Görseller Manisa M.havk havacılık Klübü Buluşmalari

Geçenlerde kulaklarım çınlıyordu. Nedenini şimdi anladım. Herkese merhabalar. Uzun süredir ortalarda yokum farkındayım ama bununda kendimce sebepleri var. Sadece buraya değil genel olarak sosyal medyaya biraz uzak kaldım.
"İnzivaye geçilip kendimi yeniledim, bomba gibi geri dönüyorum" mu diyorsun şimdi Nesimi hocam :laugh:
O yüzden uçuşlarla ilgili çok bir şey paylaşamadım. Bir fırsat bulup yeni konular açacağım yaptığım uçaklarla ilgili. Şimdilik hazır fotoğrafları da paylaşılan uçakların uçuşlarına dair iki video ekleyip kaçayım. :D:D
Sen Quad sonrası EPP uçak işine iyice daldın anlaşılan :) Yeni modellerin konularını merakla bekliyoruz :RCKolik:

"İnzivaye geçilip kendimi yeniledim, bomba gibi geri dönüyorum" mu diyorsun şimdi Nesimi hocam :laugh:

Sen Quad sonrası EPP uçak işine iyice daldın anlaşılan :) Yeni modellerin konularını merakla bekliyoruz :RCKolik:

Bu terimi kullanmak yanlış olur. Sonuçta ben uçuşlarıma tam gaz devam ediyorum. Aslında tek sıkıntı bir türlü makus talihimi kıramadığım video kayıt. İlk kameram olan SJ yi kaybettiğimden beri kamera konusunda yüzüm hiç gülmedi. Şeytana da uymadım ki taa en başında bir gopro almadım. Para verdiğim kameraları düşündüğümde en az iki tane gopro alabiliyorum. Gopro ya da Mayıs ayında paraya kıyıp kavuşabildim. Orta da video olmayınca da sosyal medya da paylaşacak birşey bulamadım açıkçası. Uzaktan seyrederek geçiyordu zaman. Bakalım inşallah yeni kameramla daha fazla video ile paylaşımlarımı artıracağım.

Quad işine hiç bir zaman ara vermedim ama benim bu hobiye başlangıcım ve sevdam uçak olduğu için o daldan da hiç kopmak istemiyorum. Benim son birkaç yıldır olayım aksiyon fpv. Quad doğası gereği bunu zaten veriyordu ama ben uçaklarla da bunu desteklemek istiyorum. Son dönemlerde yaptığım uçaklar hep buna yöneliktir. Kendim uçamıyorum bari en azından böyle avunuyorum. O yüzden uçak ve quad ile fpv olayım idame ettirebileceğim sürece devam edecek bende.

Paylaşım için teşekkürler Nesimi abi. :saygilar: Özellikle ikinci video baş döndürücü :D

Geçenlerde kulaklarım çınlıyordu. Nedenini şimdi anladım. Herkese merhabalar. Uzun süredir ortalarda yokum farkındayım ama bununda kendimce sebepleri var. Sadece buraya değil genel olarak sosyal medyaya biraz uzak kaldım. Uçuşlara uzak değiliz tabi fırsat buldukça hafta sonları uçmaya evde bir şeyler yapmaya devam ediyorum. Geçen zamanda yaptığım uçaklarla ilgili biriken fotoğraflar var ama maalesef video yoktu. O yüzden uçuşlarla ilgili çok bir şey paylaşamadım. Bir fırsat bulup yeni konular açacağım yaptığım uçaklarla ilgili. Şimdilik hazır fotoğrafları da paylaşılan uçakların uçuşlarına dair iki video ekleyip kaçayım. :D:D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Burda pilot Mert Aygün zevkten dört köşe olurken. :D:D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cemil Yas bir ara uğra. İllaki yardımcı olacak biri çıkacaktır.
Cemil bey merhaba telefon bozulunca yazdığınızı ancak görme fırsatım oldu kusura bakmayın , nezaman isterseniz gelin her pazar hava iyi olduktan sonra istisnasız ordayz yardımcı oluruz

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Herkeze hayırlı haftalar.Takibi brakmadık ama uzun süredir birşeyler paylaşamıyorum ve sizleri manisadaki buluşmalardan mahrum brakıyorum ,bu sebepten ötürü dünki buluşmada biraz fotoğraf ve video çektim diyerekten yüklemeye başlıyorum?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkeze hayırlı haftalar.Takibi brakmadık ama uzun süredir birşeyler paylaşamıyorum ve sizleri manisadaki buluşmalardan mahrum brakıyorum ,bu sebepten ötürü dünki buluşmada biraz fotoğraf ve video çektim diyerekten yüklemeye başlıyorum?
Valla yalan yok kardeşim, özlemiştik sizleri :thumbup: Görseller için teşekkür ederiz, ellerine emeklerine sağlık:yuppi:

Teşekkür ederim mehmet abi ,abi manisada bir buluşma düzenleme durumu olur mu sizin açınızdan misafir edelim sizleri
Valla hep istiyoruz da işte bir türlü zamanı ayarlamayanım :( İnşallah 2019 yılı içerisinde uygun bir zamanda yapalım güzel bir RCKolik Manisa buluşması kardeşim :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Merhabalar rckolik ailesi? uzun zamandır fotoğraf yükliyemiyordum ,dün keyifli güzel uçuşlar yaptık ve günü mutlu kapattık.Videolarını henüz yükliyemiyorum ancak sizlerle birkaç kare fotoğraf paylaşıyorum ve yaşam belirtisi gösteriyorum??