pal tutucusu almanız gerekli.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kiti toplama aşamasında tecrübelerimi aktarmaya devam edeceğim. :saygilar:

:halay: :halay: bekliyorum Arda....... :thumbup:

Çok güzel bir combo olmuş,
Ben hk 450 dfc upgrade yaptım Align dfc head ile,
6s setup yaptım, dünyanın en uygun fiyatlı dominatörü oldu :lollol: :lollol: :lol:
ben de konusunu açaarım bir ara :)

250 sınıfı biraz zor bir sınıf. Şimdiden kolay gelsin Arda :) Maiden merakla bekliyoruz :halay:

Hayırlı uğurlu olsun Arda. :halay: Bu heli işi çok farklı birşey, insan rahat duramıyor ve sürekli yeni heliler denemek istiyor. :laugh:

Bakalım 250 sınıfını sevecek misin. ;)

Gelişmeleri merakla bekliyoruz. :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
:halay: :halay: bekliyorum Arda....... :thumbup:
Biliyorum abi. :saygilar:
Kağan Kazancı' Alıntı:
Çok güzel bir combo olmuş,
Ben hk 450 dfc upgrade yaptım Align dfc head ile,
6s setup yaptım, dünyanın en uygun fiyatlı dominatörü oldu :lollol: :lollol: :lol:
ben de konusunu açaarım bir ara :)
Tesekkurler, sizin projenizide merakla bekliyorum :thumbup:
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
250 sınıfı biraz zor bir sınıf. Şimdiden kolay gelsin Arda :) Maiden merakla bekliyoruz :halay:

Aynen abi biraz zor ben bir sure tecrube edecegim bakalim, memnun kalirsam burda maliyetinide paylasacagim. :bravo:
Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Arda. :halay: Bu heli işi çok farklı birşey, insan rahat duramıyor ve sürekli yeni heliler denemek istiyor. :laugh:

Bakalım 250 sınıfını sevecek misin. ;)

Gelişmeleri merakla bekliyoruz. :RCKolik:
Tesekkurler abi.Ara sira degisiklikler hobiyi canli tutuyor.Bakalim bende merak ediyorum.:)