Gece uçuşu

Gece uçuşu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kör uçuş dedikleri bu olsa gerek :laugh: ;D Sokak lambaların bu şekilde parlayacağını nedense düşünmemiştim :eek:f:

;D ;D yok valla hiç ben patlatmadım abi :) Kendimi en kötü şartlara hazırlıyorum ki her koşulda iyi uçabileyim :)

Gece uçuşu

Eline Emeğine Sağlık.

Değişik bir tecrübe. Gece uçulabiliyor mu - evet uçulabiliyormuş. :thumbup:

Eleştiri anlamında almayın lütfen, aydınlıkta yapılınca bu uçuşlar güzel manzarayı da görme imkanı oluyor. :saygilar:

Atalarımız ne demişler "Akşamın hayrından sabahın şerri iyidir".

Meali : : "Bir işi akşam vakti yapmaya kalkışmanın doğru olmadığını, gündüz vakti yapmanın olanaklarını göz önüne alıp işin sabaha bırakılmasını öğütleyen bir söz.

Gece uçuşu

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Eline Emeğine Sağlık.

Değişik bir tecrübe. Gece uçulabiliyor mu - evet uçulabiliyormuş. :thumbup:

Eleştiri anlamında almayın lütfen, aydınlıkta yapılınca bu uçuşlar güzel manzarayı da görme imkanı oluyor. :saygilar:

Atalarımız ne demişler "Akşamın hayrından sabahın şerri iyidir".

Meali : : "Bir işi akşam vakti yapmaya kalkışmanın doğru olmadığını, gündüz vakti yapmanın olanaklarını göz önüne alıp işin sabaha bırakılmasını öğütleyen bir söz.

eleştiriler bizi geliştirir, öyle almadım tabi ama hiç çekinmeyin :laugh: Sevgiler

Gece uçuşu

Enteresan bir uçuş olmuş Murathan. :eek:

Cüneyt Arkın'ın kör olduktan sonra kendisine gelen oku eliyle yakalaması gibi birşey olsa gerek bunu uçurmak. :lollol: :lol: :lol:

Gece uçuşu

Türker Akgün' Alıntı:
Enteresan bir uçuş olmuş Murathan. :eek:

Cüneyt Arkın'ın kör olduktan sonra kendisine gelen oku eliyle yakalaması gibi birşey olsa gerek bunu uçurmak. :lollol: :lol: :lol:

:lollol: :lollol: :lollol: =) Teşekkür ederim abi. Kötü şartlara alıştırmaya çalışıyorum kendimi

Vallahi bravo, ben çok beğendim! Pilotaj da gayet başarılı bence.