Gens pilde super fiyat // 12 S 5000 mAh 45c

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bence 12s kesin kacirmasin, Zira fiyat super :thumbup:

Fiyat: 496 TL

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunun uçlarına dokununca çarpmıyo mu insanı.Merak ettim. :)

Aldım ama içimden bir ses stok yok diye beni arayacaklar gibi geliyor ;D

Bende aldım bakalım ne olacak

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Indirimde harbiden indirimmis ha, 1200 den kim duser 500 e :bravo:
PilotTR dukkanimi kapatiyor :)

Bence dükkanı kapatmıyorlar , sadece pillerin raf ömrü dolmadan işe yaramasını düşünüyorlar diyebiliriz......Güzel bir indirim sezonu , benim gibi tek atımlık mermisi olanlar için kaçırılmaz bir fırsat.......

Böyle pilleri almadan hep iki kere düşünüyorum. Kim bilir kaç aydır öylece bekliyorlardır diye...

Kullanıcı yorumlarının takipçisi olacağız, güzel bir geribildirim fırsatı olacak.

Zaten böyle bir indirim hep pil tipinde oluyor. Daha goblin 700'de yüzde 60 indirim görmedim.

Yurtdışında clearance sale olunca kimse kıllanmıyor da burada stok eritirken kimbilir ne problemi var diye düşünüyoruz :lollol:
Yani elbette beklemiş olacak, yurtdışı fiyatından ucuza satıyor sonuçta adamlar, 3.8V'da beklediyse, ki arada kontrol etmişlerdir, ne sıkıntı olacak ki?
Hangimiz ancak fabrikadan yeni çıkmış tazelikte lipo ile bazı ekstrem hareketleri ancak çıkartabiliyoruz :lol:
Alanlar on numara pil aldılar bence :halay: :halay:

Yok ben yurtdışından alınca da kıllanıyorum :laugh: Kendi firmamıza bir itham yok.

Pilde oluyor diyorum %60, nedense başka kalemlerde %40 ın üstüne çıkmıyor çoğu %20-30...

Şu lipodaki ekstrem hareket, hakkını vermek vs. konularını da bi kenara bırakalım. Geçende Kemal beyin konuda da konuşuldu. Olay kısa vadede haldır huldur ekstrem hareketlerle pilden üst düzey verim alabilme ihtiyacı değil... Uzun vadede düşecek C değerini de göz önüne alarak, ilk aşamada ihtiyacın biraz üzerinde değerlere sahip bir pil almak. Yoksa bize 10C de yeter... Log konusunu açtım, ortalama 40-50A kullanıyorum uçuş sırasında, ama 140A de görmüş, logları var. Collective management kötü çünkü bende, ekstrem bir pilotajım yok.

Tabii ek olarak 12S te akım ihtiyacı daha düşük, haliyle 45C son derece yeterli ;)

Lipo pil üreticilerinin işgüzarlığı bence bu arkadaşlar üzerlerine üretim tarihi yazmıyolar yazsalar biliyolar kendilerine ve bayiilere dokunacaklarını.

Lipo işi böyle , bunda fabrika dahil kimseyi sorumluluk altında tutmak , hem mümkün değil , hem vicdanen de doğru değil , diğer tarafta alıcının ne günahı var derseniz , onun da bir günahı yok ama hobi böyle arkadaşlar , hep yüzde elli şans işi....Yurtdışı alınan pillerde rafta beklemiş oluyor , yurtiçi de , buna çare yok , tek ayırt edici durum , pillerin gerçekten olması gereken kalitede üretilmesi ve bekleme şartlarına uygun bekletilmesi...Zaman zaman piller stoklarda bekledi mi , böyle deşarj yapılması şart olur , ne yapılacak , geri dönüşüme mi gidecek , tabii ki , üç aşağı beş yukarı , bir şekilde piyasaya arz edilecek...3 pil alırsın , kalitesine bakmaz , biri cort olur , bakarsın hepsi güzel çıkar , belli olmaz yani , kesin bir yargı ile hakkında düşünülebilecek ve yorum yapılabilecek bir durum değil pil işi , çünkü sonuca etki eden o kadar çok değişken var ki , fabrikadaki işçinin bir anlık hatasından tut , evine getiren kargo firmasının bir anlık dikkatsizliğine kadar , püfff onlarca yüzlerce etken varken , sağlam bir pile kavuşmak bazen bana gerçekleşmiş bir mucize gibi geliyor...... :D

Hele bir şu üretime bakın da , siz de hak verin.......
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan Abi bu nasıl fabrikadır. İnsan biraz kirletir, pasaklı olur. Ben minik bir uçak yaptığımda bile çöpünü, pisliğini temizlemek 1 gün sürüyor ;D ;D

Kalite farkımı desek :)

Dayanamayıp dün gece 2 adette ben sipariş geçtim hala daha arayıp stokta yok demediler banada :laugh:

Raf ömrü konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum çünkü yaklaşık 2 yıldır bende olan 12s pillerim hala daha taş gibi. 1 ay önce iç dirençlerini ölçtüm merak edip en yükseği 1.9 çıkmıştı %p

Bence yeni bir marka pil ile anlaşmış olabilirler o yüzden eldekileri cıkartıyorlar sanırım :p

Arayacaklarinida sanmiyorum, kullandiklari e-ticaret yazilimi depo ile senkronizedir, zaten stok 0 olursa muhtemelen web dede stok kalmadi uyarisi vericektir,

stokta bitmiş zaten kim aldı llen cabuk cıksın ortaya :laugh: