Duyuru Güncelleme sonrası Cepten Mesaj gönderme sorun çözümü

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Güncelleme sonrasın malum "Yazı Editör"ün de bir değişiklik oldu.

Bazı cep telefonu tarayıcılarında mesaj yazılsa bile "Cevap Yaz" butonu çıkmadığı için foruma mesaj gönderilemediğini öğrendik. :rolleyes:

Bu olay şimdilik bildiğimiz kadarıyla IOS kullanan @Serkan Demirkesen ve Android 10 kullanan @Mustafa Hacılar arkadaşlarımızın başına geldi. Her ikisinde de sorun şu şekilde çözüldü :thumbup:

1- Öncelikle "Log out" olup forumdan çıkış yapın. olup tarama geçmişini sildim.
2- Daha sonra tarayıcı geçmişinizi temizleyin
3- Son olarak foruma yeniden giriş yapın.

NOT: Eğer sorun hale devam ediyor ise, başka bir tarayıcı kullanmayı deneyin ve sorun yaşadınız cep telefonu "İşletim Sistemi" ve sorun çıkaran "Tarayıcı İsmi ve Versiyonu"nu burada bizlerle paylaşın :saygilar:

Güncelleme sonrasın malum "Yazı Editör"ün de bir değişiklik oldu.

Bazı cep telefonu tarayıcılarında mesaj yazılsa bile "Cevap Yaz" butonu çıkmadığı için foruma mesaj gönderilemediğini öğrendik. :rolleyes:

Bu olay şimdilik bildiğimiz kadarıyla IOS kullanan @Serkan Demirkesen ve Android 10 kullanan @Mustafa Hacılar arkadaşlarımızın başına geldi. Her ikisinde de sorun şu şekilde çözüldü :thumbup:

1- Öncelikle "Log out" olup forumdan çıkış yapın. olup tarama geçmişini sildim.
2- Daha sonra tarayıcı geçmişinizi temizleyin
3- Son olarak foruma yeniden giriş yapın.

NOT: Eğer sorun hale devam ediyor ise, başka bir tarayıcı kullanmayı deneyin ve sorun yaşadınız cep telefonu "İşletim Sistemi" ve sorun çıkaran "Tarayıcı İsmi ve Versiyonu"nu burada bizlerle paylaşın :saygilar:

Aynen tarif edildiği gibi yaptım ve sonucu da bu mesaj...
:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Bende benzer bir sorun yaşıyorum. Bazen tüm resimler ve videolar gidiyor. Reflesh atmam gerekiyor.

Cep telefonu işletim sistemi ve sorun çıkaran tarayıcı adı ve versiyonu ne Taha ?

İlk mesajda belirtiğimiz 2 yöntemi denedin mi acaba ?
Android 10 - Google Chrome. Abi denedim ama sonuç değişmiyor. Resimler, Google reklamları ve YouTube linkleri gidiyor ve gözükmüyor.

• Şaşırdım
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mi Browser denedim, sorun yok gibi ama Chrome'da sadece Rckolik'te oluyor.
Doğrudur. Çünkü RCkolik şu an XENFORO yazılımını kullanıyor ve bildiğim kadarıyla Xenforo kadar teknolojiyi yakından takip eden çok az forum yazılımı var.

Cep telefonunda yaşanan sorunlara kesin bir şey söylemek zor. Malum çok fazla değişken var ;)

Doğrudur. Çünkü RCkolik şu an XENFORO yazılımını kullanıyor ve bildiğim kadarıyla Xenforo kadar teknolojiyi yakından takip eden çok az forum yazılımı var.

Cep telefonunda yaşanan sorunlara kesin bir şey söylemek zor. Malum çok fazla değişken var ;)
Haklısın abi, XENFORO kullanan çok büyük bir foruma da üyeyim ama bu tarz bir sorun orda yaşamıyorum. Bazen konuyu okurken telefon dönse resimler gidiyor abi.

Haklısın abi, XENFORO kullanan çok büyük bir foruma da üyeyim ama bu tarz bir sorun orda yaşamıyorum. Bazen konuyu okurken telefon dönse resimler gidiyor abi.
Bahsettiğin forum olsa gerek. Evet onlar da son sürüme güncelleme yapmışlar

Valla Taha sistemde şu an herhangi bir hata yok. Bu sorunu yurtdışına ticket olarak açsam sorunu nasıl tarif edeceğimden pek emin değilim.

Bekleyelim bakalım başka arkadaşlarda da sorun çıkacak mı.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Denemeye devam
Düzenle gibi bir buton çıkıyor bir kaç tıklama sonrası cevap yaz butonu beliriyor
Bu mesajda bu şekilde yollandı.

Cepten Chrome tarayıcı