RC Depron Hoverkraft Yapımı

[Foto]: Rc Depron Hoverkraft Yapımı

Hakan abi saolasın :saygilar:

Sonuç her seferinde %100 başarılı olmasada birşeyler yapmaya çalışıyorum. Kafa dağıtıyor o iyiliği var en başta :)

Bugün toprak zeminde zorladım biraz. İtiş moturu fazla ısınmış, silikonla yapıştırmıştım çıktı yerinden :laugh:

Ama etek kısmını geliştirmem lazım veya motoru büyütmem lazım. Beton ve arnavut kaldırım tarzı yolda çok güzel gidiyor ama patikada zorlanıyor :)

Tamer maşallah boş durmuyorsun :thumbup: :halay:
Can sıkıntısından yaptığın uğraşlardan güzel sonuçlar çıkıyor :bravo:
Drift yapan rc arabalar gibi gidiyor gazı yiyince :laugh:

Tamer, değişik ve güzel bir model olmuş. Bazen böyle değişik şeyler denemek yeni heyecanlar veriyor. Eline sağlık!

harika ellerinize sağlık %p

Tamer eline sağlık. :bravo:

Hoverkraft'ları oldum olası çok severim, çocukluğumda hep birtane sahip olmanın hayalini kurardım. :laugh:

Bence keyifli zaman geçirtecek çok eğlenceli birşey olmuş. Üstelik gidişi de çok güzel, sanki buz üstünde kayar gibi. :coolxf:

Bana sorarsan bu hoverkraft işi tutar. :RCKolik:

Tamer
neler yapmışsın ya ,, görüşmeyeli ekip kendini aştı valla :) Kiralama ücretlerinde bir değişiklik yok değilmi?? bir pili halen bir gofretle alabiliyoruz?

kadir kocaman' Alıntı:
Tamer
neler yapmışsın ya ,, görüşmeyeli ekip kendini aştı valla :) Kiralama ücretlerinde bir değişiklik yok değilmi?? bir pili halen bir gofretle alabiliyoruz?

Kadir ilk tur beleş, alıştırma için. Baktım bağımlısı oldun gofretle başlar, kebap ve sushi ye kadar cıkabilir kira bedeli ;D ;D

Türker Akgün' Alıntı:
Tamer eline sağlık. :bravo:

Hoverkraft'ları oldum olası çok severim, çocukluğumda hep birtane sahip olmanın hayalini kurardım. :laugh:

Bence keyifli zaman geçirtecek çok eğlenceli birşey olmuş. Üstelik gidişi de çok güzel, sanki buz üstünde kayar gibi. :coolxf:

Bana sorarsan bu hoverkraft işi tutar. :RCKolik:

Türker valla bende sevdim. Bu hover kraftıın etek kısmını değiştirdim. Evde kalın beze benzer bir poşet buldum. Onunla yaptım. Daha sağlam oldu. Çim de de gitti :) Suda da gider diye tahmin ediyorum.

Bu ara tek motorlusunu araştırıyorum. Ellimdekini parçalarsam daha büyük bir motorla hem etekleri havalandırıp hemde itişi sağlıyacak bir model yapabilirim.

Eline sağlık Tamer, harika olmuş. :thumbup:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Eline sağlık Tamer, harika olmuş. :thumbup:

Saolasın Tevfik abi. Lil ripperı yaptıktan sonra buna başlayabilirsin :)

Hoverkraft V1.2 nin fotoları :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

tamerkaymakci' Alıntı:
...Hoverkraft V1.2 nin fotoları :D
Bunun ekmeğini epey bir yemişsin sen sanki Tamer. :laugh: :lol: :lol:

Camel trophy'den çıkmış gibi. :lollol:

Sasalıya yağmur yağmıştı. Yerler biraz çamur olmuş. Hoplaya zıplaya kullandım. Öncesinde hanım çöp tenekesine tosladı, biraz kırım yaşadık. Sıcak silikon tedavisinden sonra ben kullanınca 2 pilde bu hale geldi.

Ama yenecek daha çok ekmeği var. Un ufak olana kadar devam ;D ;D

Tamer eline sağlık. %p
Bunlara baktın mı? :agreed:
" "

Levent Uygun' Alıntı:
Tamer eline sağlık. %p
Bunlara baktın mı? :agreed:
" "

Levent abi saolasın.

Evet abi bu siteye bakmıştım. Griffon 2000 modelini beğenmiştim. Bu site biraz daha scale tarzı. Güzel hoverkraftlar var. Belki ileriki zamanlarda birtanesi yapmak nasip olur :)