[Görseller]: Arslanbey Goblin 700 Nitro Maiden Buluşmasi - 10.09.17

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Uzun bir aradan sonra tüm ekip olarak yine sahalardaydık :hoppa:

Geçen hafta paylaştığımız üzere bu sefer toplanma amacımız hayırlı bir iş içindi :laugh: ve hayırlısı ise işimizi biraz uğraşmış olsak da başarılı bir şekilde tamamladık :halay: :yuppi:

Gelen ve katılım sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten güzel ve keyifli bir buluşmaydı :hoppa:

Bu hafta misafirlerimiz de vardı. Emre kardeşimi saymıyorum zira malum 2017 yılında konu Eskişehir'den Kocaeli'ne transfer etmiştik. Eskişehir'den Ahmet Atıcı, Sakarya'dan arkadaşı ile beraber Ali Haydar arkadaşlarımız bizlerleydi. Yani 11 kişilik güzel ve kalabalık sayılacak bir kadromuz vardı %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günü kısaca özetlersek :

1- Güne epeydir kesmeye fırsat bulamadığımız otları kesmek ile başladık. Özellikle oturduğumuz alan ve çevresi biraz yorucu bir çalışma sonrası gerçekten güzel oldu :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- Gelelim esas mevzumuza ve bir araya gelme sebebimize :thumbup: Emre kardeşim detayları paylaşacaktır ben sadece görselleri paylaşmış olayım. Gün sonunda da olsa başarılı bir maiden ile "Goblin 700 Black Nitro" filodaki yerini almış oldu :halay:

3- Bu hafta sahamız model çeşitliği, büyük jenerator olsun, mangal ve semaver olsun lojistik olarak tek kelime ile harikaydı. Buyurun sahadan kısa bir kesit

4- Bu kadar güzel ve yoğun bir günü Mangal ve semaverde çay ile taçlandırmasak elbette ki olmazdı ve bize yakışmazdı :laugh: Burada özellikle Murat kardeşimize bu organizasyon için yeniden teşekkür etmek isteriz :bravo:

5- Hava kararmasına rağmen, muhabbete henüz doyamamış olunca :laugh: müsait olan arkadaşlar ile Cafe'ye geçtik ve Buluşmamıza orada devam ettik ;D Böylece saat sabah 11:00 başlayan buluşma, gece 23:00'da bitmiş oldu :D

Bunlar da diğer görsellerimiz.

İmrenilecek bir buluşma olmuş.. Mangal, çay, muhabbet daha ne olsun... Yeni model Hayırlı Olsun Emre.. Kırımsız güzel güzel uçurursun inşaallah. Paylaşım için teşekkür ederiz..

Görseller şahane, sağlam buluşma olmuş. Mangalla semaver ekstra güzellik katıyor :)

Eline emeğine sağlık Mehmet abi, foruma düşmeden izledim videoları youtubedan :saygilar:

Dipnot: Nitroları seviyoruz ;D

Çok güzel bir buluşma oldu gerçekten. Emre abi bin nitro nazar değmesin çok yakışıklı maşallah. Maiden da tekrar hayırlı olsun.
Ben de 4 uçuş gerçekleştirdim sorunsuzca. :halay:
Murat abi ye de ayrıca teşekkürler etmek istiyorum, gerçekten tıka basa mangal yedik, çay içtik. :bravo:

Bende de bikaç görsel mevcut ;

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok güzel bir gün geçirdik katılan bütün arkadaşlara teşekkürler, yedik, içtik, uçtuk muhabbet ettik harikaydık :RCKolik:

Elinize sağlık arkadaşlar güzel bir buluşma olmuş... Emre yeni model hayırlı olsun bu arada :)

Bir nitro funfly :thumbup:
Görüntüleri ben de foruma düşmeden izledim.Hepsi birbirinden güzeldi. :bravo:
Emrem,nihayet hayırlı olsun kardeşim,artık bolca uçuşlarını izleriz inşallah :thumbup:
Oldukça kalabalık ve güzelsiniz, ama bazı adamlar vardır,sessiz sakindirler ama günün kahramanı onlardır,Murat bana göre günün kahramanı ,hem lojistik hem catering anlamında ,bravo Murat :bravo:
Tek kelimeyle mükemmel ve end summer bir buluşma,hepinizin emeklerine sağlık arkadaşlar :RCKolik:

Başından sonuna kadar keyifli bir gündü.Katılan bütün arkadaşlarımızın ellerine emeklerine sağlık. :bravo:
Murat ve Erdiniz'in de ellerine sağlık, sağolsunlar bizi aç ,susuz ve çaysız bırakmadılar. :bravo:
Emre'ye de tekrardan hayırlı uğurlu olsun.NX7 den beri devam eden nitro pişmanlıktır serisine dün noktayı koyduk gibi.Kırımsız, keyifli ve bol uçuşlar dilerim.
Gün sonu nargile cafe buluşması da günün yorgunluğunu atmak için bire birdi. :halay: :halay: :RCKolik:

Katılmakyı çok istediğim katılamadığım bi buluşma olmuş.

Emre abi yeni modelin tekrar hayırlı olsun [emoji5]

Mehmet abi haklımı ne? Nitro pişmanlık mı? [emoji28]

Sabahtan akşama kadar motor mu çalıştırılır yahu [emoji12]

Güzel ve keyifli bir buluşma olmuş paylaşım için teşekkürler. Emrenin modeli tekrar hayırlı olsun, kırımsız uçuşlarınız olsun :saygilar:

Yine farklı, unutulmayacak bir buluşma gerçekleştirdik. :thumbup:

Emre'nin şiir gibi nitro çalışmakta inat edince epey bir bizi de starteri de hırpaladı. :'( Saatlerce kedinin ciğere baktığı gibi izledik modeli. :laugh:

Sonunda maiden gerçekleşmeseydi moraller biraz bozulacaktı sanırım ama neyseki final çok güzel oldu. :hoppa: :hoppa: :hoppa:

Katılan herkese ve özellikle de Murat'a teşekkürler, söylemesi ayıp çok fena yedik içtik aynı zamanda. :laugh:

Benim nitroya da bir el atmam ve bir dahaki buluşmada Emre'yi yalnız bırakmamam lazım. :RCKolik:

Herkesin ellerine ayaklarina saglik, cok keyifli bir gun gecirdik gercekten :)

Motor bu sefer gercekten cok ugrastirdi. Kolay degil, 7 saat sonra kaldirabildim modeli. Starter'a basmaktan elim agriyor iki gun sonra bile :) Bu arada starterin one-way rulmanlari da dagilmis :D

Neyse detaylari goblinin konusunda paylasicam, ama NX7'de olsun, bu modelde olsun, nitro maceramin basindan beri yasadigim zor calisma probleminin kaynagi buji isiticisi cikti. Normalde 30sn boyunca bujiyi isitmasi gereken arkadas bozuk oldugu icin bujiyi bir isitiyor, bir isitmiyormus... isittigi ana denk gelirsek motor atesleniyor, isitmadigi zamanlarda ise motora haybeden yakit basiyormusum. Sonra tabi ki motor boguluyordu ve bir kere calistirana kadar 4 kere bujiyi sokuyordum :D

Bu durumun zincirleme olarak etkiledigi bir suru durum da gerceklesiyordu, modelin bir gunu bir gununu tutmuyordu. Maiden ucusunun aksama kadar sarkmasinin sebebi ise motorun calistiktan sonra anlamsiz sekilde stop etmesiydi ki, o bambaska ve cok basit bir olaydan kaynaklaniyordu, onu da gun sonunda cozebildim :) Detaylar goblin konusunda olacak...