[Görseller]: Arslanbey Buluşması - 27.12.15

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
2015 yılının son buluşmasını şahane bahardan kalma bir havada yaptık :halay: Gerçi sabahtan ciddi bir sis vardı ama biz sahaya gelinceye kadar sis dağıldı ve güneş güzel yüzünü bizden esirgemedi :halay:

Buluşmaya katılımda gayet iyiydi. Ben, Murat, Deniz, Mustafa ve Istanbul'dan Evrim bizlerleydi :thumbup: Türker kardeşim işi olunca ne yazık ki bizlere katılamadı.

İlerleyen saatlerde Arslanbey fakültesi öğrencileri bizleri kısa bir ziyarette bulundu. Ama günün en güzel süprizini Kadir kardeşimiz yaptı. Izınli olduğu için Kocaeline gelmiş ve fırsatını bulup bizlerle kısa da olsa beraber oldu ve güzel uçuşlarını izleme imkanı verdi :yuppi:

Uçuş videoları yarına hazır olur inşallah. Bugünlük günün özeti videosu ve resimleri paylaşalım :RCKolik:

Inşallah önümüzdeki hafta sonu da güzel olur da şöyle kalabalık güzel bir buluşma daha yaparız :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimlere devam %p

Kadir Sarıyıldız kardeşimizin 2.Uçuşu

Kadir Sarıyıldız kardeşimizin 1.Uçuşu

Erdeniz kardeşimizin uçuşu

Misafirlerimiz

Bize haftaya gün verin kendiniz bugün uçun alacağınız olsun abi[emoji3] haftaya da kar gözüküyor bu arada

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz burada bugün bırak uçmayı sis ve aşırı bir soğuk vardı donduk. Sizin oradaki bu güzel havayı değerlendirmişsiniz, görseller de hepiniz şahane görünüyorsunuz. Elinize sağlık.

Ah şu arabasızlık mahvetti beni :( Aklım bugün hep uçmakta kaldı. Tabiri caizse cam gibi hava vardı bugün.
Kareler süper olmuş. Ellerinize sağlık.

Çok güzel bir buluşma olmuş yine görsellerden anlayabiliyoruz :halay: :bravo:
Paylaşım için Teşekkürler :saygilar: :RCKolik:

Elinize sağlık arkadaşlar , :thumbup: çok güzel bir hava , ve çok eğlenceli bir gün olmuş her karesinden belli oluyor... :saygilar: Soğuk havaya rağmen tişörtler konuşmuş , helal olsun diyorum... :bravo:..Fakat saha tıpkı simülasyon sahası gibi görünüyor , şu nargileden ben de bir tane alsam baya iyi olacak.......... :laugh: Adamı imrendiriyorsunuz yaaa... :D :RCKolik:

Bugün burada da harika bir hava vardı ama malum hava yine soğuktu tabi , bu arada modelcilik hayatımın ciddi olarak ilk kırımını yaşadım... :laugh: Yani gerçek anlamda modelcilik yıldızının birini kaptık bugün...Sahaya 3 modelle çıkarma yaptım , uçakçıları , droncuları falan durdurdum diyebilirim :laugh: , akşam 8 pil bastım :laugh: fakat 6 pilden sonra kırım olunca , haliyle azcık keyfim kaçtı :laugh: ,ben de eve döndüm, videolar ve görseller yarın paylaşılacak...Kırım sebebini de orada tartışırız artıkın...

Tesekkurler arkadaslar :thumbup:

Bu arada hem hayirli olsun hem de gecmis olsun Hakan'im. Insallah hasar cok degildir. Konuyu merakla bekliyoruz. Ama Anlasilan moraller Yerinde, onemli olan da bu :thumbup: Tekrar gecmis olsun :embarras:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Elinize sağlık arkadaşlar , :thumbup: çok güzel bir hava , ve çok eğlenceli bir gün olmuş her karesinden belli oluyor... :saygilar: Soğuk havaya rağmen tişörtler konuşmuş , helal olsun diyorum... :bravo:..Fakat saha tıpkı simülasyon sahası gibi görünüyor , şu nargileden ben de bir tane alsam baya iyi olacak.......... :laugh: Adamı imrendiriyorsunuz yaaa... :D :RCKolik:

Bugün burada da harika bir hava vardı ama malum hava yine soğuktu tabi , bu arada modelcilik hayatımın ciddi olarak ilk kırımını yaşadım... :laugh: Yani gerçek anlamda modelcilik yıldızının birini kaptık bugün...Sahaya 3 modelle çıkarma yaptım , uçakçıları , droncuları falan durdurdum diyebilirim :laugh: , akşam 8 pil bastım :laugh: fakat 6 pilden sonra kırım olunca , haliyle azcık keyfim kaçtı :laugh: ,ben de eve döndüm, videolar ve görseller yarın paylaşılacak...Kırım sebebini de orada tartışırız artıkın...

Abi geçmiş olsun. Umarım en ur-fak şekliyle atlatırsın.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tesekkurler arkadaslar :thumbup:

Bu arada hem hayirli olsun hem de gecmis olsun Hakan'im. Insallah hasar cok degildir. Konuyu merakla bekliyoruz. Ama Anlasilan moraller Yerinde, onemli olan da bu :thumbup: Tekrar gecmis olsun :embarras:

Keyfim gerçekten yerinde Mehmedim , :D , çünkü kırım pilotajım yüzünden olmadı , neden olduğunu da anlayamadım zaten ama , hasar bir canopy , landing skid , bir de main şhaft ve aileron servo dişleri olarak özetleyebilirim , o çok sevdiğim sarıkız kanopisi artık sizlere ömür oldu anlayacağın...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bugün burada da harika bir hava vardı ama malum hava yine soğuktu tabi , bu arada modelcilik hayatımın ciddi olarak ilk kırımını yaşadım... :laugh:
Geçmiş olsun Hakan Bey. Modeli toplarsın en kısa zamanda umarım.

Hakan abi geçmiş olsun

Geçmiş olsun Hakan.

Onur TURAN' Alıntı:
Abi geçmiş olsun. Umarım en ur-fak şekliyle atlatırsın.

Sağolasın Onur'um , atlattık zaten , servo dişlisi hariç modeli tamir ettim bile... :laugh:

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Geçmiş olsun Hakan Bey. Modeli toplarsın en kısa zamanda umarım.

Sağol Mevlüt Bey , geldi geçti , şimdi servo dişlisini sipariş geçiyorum , sanırım nasip olursa haftasonu uçarım yine.... :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Hakan abi geçmiş olsun

Teşekkür ederim Emrem , yarın akşam videodan sonra bana yardımcı olursun....... :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Geçmiş olsun Hakan.

Teşekkür ederim Tevfik abi , her modelcinin başına geliyor...muş..... :lollol: