[Gorseller]: Haftaiçi Gece Buluşması - 20.03.14

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Uzuuuun bir aradan sonra nihayet gectigimiz persembe akşamı, İzmit modelciliğin duayenleri Ömer, Taner, Hüseyin ve Recep abimizle bir araya gelebildik :halay: Türker kardeşim ne yazık ki işleri nedeni ile bizimle beraber olamadı :embarras:

Ilk buluşma noktamız Ömer abimizin evi oldu. Kendisi sağolsun bizlere güzel ve lezzetli bir balık ziyafeti çekti :yuppi: Balığın yanındaki salata da, en az balık kadar lezzetliydi :) Buradan kendisi bir kez daha teşekkür etmek isterim. :saygilar:

Ömer abi balıkları hazırlarken, oğlu Cihan ev içinde V922 ile bize hover gösterisi yaptı. Bu gidişle inşallah Cihan kardeşimizi başarılı bir helici olacak :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alkolla alakam olmamasına rağmen HELICILER için ÖZEL Şarap üretildiğini görmek, beni mutlu etti :lollol:

Güzel yemek sonrası Karamürselle geçtik. Aynı zamanda Beden Eğitimleri öğretmeni olan Hüseyin abimiz ile buluştuk ve kapalı spor salonda başladık eğlenmeye ;D

Uçuşlar sonrası akşam sporunu yapmayı da ihmal etmedik tabii ki :lollol:

Başlığı görünce acaba dedim Mehmet Bey gece pallerinden mi aldı. Bi ara bir konu vardı şu ışıklı paller hakkında.

Ama daha güzel bir buluşma olmuş. Hem balık hem uçuş ziyafeti.. Dostluğunuz daim olsun.

Cahit Kaş' Alıntı:
Başlığı görünce acaba dedim Mehmet Bey gece pallerinden mi aldı. Bi ara bir konu vardı şu ışıklı paller hakkında.

Ama daha güzel bir buluşma olmuş. Hem balık hem uçuş ziyafeti.. Dostluğunuz daim olsun.
Güzel dilekler için çok teşekkürler Cahit Bey :thumbup: Sen söyleyince şimdi hatırladım ama nette aradım bir türlü bulamıyorum :-\ Night Blade sahip bir micro vardı ama neydi markası acaba :rolleyes:

Malesef böyle güzel bir buluşmayı kaçırdım. :'(

Yansam yansam hangi birine yansam bilemedim; balık mı, muhabbet mi, uçuşlar mı, basket mi.......

Nefis bir buluşma olmuş. :bravo: :halay:

Arkadaşlar, iyi ki geldiniz, ayaklarınıza sağlık! Malum, yalnız başına muhabbet olmuyor, aç acına hiç olmuyor.

Videolarda heli uçurduğuma aldanmayın! Esas olarak uçakçı olsam da helicileri severim, iyi çocuklardır! :) Onun için "size özel üretim şarap" yaptırdım. :lol:

Hüseyin'in çayı da yemek üstüne iyi geldi doğrusu. %p

Her şey iyiydi de, baskette biraz "makara" olduk ama, olsun! :embarras: Hayatta eline top değmemiş birisi için idare edin artık! (Aslında çizgiyi fazla uzaktan çekmişler, salon hatalı! :laugh:)

Türker Akgün' Alıntı:
Malesef böyle güzel bir buluşmayı kaçırdım. :'(

Yansam yansam hangi birine yansam bilemedim; balık mı, muhabbet mi, uçuşlar mı, basket mi.......

Nefis bir buluşma olmuş. :bravo: :halay:

Türker, sen de olaydın iyiydi. :( Ama söz, güzel bir havada bahçede telafi ederiz.

Kadim dostlarla zaman geçirmeyi özlemiştim.ayağınıza sağlık.kısa bir sürede olsa keyifli muhabbetler ettik.

Omer Erkan' Alıntı:
...Türker, sen de olaydın iyiydi. :( Ama söz, güzel bir havada bahçede telafi ederiz.
Ömer Abi'den sözü aldığımıza göre içimiz rahat artık. :saygilar: