GAUI TURKEY Facebook Sayfası

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam ,

Facebook üzerinde GAUI firmasının kurduğu ''GAUI TURKEY'' hayran sayfasının gerek Türkçe paylaşım , gerek Türkiye de daha fazla kullanıcıya hitap etmek ve iletişimde olmak adına kendileriyle birlikte beni de yanlarına moderaratör olarak aldılar. Sizden ricam ; facebook kullanıyorsanız sayfayı beğenerek destek olmanız.. Gaui modellerinizle çektiğiniz fotoğrafları benimle paylaşırsanız dahada destek vermiş olursunuz. :)

Facebook adresi ; :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

GAUI 2016 yılına Türkiye'de bomba gibi girmiş durumda, hadi hayırlısı :thumbup: Sana da yeni görevinde başarıla Doğukan :bravo:

Süper! :D :thumbup:

Bugun sayfaya moderator, yarın takıma pilot , ertesi gün de Gaui ye ortak olursun Doğukan :)

Ortak olduğun zaman görüşelim benim x5 için boom hediye edersin artık. ;D ;D

Adamlar uyanık vallaha..... Doğukanla Ardayı çektiler takıma ondan sonra videolar fela derken herkez gauici yapacaklar.......

Doğukan başarılar kardeşim çok sevindim :bravo:

Herkese çok teşekkür ederim :saygilar: :saygilar:

İnşallah ileride daha güzel sonuçlar olur , şimdilik ayriyetten hediye olarak T-shirt gönderiyorlar. Belki yanına birşeyler daha eklemişlerdir :laugh: :laugh:

Tebrikler Doğukan başarılar.İnşallah devamıda gelir. :thumbup:

Tebrikler Doğukan. Keşke başka markalar da yapsa bunu. Sırf bu nedenle Gaui sahibi olmak isterdim.

Çok teşekkürler :saygilar:

Gaui gerçekten kullanıcıları ile birebir irtibatta, belki başında bir bayanın olmasından kaynaklı da olabilir :laugh: (Anny Chen)

Kocaelinde dişli sıyırdığında Alvin ne yapmam gerektiğini yazmıştı , geçen haftaki aynı sebepten kaynaklı kırılan dişli için yine Alvin uzun bir yazı yazdı ve yapmam gerekenleri anlatmıştı.

Aynı gün yine takım pilotu olan Maxime De Moro'da baya yardımcı oldu. Zaten kendisiyle arkadaş olduk 2 günde bir muhabbet ediyoruz :laugh: Diğer yandan GAUI yetkilileri de çok güler yüzlü. Gaui ile ilgili ne paylaşsanız hemen kendi profillerinde de paylaşıyorlar. Bu açıdan GAUI gerçekten güzel bir firma. :)

Buldular tabi yetenekli pilotları çakal Gaui ;D
Tekrardan tebrik ederim Doğukan %p

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Adamlar uyanık vallaha..... Doğukanla Ardayı çektiler takıma ondan sonra videolar fela derken herkez gauici yapacaklar.......

Yok ya adamlar bisey yapmadi.Ben kendim aldim. :D

Dogukan tekrar hayirli olsun kardesim.Takıma aldıkları gunleride goruruz insallah :halay:

Yakışır kardeşime :thumbup:
Hayırlı olsun Doğukan'ım. :saygilar: