Görseller Manisa M.havk havacılık Klübü Buluşmalari

Dün RCKolik üyelerinden Ufuk Arıcan beyle Manisa'da kırımsız güzel bir uçuş günü yaşadık. Sabahtan yağan hafif yağmur ile öğleden sonra çıkan rüzgar keyfimizi hafiften kaçırsa da uçuşlarımızı yaptık, zehiri attık.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dün RCKolik üyelerinden Ufuk Arıcan beyle Manisa'da kırımsız güzel bir uçuş günü yaşadık. Sabahtan yağan hafif yağmur ile öğleden sonra çıkan rüzgar keyfimizi hafiften kaçırsa da uçuşlarımızı yaptık, zehiri attık.
Uçmuşsunuz ya, önemli olan bu değil mi :thumbup: :heartxf:

Yine Manisa, Ufuk beyle beraber.
Tam hafta sonları açıldı derken yine sarpa sardık. Emekliliğin faydası, hafta içi gidebiliyoruz.
Ufuk bey filosunun bir bölümünü getirmiş.
Kırımsız 15 sorti falan uçtuk, zehiri attık.

Tam hafta sonları açıldı derken yine sarpa sardık. Emekliliğin faydası, hafta içi gidebiliyoruz.
Özellikle bu dönemde hafta içi uçuşa gidebilmek büyük bir nimet :thumbup:
15 sorti, tek kelimeyle harikasınız %p:thumbup: Güzel video düzenleme ve paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz @Selahattin GÜVENÇ :bravo::bravo::RCKolik:

Yine Manisa, Ufuk beyle beraber.
Teheeyy....
Özellikle bu şarkı var ya bu şarkı... Ne anılar, ne yaşanmışlıklar hatırlandı...
:heartxf:

Gel de kıskanma!... Emekli, uçuş alanı, güzel hava ve de bir yandaş! ? Üzerine bir de 15 sorti uçuş... ? Ben birini bulsam diğerini bulamıyorum. ?Artık bir radyom "olup olmaması" gerektiğini bile düşünür oldum.
Abi bozma moralini, ben de senin gibiyim...

Gel de kıskanma!... Emekli, uçuş alanı, güzel hava ve de bir yandaş! ? Üzerine bir de 15 sorti uçuş... ? Ben birini bulsam diğerini bulamıyorum. ?Artık bir radyom "olup olmaması" gerektiğini bile düşünür oldum.
ÖmerBey, Deniz Bey Çarşamba yine gidiyoruz, atlayın gelin :evil::evil::evil:

Davet için teşekkürler. Elimde olsa koşa koşa gelirdim. Yakınlarda Manisadan geçeceğim ama, yalnızca transit. ?:cry:
Ayrıca Manisa'daki pist Akhisar İzmir istikametinde yoldan 3-4 km içerde, çay molası yaparsınız, sizin seyahat zamanı netleştiğinde haberleşelim.