[Görseller]: Mini Kocaeli Buluşması // 4.2.2017

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Bu yıl kış göz açtırmadı, çok soğuk geçiyor. Yaklaşık iki ay aradan sonra havanın hafiften ısınmasını fırsat bilip soluğu Kocaeli'de aldık. Rüzgarlı ve bulutlu olsa da en azından fazla üşütmeyen bir hava vardı. Doğuş'un Protos 380'in maiden uçuşunu da yaptık. Başlangıçta Mehmet abi, Doğuş, Rasim ve ben vardık, sonradan Kocaeli ekibinden Mustafa, diğer Mustafa ve Türker de aramıza katıldı. Diğer resimler ve videolar da gelecek. Her zamanki gibi çok keyifli bir gün geçirdik, uçuşa ve sohbete doyduk :) Video ve resimler sizlerle.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Doğuş'un ilk gerçek helikopter uçuşu ve Protos 380 maiden:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Doğuş'un üçüncü uçuşu:

Rasim'in güzel uçuşlarından biri:

Veeeee... Bu videoya dikkat! #Saltbae MaxV2 :lol:

[Video]: Mini Kocaeli Buluşması // 4.2.2017

Dogus hayirlisi olsun maiden %p

Protosa bonfile muamelesi yapilmasi guzel olmus :laugh:

Elinize saglik, ucuslar ve cekim cok guzel olmus.

Doğuş gözün aydın, kazasız belasız madein yaptın artık arkası gelir inşallah, arada kaçamak güzel bir buluşma yapmışınız süper olmuş, yağıştan dolayı bu hafta bizim uçuşlar iptal oldu hevesimiz kursağımızda kaldı bu paylaşımlarla keyif bulduk. :bravo:

Yanlız Rasimin videosu süper olmuş, sesli güldüm alem adamsınız :lol: :lollol:

Doğuş yeni tarafın ve modelin hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilerim.

Protos Max 2 de bir harika sesiyle, uçuşuyla, kanopi takilmasiyla.

Çok güzel buluşma olmuş artık sezon açılıyor daha güzel buluşmalar yapmanız dileklerimle.

Paylaşım için teşekkürler.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah süper buluşma olmuş.

Doğuş hayırlı olsun güle güle kullan modelini. Senin de benim gibi inişler adrenalin seviyesi yüksek belli :)

Rasim in Nusret e rakip videosu 10 numara olmuş %p Bence fenomen olur bı video :bravo: Hele şu canopy taktıgı an a bayıldım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok keyifli bir gündü. :) Emeği geçen herkese teşekkürler.. :RCKolik:

Hayırlı olsun maiden Doğuş hocam...

Süper buluşma süper paylaşım [emoji2]

Herkese teşekkür ederim çok eğlenceli ve güzel bir gün oldu benim içinde. Ayrıca heyecanlıydı. Özellikle heyecanımı yerinde paylaşan, destek olan tüm abilerime teşekkür ederim. :RCKolik:

Kış malesef çok sert geçiyor...Bu görüntüler içimizi ısıttı....Çekenlerin ve paylaşanların ellerine sağlık... :saygilar:

Doğuşu tebrik ediyor ve maşallah diyorum... :thumbup:
Doğuşun maidende bu kadar soğukkanlı olması ve rahat bir uçuş yapmasının altında yatan bir kaç neden olduğunu düşünüyorum.
Birincisi , gerçekten helikopteri kurup ayarlamasındaki maharete bakarsak , araştırmacı ve okuduğunu idrak edebilen ve uygulamasını da rahatlıkla yapabilen bir karakteri olduğu için.
İkincisi , heliyi kurarken boş durmayıp , gerçek anlamda simülasyon çalışmış olmalı..
Üçünüsü , heliye geçmeden önce uçak uçurduğu için , oradan gelen , uçarken daha az stresli ve konsantre olabilme becerisi kazanmış..
Dördüncüsü de , demek ki sadece bunlara bağlı olmayan , temelde bir helikopter sevgisi ve yeteneğinin varolması bana göre..
Tüm bunlar bir araya gelince de , başarı bir tesadüf değil , kaçınılmaz sonuç oluyor doğal olarak :bravo:

Rasim , kanopiyi takma tarzın , fenomen olma yolunda aday :D , fakat skidler ciddi manada sağlammış , görmüş olduk sayende :thumbup:

Bu soğuk havada herkesi evinden kaldırıp , orada buluşturan bu heli aşkı da , ayakta alkışlanır arkadaşlar , herkese bravo... :bravo: :RCKolik:

Doğuş tekrardan hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar.Keyifli buluşma olmuş herkesin eline sağlık. :saygilar: :thumbup:

Güzel buluşma olmuş... Görseller için teşekkürler, Elinize sağlık... Herkese selamlar...

Sent from my iPad using Tapatalk

Doğuş maiden hayırlı olsun. Soğuk bir havada bol muhabbetli matraklı buluşma olmuş anlaşılan hele son video gerçekten hoş olmuş, Rasim modelim şekil önümden çekil diyosun yani[emoji6][emoji6]görseller içinde teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel buluşma olmuş... Maiden uçuşunda hayırlı olsun Doğuş... :) Rasimin videoya bittim zaten :)