GAUI R5 SPEED Maiden ( Pilot: Mesut Sert )

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Evet Arkadaşlar , bugün havanın yağmurlu olmasına aldırış etmeyip, ben ve Selçuk Kelaynak ta R5 test uçuşu için buluşma gerçekleştirdik. Yağmurun durması ile 2 kez test uçuşu yaptık. Herhangi bir sıkıntı olmadı Allah'a şükür .
ilk izlenimlerim ;Modelin havada görünüşü gayet net, ufak kuyruk gain ayarından sonra zımba gibi olacak inşallah. Birde misafir bir köpeğimiz vardı , o da hiç rahat durmadi :laugh: İyi seyirler. ..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güle güle keyifle uçur.

Adamın iniş takımının bile servosu var [emoji41] masallah kardesim uçuşunu biliyoruz ama inişin bir harikaydı[emoji6]

Abi çok yakışıklı bir model, güzel günlerde uçur :halay: :halay:

Tekrardan hayırlı olsun.
Maşallah diyorum başka da söz yok :saygilar:

Kardeşim tekrardan hayırlı olsun. Modelin ilk uçuşunun maşallahı var görüntüsüde kapalı havada bile çok iyi... %p

Kırmızı kırmızı, ateş ediyor model :laugh:

Allah skidini düz bastırsın, kırım yüzü göstermesin. Hayırlı uğurlu olsun %p

Tekrar hayirli olsun, Gercekten Cok guzel ve ozel bir model. Guzel gunlerde keyifli ucuslarin olsun Mesut :thumbup:

Herkese o güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Yeni model olunca haliyle insan biraz tedirgin uçuruyor. Ama buluşmaya kadar inşallah speed uçuş sergilerim. Vidaları ve Esc datalarını kontrol ettim. Bir sıkıntı yok Allahın izniyle. Bakalım artık haftaya daha seri uçuşlar yayınlariz inşallah.

Masallah güle güle kırımsız uçur Mesut.

Yalnız tek eksiğin gaui poların. Goblin kıyafeti ile ucurdugunu görmesin Anny abla ve Alvin abi :laugh: :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Masallah güle güle kırımsız uçur Mesut.

Yalnız tek eksiğin gaui poların. Goblin kıyafeti ile ucurdugunu görmesin Anny abla ve Alvin abi :laugh: :laugh:
Teşekkür ederim Tamer. :). Valla gaui polar bulamadım yoksa onu giyerdim kesin. Şapkası var ama[emoji41] [emoji41] .

Mesut hayırlı uğurlu olsun, maşallah. :halay: :halay:

Biz gelene kadar ayarları falan tamamen bitirir geçişlere başlarsın diye düşünüyorum. :yuppi:

Paller hiç yere değmesin çok tarz bir model gerçekten. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut hayırlı uğurlu olsun, maşallah. :halay: :halay:

Biz gelene kadar ayarları falan tamamen bitirir geçişlere başlarsın diye düşünüyorum. :yuppi:

Paller hiç yere değmesin çok tarz bir model gerçekten. :RCKolik:
Teşekkür ederim Türker abi. Ayarlar oturdu gibi. İkinci uçuşta gain ayarı ile kuyruk tam oturdu. Bakalım speed uçuşlara ne tepki verecek. Birlikte görecez inşallah.