Satılık Gaui NX7 (Komple Nitro Ekipman)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Selamlar,

Gaui NX7 + komple nitro ekipmanlarım satılıktır. Detaylar aşağıda;

Verilecek ürünler ve malzemeler;

- Gaui NX7 (pal yoktur, üzerinde ki paller emanet olduğu için ekstradan satışa çıkarılabilir)
- OS 105 HZ-R Motor + Powerboost Egzoz (Egzoz çatladığı için aliminyum kaynak yaptırdım. Çalışmasında en ufak problem yoktur.)
- SIFIR Powerboost egzoz (egzoz çatlayınca fabrikayla görüşüp sıfırını talep ettim, sıfırını gönderdiler ancak hiç kullanmadım)
- 3 adet DS610 Cyclic Servolar
- 1 adet DS655 Kuyruk servosu
- 1 Adet Align BL800H Gaz servosu
- Align 2in1 Regülatör
- Beastx flybarless ünite
- Spektrum AR8000 alıcı + DSM2 satellite
- Optipower 3500mah 2s Lipo

Helikopterin yanında ekstradan verilecek malzemeler;
- SIFIR Kırmızı - Beyaz Canopy
- SIFIR Powerboost egzoz
- Align Starter
- Yakıt filtreleri
- Köpük önleyici filtreler
- Header tank
- Yakıt pompaları
- After run oil
- Optipower Temizleme sıvısı
- Bir kaç poşet yakıt hortumları (farklı renklerde baya var)
- Align Governor sensörü
- Bir kaç parça yedek parça
- Orjinal kutusu, kitapçığı

Model ve motor hakkında biraz detay;
Modeli çok isteyerek aldım, PTT kargo ile geldiği için zamanında modelin fiyatının 1/4'i kadar gümrük ödedim. Eskiden kullandığım OS105 motoru bırakıp şuan kullandığım sıfır OS105HZR motoru taktım, 1 galon yakıtla özenle yapılan rodajının ardından yaklaşık 2 ay Kocaeli buluşmasını bekleyip modelin motorunu Emre Yolcu kardeşim mükemmel şekilde ayarladı. Yakıt olarak sadece RAPICON %20 kullandım. Alan kişinin ayar yapmasına bile gerek yok. Sadece ortam şartlarına göre 1-2 tık açıp kapatabilir. Model şuanda sadece yakıtını koy uçur şekilde satılık. Alan kişi sadece yakıtını koyup uçurabilir. Motor yaklaşık rodaj haricinde 4 galon yakıt yaktı. 1 kere kırım yaptım kafa üstü düşmesine rağmen sadece paller kırıldı. Gayet sağlam bir model olduğunu düşünüyorum. En son büyük Bursa buluşmasında uçurdum ondan beri model hiç uçmadı. Üzerindeki servonun ve regülatörün yetmediğini düşünenler için söylüyorum;bu ekipmanı 2 seneye yakın bu model üzerinde, ondan öncede TSA 700'de kullandım. 1 kere problem çıkarmadılar. İlk aldığımda kafada titreşim problemi yaşadım, bununda sebebi debriyajın fabrikasyon olarak hatalı çıkmasıydı. Komple debriyaj , çan takımını değiştirdim. Yedek olarak SIFIR canopy'de hediye edeceğim. Canopy'i hiç kullanmadım. Modelin aklıma gelen tüm detaylarını yazdım. Sormak istedikleriniz olursa ulaşabilirsiniz, aşağı son güncel uçuşunu ekliyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FOTOĞRAFLAR;
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fiyat olarak model uçar halde sayılabilecek şekilde (yakıtsız, kumandasız ve palsiz) ; 4,500 TL (Pazarlık payı vardır) istiyorum.

Tek tek ürün satma taraftarı değilim. Hepsini bir arada vermek istiyorum.

İletişim; 0533 697 01 40 - Arayarak veya whatsapptan ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...