[Gorseller]: Istanbul Kemerburgaz Buluşması 13.4.2014

Mordo Ortaşı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün çok güzel bir buluşma ve uçuş gerçekleştirdik.
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    145.8 KB · Görülme: 139
  • 2.jpg
    2.jpg
    148.8 KB · Görülme: 134
  • 3.jpg
    3.jpg
    140.1 KB · Görülme: 134
  • 4.jpg
    4.jpg
    109.5 KB · Görülme: 134
  • 5.jpg
    5.jpg
    78.7 KB · Görülme: 135
İstanbul buluşması

videolar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İstanbul buluşması 13.4,2014

Mordo abi yeni mekan harikaymış, tıpkı bizim burası :yuppi: Güzel buluşma olmuş belli %p

Resimlerde daha öncekilerden çok farklı, tek kelime ile harika :thumbup: Yanlız Cenk kıskanmadım değil :embarras: Nerede ise 1 yıldan fazla beraberiz ama bizim şöyle 1-2 fotomuzu çekmedin be abi :'( :D

ve Yalçın kardeşimiz uçuyor :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mordo abi yeni mekan harikaymış, tıpkı bizim burası :yuppi: Güzel buluşma olmuş belli %p

Resimlerde daha öncekilerden çok farklı, tek kelime ile harika :thumbup: Yanlız Cenk kıskanmadım değil :embarras: Nerede ise 1 yıldan fazla beraberiz ama bizim şöyle 1-2 fotomuzu çekmedin be abi :'( :D

Evet Mehmet bey haklısınız
bugün 7 pil 550 ile uçtum, 6 pil 450 ile uçtum ve huzurlu bir şekilde eve döndüm
ilk buluşmamızda bol bol fotoğraflar çekeceğim.

Mordo Ortasi' Alıntı:
Evet Mehmet bey haklısınız
bugün 7 pil 550 ile uçtum, 6 pil 450 ile uçtum ve huzurlu bir şekilde eve döndüm
ilk buluşmamızda bol bol fotoğraflar çekeceğim.
13 pil, süper. Kendi uçuş rekorunu kırmışsın abi ;)

Süper buluşma olmuş gerçekten. :thumbup:

Mordo Abi 13 pil muhteşem bir olay. :eek: Benim rekorum 10 falandır makismum, o da Mcpx BL'nin 6 pilinden sonra 4 pil 450 diye hatırlıyorum. :laugh:

Görseller, saha çok güzel. :halay:

Abi cok güzel bir ortam olmuş.Yeşillikler içinde güzel bir uçuş sergilemişsiniz. Böyle görünce bende memleketimi özledim.. :saygilar:

13 pil uçmakda ayrı bir güzel olmalı : :)

Selam arkadaşlar. Mordo abi olayı bitirdi.Dün 1 dakika bize fırsat vermedi,düşünün bütün gün o 13 pil uçtu bense 2 depo uçabildim.daha ne diyeyim...

CENK EŞSİZ' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Mordo abi olayı bitirdi.Dün 1 dakika bize fırsat vermedi,düşünün bütün gün o 13 pil uçtu bense 2 depo uçabildim.daha ne diyeyim...
Cenk anlaşılan siz de sahayı çok boş bırakmışsınız :laugh: Mordo abimiz de değerlendirmiş :D

iki kişilik buluşma :rolleyes: bende buluşma diyince 10-15 kişilik buluşmalar anlamıştım sanırım herkes kendi arasında buluşuyor duyuru filan yapılmıyor doğrumu anlamışım?

Ahmet Turan' Alıntı:
iki kişilik buluşma :rolleyes: bende buluşma diyince 10-15 kişilik buluşmalar anlamıştım sanırım herkes kendi arasında buluşuyor duyuru filan yapılmıyor doğrumu anlamışım?
Sevgili Ahmet resimlere bakarsan buluşmanın 4 kişi olduğunu rahatlıkla görebilirsin ;) Dolar yüksek, helici sayısının gün geçtikçe azaldığı dikkate alınırsa 4 kişilik buluşma oldukça iyi sayılır ;) Mesela biz Kocaeli'nde Türker ile beraber sadece 2 kişiyiz.

Bizim forum ortamında buluşma ile anket açılmıyor doğrudur. Ama diğer forumlarda mesela kardeş forumumuz ClubRC'de anketler var. Sen İstanbullu olduğun için anadolu yakasında standard olarak her cumartesi F1 yada Orhanlı'da buluşma var. Kesin olmasa da pazar günleri avrupa tarafında Kemerburgaz buluşmaları var.

Senin bahsettiğin 10-15 kişilik hatta bazen 30 kişilik buluşmalar yılda sadece 1-2 defa yapılıyor ve bu buluşma ile ilgili davet tüm forumlarda paylaşılıyor ;)

Biz burada "bir" kişilik buluşmalar düzenliyoruz. Ona da buluşma denilirse tabi :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Biz burada "bir" kişilik buluşmalar düzenliyoruz. Ona da buluşma denilirse tabi :)
Bence fazlasıyla sayılır çünkü biz buralardan mekandan bağımsız olarak dahil oluyoruz o buluşmalara, az biraz zaman kaymasıyla. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Bence fazlasıyla sayılır çünkü biz buralardan mekandan bağımsız olarak dahil oluyoruz o buluşmalara, az biraz zaman kaymasıyla. :laugh:
Kesinlikle sana katılıyorum Türker'im :thumbup: Cahit Bey ya da bir başka üyemiz belki gündüz yanlız uçmuş olabilir ama akşam olup videoları yükleyip konu olarak bizlerle paylaşınca, bizler biraz geçikmeli de olsa evimizdeki koltuklardan elimizde çay ile bu buluşmaya bizzat katılmış oluyoruz :halay:

Zaten videoları neden çekip forum ortamlarında paylaşmak için zaman harcıyoruz ki ;) Zaten uçan da videoyu çeken de canlı canlı izliyor bu uçuşları, öyle değil mi :laugh: