[Gorseller]: Yılın Son Kaotik Micro Buluşması - 31.12.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dün, yani yılın son günü mesaiden biraz erken çıktık :D Aslında planda Trex 500 ESP'nin "DFC + HC3-SX" upgrade sonrası MAIDEN uçuşunu vardı. Fakat hava kapalı ve hafif yağmurlu olunca ertelemek zorunda kaldık :-\

Biz de yılın son günü uçmadan olmaz dedik ;D ve kaptık MICRO uçaklarımızı, gittik halı sahamıza :thumbup:

Geçen hafta yeni aldığım Spektrum DX6i sonrası artık elimizde 2 tane DMS2 kumandamız ve 2 tane micro uçağımız olmuş oldu.

KAOS ismini Kocaeli modelciliğine kazandıranlar olarak, havada KAOS nasıl yapılırmış gösterme vaktinin de geldiğini düşündük :lol: Buyrun Havada KAOS uçuşlarına :lol:

NOT: 1-2 gün içinde güzel bir süpriz ile yine karşınızda olacağız :laugh:

Havada Dehset - Kaos V2 : Özellikle 00:18 sn sonrasına dikkat :lollol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Micro Kol Ucuşu - KAOS V1

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda normal uçuşlarımız ;D

E-Flite 4-Site Harrier Show

E-Flite 4-Site Invert Uçuş

E-Flite 4-Site Hover & Harrier Show

E-Flite 4-Site Stopper Ilk Ucus

E-Flite Extra 300

Bravoo :thumbup: :bravo:

Mehmet abi arkadan çarpmışım, hasarın neyse ödemem gerekir sende kasko yoktur diye tahmin ediyorum. :lollol: :lol:

Yine efsana bir gün geçirdik, uçtuk, eğlendik açıldık kaşla göz arasında. :thumbup:

Görsellerimiz de yine her zamanki gibi birbirinden güzel, eline sağlık abi. :bravo:

Süpersiniz...

Gene süper görseller :) Videoları daha izleyemedim :) :) Mehmet abi sen dx9 almamış mıydın ?

Berkay35' Alıntı:
Gene süper görseller :) Videoları daha izleyemedim :) :) Mehmet abi sen dx9 almamış mıydın ?
Teşekkürler Berkay %p Evet doğru hatırlıyorsun, DX9 siparişi verdim ama kumanda şu an amerika'da kardeşimde. Elime ulaşması Nisan bulacak :-\ Ben de Turnigy 9XR satınca, Nisana kadar beklememek adına DX6i aldım ;)

Fotoğraflar gerçekten güzel :thumbup: Bunlarla hover yapması zor gibi :lollol:

Süper uçuşlar olmuş, kırım stresi yok! (Ama birisine kuyruğu kaptırma stresi var herhalde :lollol:) Ben kim kimin kuyruğunu ısırmış fark etmedim ama, demek ki Türkermiş o! Öde bakalım hasarı! (Arkadan vuran hep suçludur!) :lol:

Omer Erkan' Alıntı:
Süper uçuşlar olmuş, kırım stresi yok! (Ama birisine kuyruğu kaptırma stresi var herhalde :lollol:) Ben kim kimin kuyruğunu ısırmış fark etmedim ama, demek ki Türkermiş o! Öde bakalım hasarı! (Arkadan vuran hep suçludur!) :lol:

Ömer abi mobesa kamerasına yakalanmasaydım her türlü çamura yatacaktım ama şimdi kaçarım yok malesef. :lollol:

Micro modeller çok güzel gözüküyor :thumbup: Paylaşım için elinize sağlık abi :)

Omer Erkan' Alıntı:
Evet abi ödesin, maddi manevi hasarımın tahsisini istiyorum :lol:

Arda Erkan' Alıntı:
Micro modeller çok güzel gözüküyor :thumbup: Paylaşım için elinize sağlık abi :)
Teşekkürler Arda %p Microlar farklı bir tad ve lezzet ;) Özellikle kış günlerinde simden çooook daha eğlenceli :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet abi ödesin, maddi manevi hasarımın tahsisini istiyorum :lol:
Abi yalnız duyduğum kadarıyla sende ehliyetsiz uçak kullanıp kaos yaratıyormuşsun havada. :lollol: :lol: Üstelik bende de ehliyet yok, bu kaza kanunen geçersizdir abi ikimizde yanarız. :laugh: En iyisi ben sana bir çay ısmarlıyim anlaşalım, sınırsız hemde. :lol:

Merak ettiğim bir uçuştur teşekkürler mehmet ve türker beylere.Tehlikeli ikili görev başında. :lollol: Hayranlıkla izlemeye devam.