HAKRC Storm32 3 akslı gimbalın PWM sinyalleri kullanılarak apm & pixhawk bağlantıları

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhabalar bu haftanın videosunda yine yarım kalmış bir seriyi tamamlamaya karar verdim. Bu video ile birlikte Hakrc storm32 3 akslı gimbal ile ilgili seriyi de bitirmiş oldum. Kısaca bu videoda apm veya pixhawk uçuş kartlarını kullanarak Hakrc Storm32 kartını nasıl kontrol edebiliyoruz bunu göstermeye çalıştım. Seri içinde gimbal ayarlarından tekrar bahsetmedim. Bu kısımları daha indeks konudan ulaşarak bulabilirsiniz. Aynı zamanda storm32 ile bağlantıyı pwm sinyali üzerinden gerçekleştirdiğim için pwm sinyali ile çalışan bütün gimbal sistemlerini bu şekilde kullanabiliriz. Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ellerine sağlık @İzzet Camcıoğlu kardeşim. Yine şahane bir anlatımla en küçük detaylarına kadar her şeyi bizlerle paylaşmışsın.

Quad ile uğraşan arkadaşlar çok şansılı, hele ki aynı ekipmanları kullanıyorlarsa ;)
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için inşallah birilerine faydalı oluyordur :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari