Satılık FPv ekipmanları - 5.8 verici - 1000tvl kamera - OSD - ftdi sub adaptor - ppm encoder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

- VolkaN -

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar yavaş yavaş malzemeleri elden çıkarmaya devam ediyorum, ekteki fpv ile ilgili birtakım ekipmanlar satılıktır, açıklamalar ve özellikleri aşağıdadır, yurtdışı fiyatından daha ucuza veriyorum, yurtdışı fiyat linkleride aşağıdadır.

eachine 5.8 verici (üzerine resimdeki gibi etiket ve cırt yapıştırılmış olup, çalıştığı kontrol edilerek kaldırılmış ve hiç kullanılmamıştır. kutusu ve herşeyi ile verilecektir.
Fiyat : 55 TL

eachine 1000 TVL kamera (altına montaj kolaylığı için ahşap yapıştırılmıştır, çalıştığı kontrol edilmiş ve hiç kullanılmamıştır, kutusu ve herşeyi ile beraber verilecektir.
Fiyat : 40 TL

mini osd ( programlaması yapılmış olup çalıştığı test edilmiş ve kullanılmamıştır, tüm malzemeleri ile verilecektir.
Fiyat : 40 TL

ppm encoder (üzerine shrink tube geçirilmiş kanal numara etiketi yapıştırılmış denenmiş ve kullanılmamıştır)
fiyat : 15 TL

pixhawk gps kablosu (kullanılmamıştır)
fiyat : 10 TL

USB-FTDI adaptor ( osd programlamak için kullanıldı, üzerindeki mini usb girişi cep tlfonu soketi değildir araç navigasyonlarındaki gibi bir giriştir)
fiyat : 10 TL

NOT: tamamını antalya içi elden teslim alanlara, esc, motor, servo soket benzeri birçok hediye verilecektir beni kargo ile uğraştırmadığınız için.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

tüm ürünler metin bey için 9 eylül tarihine kadar hediyeleri ile beraber elden teslim edilmek üzere ayrılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...