[Görseller] Sancaktepe team Süpriz buluşma\\Mehmet küçüksarı ve Doğukan ocak ile

fatih cebir

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta yine süpriz bir buluşma gerçekleştirdik, çok keyif aldığım bir buluşma oldu. Doğukanın istanbulda bulunması ve Mehmet abi'nin de bize süpriz bir şekilde katılması ile harika bir gün geçirdik.Günü kırımsız tamamladık, saha hiç boş kalmadı diyebilirim, 2017 buluşmaları hızla devam ediyor Allah nazarlardan saklasın. Bu arada ramazan ayına girmeden bomba bir jubile yaptık galiba :D tabi ramzanda yine uçuşlara devam etmeyi planlıyoruz ama gece uçuşları olacak galiba iftardan sonra yani :D bakalım inşallah bir organize yapabiliriz. :yuppi: :halay:

Tekrar bize katılımlarından dolayı şeref veren, başta, Mehmet abime, Doğukan kardeşime ve diğer takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah dostluğumuzu ve birlikteliğimizi bozmasın arkadaşlar tekrar görüşmek dileğiyle selamlar.. :RCKolik:
fotolar gelsin bakalım...... :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu buluşmada bol bol video çektik paylaşalım bakalım.. :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Görseller] Sancaktepe team Süpriz buluşma\\Mehmet küçüksarı ve Doğukan ocak ile

Burada da EN ÖZEL VIDEO ve RESIMLER :laugh: ;D paylaşaım

Her ne kadar daha geçen hafta Cumartesi buluşma yapmış olsakta, koşuşturmadan ya da o an sahadaki muhabbetin tatlılığından uçmaya fırsatım olmamıştı. Koca gün sadece 1 pil uçuş yapabilmiştim :laugh:

Malum bu haftasonu ramazan başlıyor. Oruçlu iken nedense benim pek uçuş yapasım gelmiyor :laugh: Bu nedenle Sancaktepe ekibinin çarşamba günü Doğukan ile yapacağı buluşma tam derdime şifa oldu.

Önce Doğukan ile Viaport buluşup, Fatih kardeşimizin mekanına geçtik. Video ve resimlerden de görüleceği üzere güzel bir mekanı var. Lezzetli bir öğle yemeği sonrası ekip halinde 13:30 gibi sahaya geçtik.

Her ne kadar uçuşlar 19:30 kadar sürdü ise de akşam yemeği ve sonrasındaki muhabbet nedeniyle oradan ayrılmamız 23:00 buldu.

Güzel uçuşların olduğu, kırımsız süper bir gün geçirdik.

Doğukan ve Ediz yine modellerin canlarını aldılar ;D Cem, Erkan, Fatih ve ben onlar daha acımasız olup, modelleri kıyamadığımız için sakin sakin uçmayı tercih ettik :lollol:

Doğukan'ın LEHIM erittiği son uçuşu 3.video mutlaka izleyin derim :thumbup:

Boyle güzel bir gün geçirmemizi sağlayan Sancaktepe takımına bir kez daha cok tesekkur ederiz, her şey tek kelime e harikaydı :thumbup: :halay: İnsallah bir sonraki buluşmada görüşmek dileğiyle :saygilar:

Erimeyen lehim istiyoruz ... Şaka bir yana loglarda kaç watt ve amper pik gördüğünü merak ettim . Bu aletler bunun için yapılıyor , alın canlarını :agreed:

Mehmet abi ve Doğukan sancaktepeye hoşgeldiniz aranızda bulunmayı bende çok isterdim ama malum sebeplerden dolayı katılamadım inşallah birdahaki sefere aranızda olurum Doğukan ve Ediz zaten aşmışlar olayı ama bugün yine farkettim ki Fatih abi gümbür gümbür geliyor şuan gayet kendinden emin uçuyor hele o pirodan çıkarken iki üç tur kuyruk çevirmeler falan çok hoş gözüküyor abi devam böyle harikasın[emoji1303]Mehmet abi tekrar bekleriz seni Sancaktepe team ile beraber görmek güzeldi selametle kalın. Saygılar Selamlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harika bi buluşma olmuş [emoji7]

Doğukan geçmiş olsun güzel kurtardın modeli [emoji106] uçuş boyunca model hep yük altında kaldı, iyi bile dayanmış lehim [emoji1]

Fatih abi yine yaptı yapacağını bizleri kendi gibi güzel olan kebap salonunda yemeklerimizi ikram etti sonra hep birlikte uçuş alanımıza gittik Mehmet abinin güzel sürprizinden dolayı ayrıca teşekkkürler Doğukan kardeşimizide tekrar canlı izleme fırsatı yakaladık iyiki geldiniz iyiki varsınız

İlker Sönmez' Alıntı:
Erimeyen lehim istiyoruz ... Şaka bir yana loglarda kaç watt ve amper pik gördüğünü merak ettim . Bu aletler bunun için yapılıyor , alın canlarını :agreed:
Sahada bakamadik ama yarin Dogukan Castle baglanip bakacaktir Ilker Hocam, biz de merak ettik inan :D

Mustafa Atabek' Alıntı:
Mehmet abi ve Doğukan sancaktepeye hoşgeldiniz aranızda bulunmayı bende çok isterdim ama malum sebeplerden dolayı katılamadım inşallah birdahaki sefere aranızda olurum
......
ama bugün yine farkettim ki Fatih abi gümbür gümbür geliyor şuan gayet kendinden emin uçuyor hele o pirodan çıkarken iki üç tur kuyruk çevirmeler falan çok hoş gözüküyor abi devam böyle harikasın[emoji1303]
Insallah Mustafa, bir dahaki sefere hep beraber oluruz :thumbup:

Fatih'in pilotaja gelirdek, bulusmada da soyledigimiz gibi insallah 2017 yili Fatih'in yili olacak ve biz bunu yaklasik 3-4 ay once fark etmistik %p

erkan gürbüz' Alıntı:
Fatih abi yine yaptı yapacağını bizleri kendi gibi güzel olan kebap salonunda yemeklerimizi ikram etti sonra hep birlikte uçuş alanımıza gittik Mehmet abinin güzel sürprizinden dolayı ayrıca teşekkkürler Doğukan kardeşimizide tekrar canlı izleme fırsatı yakaladık iyiki geldiniz iyiki varsınız
Islerinizi ayarlayip bizleri yanliz birakmadiginiz icin esas biz Tesekkur ederiz Erkan :saygilar:

Merhaba,

Keyifli bir video izlettirdiğiniz için öncelikle teşekkürler,

Merakımdan soruyorum. Özellikle Doğukan arkadaşımız gibi bir uçuş gerçekleştirebilmek için ne kadar sene emek sarf etmek gerekiyor? Ben açıkcası imrendim ve kendimce rahatsızlıktan başka bir şey değil diyorum. Bu söylediğimi yanlış anlamanızı istemem ne demek istediğimi anladınız ama gerçekten uçuşlarınız hoşuma gidiyor. Sizlere seyirci olarak ta olsa 1 defa katılmak isterdim.

Kırımsız uçuşlar dilerim.

Çok imreniyorum... Harikasınız... Elinize sağlık... Doğukanın lehim eridikten sonraki soğukkanlı inişi süper.. Görseller için teşekkürler... :saygilar: :RCKolik:

Ha bir de yemek videosu.. Fena.. Yolumuz düşse de gelsek yesek.. Bize de yazık:) Afiyet olsun :)

gün geçmiyorki Sancaktepe grubu bir Çılgınlık yapmasın :yuppi: :yuppi: :yuppi:

öncelikle kocaelinden kalkıp gelen mehmet abiye teşekkurler :saygilar: diger arkadaşlarıda beklıyoruz ilerleyen zamanlarda :evil: :evil:

doğukan hakkında söylenicek çok fazla bişey yok :islik: :islik: adam kumandası elinde dolaşan azrail ,modelin canını aldı desem yeri ;D ;D ;D
çok keyifli bir gün geçirdik , fatih abiye bızı mekanında agırladıgından dolayı misaferperverliğinden dolayı teşekkur ederim.

kısaca günün özeti ; hem karnımız hem gozumuz hemde keyfımız doydu bugun :lol: :lol: :evil: :evil: ramazan öncesi zirvede bıraktık kocaelinin üstüne kaymak oldu .

birde unutmadan :D fatih abiyi cesaretinden dolayı tebrık edıyorum , dogukanın dibinde o uçuşlarda kameramanlık yapmak zor iş :bravo: :bravo:

Mehmet,

Dogukan'in ucusu "kullanipda memnun kaldiginiz havyalar "bolumune de tasiyabilirsin :lollol:

Adam ucarken lehim yapti ya ;D

Hey maşallah:) harika bir buluşma olmuş süpersiniz.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Atabek' Alıntı:
Mehmet abi ve Doğukan sancaktepeye hoşgeldiniz aranızda bulunmayı bende çok isterdim ama malum sebeplerden dolayı katılamadım inşallah birdahaki sefere aranızda olurum Doğukan ve Ediz zaten aşmışlar olayı ama bugün yine farkettim ki Fatih abi gümbür gümbür geliyor şuan gayet kendinden emin uçuyor hele o pirodan çıkarken iki üç tur kuyruk çevirmeler falan çok hoş gözüküyor abi devam böyle harikasın[emoji1303]Mehmet abi tekrar bekleriz seni Sancaktepe team ile beraber görmek güzeldi selametle kalın. Saygılar Selamlar

Mustafa güzel yorumların için teşekkür ederim, ama pilotaj kısmında biz senin eline su dökemeyiz agaaa :)

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Hey maşallah:) harika bir buluşma olmuş süpersiniz.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler Mustafa çok saol.. :saygilar:

byedz' Alıntı:
gün geçmiyorki Sancaktepe grubu bir Çılgınlık yapmasın :yuppi: :yuppi: :yuppi:

öncelikle kocaelinden kalkıp gelen mehmet abiye teşekkurler :saygilar: diger arkadaşlarıda beklıyoruz ilerleyen zamanlarda :evil: :evil:

doğukan hakkında söylenicek çok fazla bişey yok :islik: :islik: adam kumandası elinde dolaşan azrail ,modelin canını aldı desem yeri ;D ;D ;D
çok keyifli bir gün geçirdik , fatih abiye bızı mekanında agırladıgından dolayı misaferperverliğinden dolayı teşekkur ederim.

kısaca günün özeti ; hem karnımız hem gozumuz hemde keyfımız doydu bugun :lol: :lol: :evil: :evil: ramazan öncesi zirvede bıraktık kocaelinin üstüne kaymak oldu .

birde unutmadan :D fatih abiyi cesaretinden dolayı tebrık edıyorum , dogukanın dibinde o uçuşlarda kameramanlık yapmak zor iş :bravo: :bravo:

Ben teşekkür ederim bu güzel buluşmada bizi yanlız bırakmadınız, Doğukanın videolarına gelirsek sakin durduğuma bakma içimde fırtınalar esiyor ;D ;D

Fatih Başaran' Alıntı:
Çok imreniyorum... Harikasınız... Elinize sağlık... Doğukanın lehim eridikten sonraki soğukkanlı inişi süper.. Görseller için teşekkürler... :saygilar: :RCKolik:

Ha bir de yemek videosu.. Fena.. Yolumuz düşse de gelsek yesek.. Bize de yazık:) Afiyet olsun :)

Fatih abi yolun bu tarafa düşerse kardeşin burda her zaman beklerim :saygilar:

erkan gürbüz' Alıntı:

Erkan abi bu güzel buluşmada bize eşlik ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Bu daha fırtınadan önce sessizlik ;D ;D

ali yalçın' Alıntı:
Harika bi buluşma olmuş [emoji7]

Doğukan geçmiş olsun güzel kurtardın modeli [emoji106] uçuş boyunca model hep yük altında kaldı, iyi bile dayanmış lehim [emoji1]

Eyvallah Ali inşallah sizleride bir gün ağırlarız, inşallah en yakın zamanda görüşmek üzere :saygilar: