Futaba 7chp lipo pil

hasantuna

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar.
futaba t7chp kumandamdaki pil: NT8S600B 9.6 V
satın aldığım pil:
Bu pil 11.1 V ------ bunu futaba kumandamda kullanmamın bir sakıncası olur mu?
ayrıca futabada 1c pil kullanmam gerektiği söylendi bu pil 1c midir. teşekkürler...

Futaba 7chp lipo pil

TX lipo olduğu için sorunsuz kullanabilirsin. :thumbup:
Zaten futaba soketi de mevcut sıkıntı olmadan takıp kullanırsın ne zaman şarj ettiğini de unutursun %p
Güle güle kullan.

Futaba 7chp lipo pil

celalettin bey teşekkürler...

Futaba 7chp lipo pil

Yine de kullanırken dikkat et. Zira Futaba'nın Düşük alarm seviyesi şu an lipoya uygun değil. Aslında Futaba için Lipo yerine aşağıdaki pillerden yaptırırdım. Daha fazla detay için ;)

Futaba 7chp lipo pil

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yine de kullanırken dikkat et. Zira Futaba'nın Düşük alarm seviyesi şu an lipoya uygun değil. Aslında Futaba için Lipo yerine aşağıdaki pillerden yaptırırdım. Daha fazla detay için ;)

Mehmet ben uzun zamandır sorunsuz olarak THK dan aldığım TX lipoyu sorunsuz olarak kullanıyorum.
Pili almamış olsaydı onu tavsiye edecektim yılbaşında dayanamadım 35 tl ye düşmüşken 1 tane daha stokladım.

Futaba 7chp lipo pil

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet ben uzun zamandır sorunsuz olarak THK dan aldığım TX lipoyu sorunsuz olarak kullanıyorum.
Pili almamış olsaydı onu tavsiye edecektim yılbaşında dayanamadım 35 tl ye düşmüşken 1 tane daha stokladım.

Yok abi kısa süre ben de kullandım. Ama özellikle yeni olan arkadaşların konunun ciddiyetini ve risklerini bilerek kullansınlar diye eski konuyu link olarak verdim :)