Gaui x7 kırım raporu!

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Geçen hafta Kocaeli de, rotor kollarının birinin havada brakması sonucu, boom strike yaşadım.
Emre abinin dediği gibi x7 uçan taknmış gerçekten, boom strike ten sadece kuyruk hasarı ve, yamulan main şaftla çıktı, gerikalan aklınıza gelecebilecek dişli falan herşey sapasağlam. :halay:

Kuyruk borusu, ttube, main şaft, kontrol Rod, ana paller, kuyruk palleri, esc bunlar hasar alan kısımlar oldu.

Malesef 600 de ufak bi kırım yaşadı her iki modelide bu hafta topladım. Ama 600 nitroyu kaynak yaratması açısından satmayı düşünüyorum, şimdilik tek model devam edeceğim.

Şimdi bize uçmak için lazım olan tek şey esc ve kontrol linkleri onları halletikmi x7 tekrar sahalara dönebilir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun Ali.Modelin sağlam kalması sevindirici bir durum,zira boom strike öyle kolay atlatılacak bir kırım değildir.
Doları da göz önüne alırsak , artık ben uçarken itfaiye çağırıp, modelin altına battaniye açtırarak uçmayı düşünüyorum.Daha ucuza gelecek gibi.:lollol::lollol:

Tekrar geçmiş olsun Ali, anlaşılan canavarlar çok hızlı bir şekilde sahalara dönecek, diğer ekipmanlarıda halleder ve bir an önce göklerle buluşturursun kırımsız uçuşların olsun kardeşim:saygilar:

Geçmiş olsun Ali.Modelin sağlam kalması sevindirici bir durum,zira boom strike öyle kolay atlatılacak bir kırım değildir.
Doları da göz önüne alırsak , artık ben uçarken itfaiye çağırıp, modelin altına battaniye açtırarak uçmayı düşünüyorum.Daha ucuza gelecek gibi.:lollol::lollol:
abi birazda iman gücü lazım zira model yere düşmeden ne olduysa havada oldu:laugh:

Geçen cumartesi gerçekten tüm aksiliklerin seni bulduğun bir gün oldu, üst üste iki Kırım hem de ikisi de teknik arıza :(

Neyse tekrar geçmiş olsun, canavarlar hemen ayaklanmış maşallah :thumbup: Bu kadar kısa sürede bu noktaya geldi ise, inşallah 1 haftaya kalmaz bir tanesi yeniden uçar hala gelir :hoppa:

Geçmiş olsun,helicopter olduğu sürece kırım olacaktır.döviz muhabbeti helicopter hobby için parça bulma zorluguda hissetilmiyor değil.ucuyorsak kırım oluyor teknik yada pilotaj gaui de parça olarak pahalı bir marka bildiğim kadarı ile çok geçmiş olsun.

600 uçuyor abide uçurasım gelmiyor
Geçmiş olsun,helicopter olduğu sürece kırım olacaktır.döviz muhabbeti helicopter hobby için parça bulma zorluguda hissetilmiyor değil.ucuyorsak kırım oluyor teknik yada pilotaj gaui de parça olarak pahalı bir marka bildiğim kadarı ile çok geçmiş olsun.

Goblin ne göre uygun piyasaya görede fena değil abi.