[Görseller]: Burdur Bulusmasi - 20.08.17

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün Hakan kardeşimle her sene oldugu gibi geleneksel Burdur buluşmamızı gerçekleştirdik :halay:

Buluşmaya Hakan kardeşimin evinde başladık. Yakında maiden yapacağı modelin son fiziki montaj kontrollerini yaptık. İnsallah hafta içi de elektronik ayarlarını yapacağız. Hedef bayram sonrası maiden :halay:

Sarı kız Mini Titan, Blade 180 ve ayarları Yen'i biten Goblin 380 modellerimizi kapıp uçuş sahamiz olan Burdur golü yakınındaki alanımıza gectik.

Hava sonradan kapanır ama yine de toplamda 10 uçuş falan yaparak pasımızı atmış olduk.

Kısa ama güzel bir gündü :bravo:

Gelelim bendeki görsellere. Hakan kardeşimde de olması lazım, o da bugün paylaşır büyük ihtimal.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burdur Bulusmasi - 20.08.17

Bunlarda kısa videolarımız

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla süper olmuş. Riv riv riv :lol:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harika [emoji7] bende İzmir Aliağa'da ufak, ufak takılıyorum [emoji5]

Hakan abiyi uzun süredir görememiştim, elinize sağlık güzel bir buluşma yapılmış :hoppa:

Bu arada rivriv ;D

Harika buluşma olmuş :)

Hakan abiyi emektar modeliyle sahalarda ve 600 maiden hazırlıklarında görmek çok güzel :bravo: Burdur'u da biraz tanımış olduk videolardan konuşmalardan... İştahımız açıldı sabah sabah ;D

Mehmet abi 380 indeki kse skidleri daha çok beğeniyorum ben, diğer standart olanı model skid kırmış da burnun üzerine oturmuş gibi duruyor. Bunda hem iniş takımı var görünüyor, hem de yırtıcı görünüyor. Çok güzel model hem görünüm olarak hem elektronik olarak. Umuyorum koby istenen kafaturlarını verir, olmazsa pinyonla ayarlarsın zaten. Kırımsız uçuşlar, paylaşımlar için de teşekkürler ayrıca :saygilar:

Teşekkürler arkadaşlar, Mehmet'le yılda bir kere buluşma yapabildiğimiz için,baya özleniyor. :heartxf:
Çok zevkli bir buluşmaydı,kısa ama full uçuşlu ve de kırımsız güzel bir gündü.Mehmet kardeşimin ellerine sağlık. :RCKolik:

Vay abilerime bak süpersiniz :)
Bu buluşma yılda bir oluyor ama tam oluyor gerçekten, fazlasıyla doyurucu.
Hakan abi yeni model süper yakışır ;)
Mehmet abinin 380 daha bir güzel göründü gözüme videoları akşama izlerim ancak, görsellerde yetmiş havayı vermeye.
Ali sende aliağaya ne ara geçtin ? Maşallah durmuyorsun.

Hepinize kırımsız uçuşlar arkadaşlar.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Valla süper olmuş. Riv riv riv :lol:
Tam o kısmı çekmemişim ama gerçekten tam Riv rivlik bir buluşma oldu :laugh:

ali yalçın' Alıntı:
Harika [emoji7] bende İzmir Aliağa'da ufak, ufak takılıyorum [emoji5]
Küçük modelin güzelliği de bu zaten, at bagaja şehir şehir senle beraber gezsin :thumbup:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Hakan abiyi uzun süredir görememiştim, elinize sağlık güzel bir buluşma yapılmış :hoppa:

Bu arada rivriv ;D
Teşekkürler kardeşim :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Harika buluşma olmuş :)

Hakan abiyi emektar modeliyle sahalarda ve 600 maiden hazırlıklarında görmek çok güzel :bravo: Burdur'u da biraz tanımış olduk videolardan konuşmalardan... İştahımız açıldı sabah sabah ;D
Arada az da olsa bir Burdur tanıtımı yapmaya çalıştık :D Kimbilir belki bir RCKOLIK Burdur buluşması yaparız bir gün.

Trex 600 ESP yakından çekmeyi unutmuşum ama bu hafta mutlaka videosunu çekerim. Valla model sıfır, tertemiz :halay: İnşallah Bayram sonrası havadaki yerini alacak

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet abi 380 indeki kse skidleri daha çok beğeniyorum ben, diğer standart olanı model skid kırmış da burnun üzerine oturmuş gibi duruyor. Bunda hem iniş takımı var görünüyor, hem de yırtıcı görünüyor. Çok güzel model hem görünüm olarak hem elektronik olarak. Umuyorum koby istenen kafaturlarını verir, olmazsa pinyonla ayarlarsın zaten. Kırımsız uçuşlar, paylaşımlar için de teşekkürler ayrıca :saygilar:
Valla bu Skidler bile alışık olmayınca havada bir tuhaf geliyor insana :laugh:

Biraz uğraştırdınız ama sonunda istediğimiz kafa devrine yakın değerler elde ettik. Mrcalc tam olarak doğru hesaplamadı ama yaklaşık değerler verdi.

Ayrıca çok enterasan ama Türker ile beraber takometre ile ölçüm yaparken hiç bir modelde bu kadar zorlanmamıştık. Nedense palleri net olarak duruyor şekilde görmek gerçekten büyük eziyet oldu. Herhalde yüksek kafa devri yüzünden olsa gerek :)

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Vay abilerime bak süpersiniz :)
Bu buluşma yılda bir oluyor ama tam oluyor gerçekten, fazlasıyla doyurucu.
Hakan abi yeni model süper yakışır ;)
Mehmet abinin 380 daha bir güzel göründü gözüme videoları akşama izlerim ancak, görsellerde yetmiş havayı vermeye.
Teşekkürler Mustafa'm :thumbup:

Görseller ve mini tanıtım süper.. Hakan hocam sağlam vaadlerde bulunmuş Burdur buluşması için :) Mutlaka gidilir :) Teşekkürler paylaşım için :RCKolik: :saygilar:

Ellerinize saglik abilerim. Burdur bulusmasini yapalim en kisa zamanda valla :) 600'u de merakla bekliyorum

Yine bir Rckolik klasiği ve Burdur buluşması. :thumbup: :halay: :halay:

Hakan abiyi de özlemişiz doğrusu, Burdur tanıtımı da gerçekten iştahları kabarttı. :laugh:

Bu arada Mehmet abi yeni bir " Flight Mode " kazandırmış literatüre " İdle 0 ", " idle 1 ", " Riv Riv Mode " :lollol: :lol:

Kumandalara kaydedlimde " idle 2 " ye atınca " Riv Riv Mode " diye söylesin voice telemetry ;D

Buluşmaların ve görsellerin devamını bekliyoruz. :RCKolik:

Riv riv mode ;D
Mehmet gün geçmiyor ki literatüre birşeyler eklemesin. Ama gerçekten riskli bir yerde uçuyordum,napıyım kardeşim,yerim daaar :D

Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz :bravo: uçuşlarda süper kırımsız bir gün daha ne olsun :) ;) :saygilar:

Patronu bu akşam azcık yordum :laugh: Bana epeyce bir fırça attı , ben de yüzsüzlüğe vurdurdum ;D .
Artık uçacağına aklım kesmeye başladı da ,odanın son hali böyle,Mehmedim hakkını helal et kardeşim :thumbup: